НБУ вважає криптовалюту Bitcoin небезпечною для заощаджень к

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 11:32

НБУ вважає криптовалюту Bitcoin небезпечною для заощаджень к

Пропонуємо до обговорення:
В НБУ нагадали, що правовий статус криптовалют в Україні не визначений.

Дивися повний текст НБУ вважає криптовалюту Bitcoin небезпечною для заощаджень коштів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 11:32

То ли дело гривня.
yevgenmuza
 
Повідомлень: 175
З нами з: 12.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 11:42

Заощаджувальники вважают НБУ небезпечним для себе.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10389
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2557 раз.
 
Профіль
 
1
6
2
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:00

  ruvex написав:Заощаджувальники вважают НБУ небезпечним для себе.

5 баллов за троллинг))
swr
 
Повідомлень: 1138
З нами з: 22.06.10
Подякував: 4 раз.
Подякували: 250 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:16

Bitcoin можно легко анонимно купить. А как анонимно продать?
olegbabii
Аватар користувача
 
Повідомлень: 121
З нами з: 22.01.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:18

Ну кто же "заощаджує" в высокорисковом активе???
Конрад Карлович
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1608
З нами з: 28.04.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:26

ясен пень, биток не для сбережения, а для скоростного подъема на социальном лифте, в мир пентхаузов, лакшери, моделей и часов картье
antonivs3
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1933
З нами з: 07.08.17
Подякував: 874 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:35

Я уже даже не хочу слушать этот бред. Сберегали деньги в битке наверное только в 2009 году. Сейчас это актив ничуть не хуже квартиры (уж ликвидность у него так точно много выше). И никто не отменял альткоины. Пока биток делает рывки по 10% вверх-вниз, альты крушат все законы здравого смысла, прыгая по +100% в день.
argoravest
 
Повідомлень: 659
З нами з: 06.05.14
Подякував: 63 раз.
Подякували: 127 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 12:44

"Добывают" биткойны, т.е.(майнят) - только майнеры, (да и те, отнють не бесплатно),
весь остальной пипл, на этом, как-бы "активе" пытается что-то урвать. Кое кому дают заработать, чтобы был приток новых "инвесторов",.. а в итоге все новички окажутся в минусах.
Flop-393
 
Повідомлень: 7
З нами з: 13.08.17
Подякував: 3 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 18 сер, 2017 13:17

ну да ладно, нужно брать пример с Сингапура и вести просветительскую деятельность, рассказывать что это, какие риски. а не просто запрещать, поскольку мы там пару человек на курилке пришли к такому выводу. у нас вообще все население безграмотно и проблема эта никак не решается. вот, у кого нужно учиться http://www.mas.gov.sg/News-and-Publications/Media-Releases/2017/Consumer-Advisory-on-Investment-Schemes-Involving-Digital-Tokens.aspx
vontripperman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 46
З нами з: 15.12.14
Подякував: 1 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 322
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 647
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 518
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама