|
Путін дозволив військовим забирати землю у росіян |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 18 сер, 2017 13:41
Пропонуємо до обговорення: Президент Росії Володимир Путін підписав указ, який дає Міністерству оборони РФ право вилучати земельні ділянки для державних потреб.
Дивися повний текст Путін дозволив військовим забирати землю у росіян.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 13:41
зачем рабам земля ?
-
Surfer
-
-
- Повідомлень: 2440
- З нами з: 14.11.13
- Подякував: 175 раз.
- Подякували: 824 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
5
Додано: П'ят 18 сер, 2017 14:41
Surfer написав:зачем рабам земля ?
Ну с учетом что указ ровно такой же как дополнение для Росимущества и ФСБ - то есть "изъятие земель" вместо "бессрочного пользования" никак не относится к "изъятию земель у россиян"
-
vasiliybaybuz
-
-
- Повідомлень: 404
- З нами з: 17.06.14
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 77 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 14:47
Кто-то удивится, когда рошенко такой указ издаст? Наши керманычи во всем тупо идут по стопам расейских
-
Вкладчик1234
-
- Форумчанин року
-
- Заблокований
- Повідомлень: 16191
- З нами з: 18.04.15
- Подякував: 9350 раз.
- Подякували: 4482 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
3
Додано: П'ят 18 сер, 2017 15:16
У РФ столько земли что на всех хватит
-
Attero
-
-
- Повідомлень: 504
- З нами з: 04.03.16
- Подякував: 105 раз.
- Подякували: 151 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 16:16
Проехался я с юга на север рф, земли то полно, деревни полу заброшены, цивилизация только вокруг областных центров, но только вот вряд ли военке рф понадобится земля в заброшенных деревнях
-
acidw1
-
-
- Повідомлень: 115
- З нами з: 14.09.15
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 32 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 18 сер, 2017 16:31
Ничего, ВВХ всем недовольным обеспечит на Южном берегу Северного ледовитого океана койко-места.
-
avax
-
-
- Повідомлень: 1260
- З нами з: 16.09.09
- Подякував: 46 раз.
- Подякували: 148 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 сер, 2017 08:26
полагаю что максимальную стратегическую важность в военном плане для России имеет ЮБК. полканов и генералов в России много, а у них еще есть семьи и друзья.
-
galex
-
-
- Повідомлень: 2368
- З нами з: 20.04.16
- Подякував: 109 раз.
- Подякували: 473 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 сер, 2017 09:39
acidw1 написав:деревни полу заброшены, цивилизация только вокруг областных центров
Поляки в Германию. Украинцы в Польшу. Периферия в Киев. А в селах и пгт кто? остается Кто будет содержать пенсионеров?.. с ТАКим исходом ни на пенсию, ни на соц.помощь у государства средств не будет никогда
-
sal
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3653
- З нами з: 25.03.16
- Подякував: 824 раз.
- Подякували: 293 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 19 сер, 2017 12:14
Смысл новости? В Украине тоже действует такая же норма, государство может принудительно выкупить землю. Земельный кодекс можно прочитать.
-
LOKY
-
-
- Повідомлень: 1042
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 366 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
1295 |
|
|
|
2 |
2118 |
|
|
|
3 |
1629 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|