Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 157158159160161 ... 1129>
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 15:53

  jabba написав:
  Yuri_T написав:
  jabba написав:Но в сухом остатке ваших инвестиций в Турции имеем просадка депозита в лире минимум на 10% (Это если капитализация % а без неё на все 20%)

если ради ВНЖ кто-то готов немного потерять, то такая игра стоит свеч.
имхо, в этом суть.
мои партнёры ради ВНЖ в Польше несут еще большие потери, но это их осознанный выбор.

Насколько мне помнится в начале ветки самоцелью ВНЖ в Турции путем несения убытков не являлся а наоборот - пропагандировалось (в лучших традициях зазывал в лохотроны) как купившие недвижимость в Турции будут круто экономить на на йогуртах и круто зарабатывать на депозитах в лире.

на гілці КРЖН проскакував аргумент "демографія", що там в Турції, на скільки % скорочується щороку?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34872
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 16:02

  jabba написав:
  Yuri_T написав:jabba
потому и говорю: суть вопроса - турецкий ВНЖ.
это выяснилось чуть позже начала ветки.

Турция - это та страна, ВНЖ в которой шото значимое дает в перспективе? :shock: Ну можно понять людей кто хочет через ВНЖ потом получить гражданство ЭС. Например покупая недвижимость в Черногории. Но страна, скатывающаяся в авторитаризм, страна с которой бегут иностранные инвесторы и которая запросто может через пять лет оказаться в "третьем мире" - зачем это кому-то может понадобиться?

а шо ненька даст?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34872
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 16:05

Несподівано швидко хресне знамення спрацювало знов: варто було спитати, звідки шановний пан залетів на цю несподівану гілку, та де узяв грошики на триповерховий будинок, та про вартість утримання якого - цитую - "0,0,0" - і дійсно... "булькнув" (цитую) у воду...
Ось що Хрест живоутворюючий робить: задаєш ПРОСТЕ питання... і .... усьо....

КУМЕДНА ЕхКОНОМІКА
(роздуми - цитую - "Двое пьяных в хлам забулдыг, сидящих на ступеньках магазина, оскорбляют всех прохожих, кто делает им замечание, чтобы они потише ругались матом в общественном месте, а потом тоже бахвалятся друг перед другом какие у них длинные... мечи :-))")

Так ось... трохи днів назад страдальці та прогнозисти аж волали, що страшне, як гуркотить у прірву Туреччина під час зовнішніх ігор із курсом долара.

Тут треба сказати таку правду:

Правда номер 1. Частина турків відчула на собі зміну курсу долара до ліри. Мої респонденти говорять, що зміна ціни палива з 5,36 ліри за літр у квітні до 5,75 ліри за літр (подорожчало пальне на 7,3 відсотка) наприкінці серпня суттєво вплинуло на їх життя. Один респондент так сказав: раніше купував молоко по 2,25 ліри, йогурт по 6,50 лір, сир по 11 лір, оливки 4-х сортів по 18 лір, морозиво по 11 лір за пів-кілограмову пачку фірмового, привозив додому до жінки та двох дітей ті продукти, плигав в автівку та із кобітою відправлявся пару раз поцвірінькати у Belek і то типа йому обходилося у 50 лір, туди і назад, а кобіта з того грошей не мала.
А тепер порахував і каже:
- Sorun geldi: 2.25 litre süt aldım, 6,50 litre yoğurt, 11 litre peynir, 4 litre zeytin 4 dereceli, yarım kilogram brüt paket başına 11 litrelik dondurma aldım, bir kadına ve iki çocuğa eve dönüyorum , Belek'e gidiyorum - bin ile - aynısını deneyin - birkaç kez - ama zaten 100 lire.
(Переклад з турецької. Біда настала: купую молоко по 2,25 ліри, йогурт по 6,50 лір, сир по 11 лір, оливки 4-х сортів по 18 лір, морозиво по 11 лір за пів-кілограмову пачку фірмового, привезу додому до жінки та двоїх дітей, їду в Белек - з бінею - цвірінькаю так само - пару раз - але вже на 100 лір. Це при тому. що кобіта тая грошей так іне бачить...)

Другий респондент реально горював до сліз: купив нову автівку в квітні - віддав останні нахом"ячені бакси - звісно, купував за турецькі ліри - а якби не купив у квітні, то купив би у липні майже вдвічі дешевше...
Я його заспокоював і казав:
- Temmuz 2008'de arkadaşım, 12.000'inin olduğu 25 bin 500 dolarlık Hyundai Tukson doları borç aldı [/ i]. Eylül-Ekim aylarında, Türk lirası karşısında dolar artışı - oh, yanılmıştı, dolara Grivnası oranı - yani, tatilden önce, yine yanlışlıkla - Grivnası için dolar büyüme oranı - ve o kadar zaten 2 değerinde Tuksona kadar bankaya ihtiyacı olduğu ortaya çıktı ... Zorlukla ödenmiş ... Sonra 12 000 için satılan. .. 2014 veya 2015'te. (Мій приятель у липні 2008 купив у доларовий кредит [i]Хюндай Туксон за 25 500 долярів, з яких 12 000 були його.... Тут у вересні-жовтні 2008 грянуло зростання курсу долара до турецької ліри - ой, помилився, курсу гривні до долара - блін, от що значить день перед святами, знову помилився - зростання курсу долара до гривні - і виявилося, що він банку повинен стільки, скільки вартує вже 2 таких Туксона... Ледве виплатив... Потім ледве продав за 12 000... у 2014 чи 2015...)[/i]

Я так і сказав: "Тут не вгадаєш..."
Хоча... хоча... вистачило ж у мене кеби злити бакси по 9,50 та купити одному із синів Honda Civic 5d - ну прямо космічний корабель... з автосалону, звісно... новенький... він коштував - той Сівік тоді 160 000 гривень...
Але син поїздив на ньому щось і небагато та сказав, що кліренс ну дуже малий...
Ну малий так малий, якраз Сівікі подорожчали і ми його й продали знову за ті самі 160 000 гривень... Правда долар вже був не 9,50, а 8.40 чи щось так... Ні, брешу, на якихось там пару копійок не співпала ціна купівлі-продажу...
Турок і заспокоївся... Їздить цвірінькати, але вже раз на тиждень...

Правда номер 2. Реально ніякі ціни ні на які харчі не змінилися... Хліб на якісь копійки/коруші... І то в супермаркетах, а на рнку - ні!
Ні, ну насправді: ну чого їм мінятися????

Правда номер 3. В мене в Анталії немає ТВ. Ну обідно ж... безкоштовне кабельне ТВ є, а ТВ немає... ні, ну є в мене проектор такий хитрий, під"єднуєш до МакБука - він навіть від вбудованого акумулятора працює - і ось Вам екран 2х3 метра (в мене стіни пофаробвані білою фарбою).
Дивлюсь на всю стіну серіали. Доречі, зараз закінчую дивитися перший сезон Condor - ну дуже рекомендую...
Так ось, не купував я ТВ. Але дивився у магазинах на ціни...
Коштував ТВ з великим екраном 43 дюйми - аж 2 449 лір...
Хай йому грець, думаю: що там дивитися? Співають та танцюють... Боками та цицьками махають... Гидота... Тьху.... От у нас уключиш ТВ - на всіх каналах або брешуть, або лаються, або одне одного за чуба тягають, або один антикоррупціонер на іншого скаргу пише, щоби не заважати коррупціонерам красти недокрадене. Весело ж...
А тепер оце думаю, почекай, злодій akurt, получається всі або спекулюють, або брешуть, що їх фірма працює з 1993 року "в чистую". Ніякою такой "обналічкою" на займалася і не ховала в шухляді 250-300 печаток фіктивних фірм, та платить всі податки, та всім нараховує НЕ МІНІМАЛКУ: а чесну-чесну зарплатню, а тобі, akurt, й одурити не можна?
Так, беру калькулятор... Получаєтся, у грудні ти не купив той ТВ із танцями та цицьками за 2 449 лір, бо тобі було задорого?
Задорого за (2 449/3,90)х27.50=17 268 - тобто по ціні як в Україні?
Все шепотів, щоб було воно із СмартТВ? Смарта тобі треба? Щоби задарма із мережі Інтернету піратські копії живитися?
- Авжеж!
- Так ось, отимуй лапаса: купиш тепер аж за 2 449 лір, тобто за (2449/6,08)х27,85=11 217 гривень!
Щоб знав!
Ти, akurt, - наказаний!
Зображення

Правда номер 4. Приятель із Дніпра, що живе зараз у новенькій власній квартир в Анталії в 10 хвилинах до моря (лінується, поганець, йти на море. Все плаває у власному басейні) і з яким спілкуюся щодня, все горюівав, що ніяк не встановить собі кондиціонера. Типу живе на першому поверсі із величезним балконом та пальмами і воно йому не потрібне... Ну, я не дивувся, не всі читачі знають, що у Львові майже ні в кого не встановлені кондиціонери: клімат інший, тут тих витрат не треба...
Я йому радив поставити 2 кондиціонери - один на 9 000 теплових одиниць. А другий - на 18 000 теплових одиниць.
Перший він хотів купити у квітні за 2 339 лір, а другий - за 3 185 лір...
Сьогодні подивився - караул! Обманюють народ!
Перший тепер став коштувати шалені 2 339 лір - воно й зрозуміло - дуже - ну дуже гучно кричав народ на цій гілці, що усьо пропало, що гріх було не переоцінити весь товар... Що бусурмани наших б"ють...
Зображення
А той - на 18 000 теплових одиниць - тепер коштує аж 3 185 лір!
Просто жах! Хай Бог милує...
Востаннє редагувалось akurt в Чет 23 сер, 2018 16:21, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9630
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 16:21

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

... як Я вже тут писав, що знайома різні продукти возить з Польщі і тут продає!
.....так от, Я вирішив і собі ВІДРО йогурта купити! Польського! - а що то тільки п. Акурт має їх їсти відрами, а Я лише з малих мензурок?! :D
Сказано, зроблено! Купив ВІДРО 1500грм - ПІВТОРА КГ!!!
.... ой, Я щось нуля не догледів! - тут лише 150грм! :shock:
Що, поляки теж мензурками бавляться?! :roll: :cry:
Зображення
Зображення

.... треба з паном Акуртом налагодити поставки відер з йогуртами в Україну!-створити конкуренцію! :D - тоді, може і наші "виробники" скасують ті мензурки!!! )))
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 16:31

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

... звичайно, жарти - жартами, а за той йогурт заплатив аж 9грн!- - виходить 1,5кг - 90грн!
.... скільки там турецький вихрдить? 45-60грн?
....але тут з доставкою!))
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 16:31

Є й такі у Польщі... Та й не тільки... Зазвичай подають у готелях на сніданок...

Стандарт Європи та США - це йогурти, розфасовані у відерця в 1500 мл.
У нас такий бачив у продажі ОДИН раз у Сільпо на Вікторії Гарденс.
Ціна була СТРАШЕННА, але я спеціально купив...
Йогурут "Грецький" (що інтересно за цим рецептом можна зустріти йогурт і в Америці "Грецький" теж - і ось тиждень тому я їв його у Румунії).

Попросіть знайому привезти йогурти польскі із анансом - вони розфасовані у пластикові баночки щось по 250 грамів - смакота страшенна!

Турецький навіть на пам"ятаю чи є у розфасовці у маленькі стаканчиках...
Справа в тому - почитайте на НАШИХ йогуртах - дурять легко, хоча й пишуть правду: "Йогурт ПИТНИЙ".
Зверніть увагу, ПИТНИЙ. Тобто для вашого задоволення його розвели водою з-під крану.

СТАНДАРТ ЙОГУРТА ТАКИЙ: це продукт ГУСТИЙ. Його треба великою ложкою їсти.
Зазвичай завжди продається - він же густий - у відерціях по 1500 - 2000 - рідко 2 500 мл.
Коштує 5,5 - 8,5 - 7,5 ліри або таке відерце - від 25,30 гривні до 34,50 гривні.
Останнім часом беру йогурт - на пам"ятаю зараз назву - він у росфасовці в 1,5 кг - але не у відерці, а у пластиковій квіадратній коробці - зроблений як ряжанка - ніби-то "запечений", із скоринкою зверху.
Їсти можна тільки ложкою великою - такий густий.
В я аж бачу як тут дехто скаженіє - ну ось я люблю у Туреччині його їсти за польским рецептом - це коли у велику глибоку миску насипають йогурт, а зверху - дуже багато варння.
Я люблю вишневе - банка в 0.7 кг коштує 5,5 ліри - це 25 грвиень...
Смакота неймовірна.
А головне - продукт якісний і калорійний - поки жінка заранку спить - я вип"ю кави, вигуляю собаку, потім наїмся того йогурту із вишеньками (прямо уявляю: як ті вишеньки рвала дівоча цнотлива рука) та не голодний, пан Долярчик, до 13-ой години...

Мені він більше смакує... все згадую маму, як вона готувала ряжанку у нашій печі, а я розпалював ту піч дровами а потім підсипав вугілля...
А ряжанка готувалася у духовці...
І тато, що побудував нам будинок разом із чоловіком сестри моєї мами ще був живий...
Тато дуже рано помер... в 40 років... Ну як помер... загинув... ракети там якісь робили на тому заводі... на пригодилися ті ракети... 40 років...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9630
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 16:58

  Stringer написав:akurt у вас удивительная способность хамить всем подряд не останавливаясь, заставляя собеседников посылать вас подальше, дискутируйте дальше в привычной вам манере с паном долярчиком


Пан Долярчик ! - це ми ще в людини не спитали - сама ж напросилася людина - чим таким прибутковим та фірма безналогова на Харківщині займалася?
Ви ж бачите, щось таке прошепотівпро квартплату, про утримування будинка, про газ, про який НІЧОГО не знає? Толком жодної цифри не знає...
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 24 сер, 2018 04:10, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9630
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 17:06

  jabba написав:Долярчик Вы бы вообще молчали - задолбали весь форум вопросами как зарабатывать больше даже не признаваясь каким товаром торгуете. :mrgreen:
ЗЫ. Не надо так рьяно лизать все места тому кто единственный на весь форум хвалит вашу тупость и рогульство.

я знаю, а жаба не знаэ.... погано читала...
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34872
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 17:16

П"ять балів!
Ось для мене чесно - не зрозуміло - ну зайшов ти на цю гілку - ну прочитав - ну не маєш ні жодного відношення, ні жодної інформації, ні жодної поради не можеш дати. Ну, бачимо, що весь твій бізнес рухнув ще років п"ять тому і думаєш куди тікати - ТОГО Ж І ЗАЙШОВ НА ЦЮ ГІЛКУ - ну не маєш взагалі що сказати... ну просто читай ... набирайся розуму... ну нашо ти себе позориш і пишеш дурниці?
Ось реально не розуміють, на роботі такі вумні перед підлеглими - а тут аж світяться...

Шановне панство, поверніться до теми гілки!
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 24 сер, 2018 04:11, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9630
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 23 сер, 2018 17:19

Ліричний відступ

  Stringer написав:С вами хамами дискутировать бессмысленно, потому что нормально и уважительно ответив на ваши вопросы, никак не ожидаешь в ответ получить три ушата дерьма и помоев ...

Пане Stringer! В чужому оці соломинку легко побачити, а в своєму бревна не видно. :wink: Щоб повчати чомусь, треба самому тим критеріям відповідати. :) Ціную Ваш досвід і знання, але Ви теж іноді того... :oops:
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 157158159160161 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 887, 888, 889
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8886 6935648
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 15:10
Бетон
24799 16562566
Переглянути останнє повідомлення
Нед 28 кві, 2024 06:08
rjkz
10012 6259322
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама