Проекти, події та конкурси на порталі Finance.UA. Фінанси України, курси валют, котирування акцій, ставки кредитів і депозитів, економічні новини в Україні та фінансовий аналіз.
ruvex написав:Многие люди сравнивая Тимошенко с другими упоминают? как убедительный аргумент - "Криворожсталь".
При пані Юлі за прем'єра, я жив краще, ніж при будь якому іншому персонажі. Підвищення зарплат лікарям і викладачам (значне) пам'ятаю. Я тоді майже 500$ офіційно заробляв.
"Відомості на закінчення голосування" (Крыма нет):
- Кількість виборців, внесених до списку виборців на момент закінчення голосування - 29 625 200
- Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені на момент закінчення голосування - 17 834 061, т.е. проголосовало 60,2% от всего числа.
Результаты голосования (те, кто преодолел 5%): - Порошенко - 54.70% или 9 857 308 чел. (33,27% от внесенных в списки) - Тимошенко - 12.81% или 2 310 050 чел. (7,8% от внесенных в списки) - Ляшко - 8.32% или 1 500 377 чел. (5,06% от внесенных в списки) - Гриценко - 5.48% или 989 029 чел. (3,34% от внесенных в списки) - Тигипко - 5.23% или 943 430 чел. (3,18% от внесенных в списки).
Порошенко победил благодаря обещаниям закончить войну - главное, почему за него голосовали, (точнее, в упорной 28-часовой борьбе он победил оппонентов - viewtopic.php?p=4603975#p4603975).
ruvex написав:Многие люди сравнивая Тимошенко с другими упоминают? как убедительный аргумент - "Криворожсталь".
При пані Юлі за прем'єра, я жив краще, ніж при будь якому іншому персонажі. Підвищення зарплат лікарям і викладачам (значне) пам'ятаю. Я тоді майже 500$ офіційно заробляв.
500$ и сейчас в Киеве не редкость, а кто при Юще получал 3000$ при Чивокуне 2000$ а сейчас получает 600$ тем жизнь депрессия. Лучше не иметь, чем потерять.
ЛАД написав:Ну или, если рисковать, то лучше "туман".
Там не "туман", а молдавсько-ющенковський варіант безсилого Президента. Тому що бабло перемагає усе, а бабла немає ні в Зе, ні в Ко, а є в Ахметова. І його достатньо є і в Порошенко, щоб бути відносно незалежним.
Вряд ли перемагає бабло лично Президента. В 2014 он заметно отставал от ведущих игроков. Да и если Зе, как тут пишут, аватара Коломойского, то он точно не будет "молдавсько-ющенковський варіант безсилого Президента", Коломойский в роли "безсилого" никогда не выступал.
Starikan
Беня и Юля - это один большой днепропетровский клан.
ruvex написав:На мой взгляд, страна после винницких находится в наихудшем состоянии с 90-х.
Через 5 лет будете с трепетом вспоминать шоколадную стабильность
Наверное здесь стоит привнести немного конкретики. Двое друзей и 5 хороших знакомых, многие кто не собирался расставаться с семьями, кто-то поздно женился, кто-то закрыл бизнес, все работали здесь и не помышляли, что за последние два года всем им пришлось уехать и 5-ро собираются оставаться за границей и забрать семьи не видя перспектив. Если в этом видеть стабильность, то Вы наверное правы.
Да это прекрасно. Это означает, что Украина интегрируется в Европу. В Европе идет постоянная миграция рабочей силы. В Штатах идет постоянная миграция рабочей силы. Почему в Украине народ должен сидеть безвылазно по 15 лет на одном месте?
vitaliian написав:сколько % населения по вашему имеют долларовый доход на домайданном уровне?
Це маразм рахувати дохід в доларах в різні періоди.. Наприклад в доларах сьогодні ми багатші разів в 50 ніж були в 1990 році... І що - ви в це вірите? Тому рівень життя- це один показник , і таких в кого рівень життя залишився на до Майданному періоді , набагато більше ніж тих в кого доларовий дохід залишився на до Майданному періоді.
Якщо порівнювати відносно близькі періоди, як наприклад 2013 та сьогодні, то порівняння в долярах не маразм, а якраз відносно достовірний і простий метод. З 2008 і раніше вже напряму порівнювати некоректно, варто ще коригувати на інфляцію самого доляра, бо похибка вже значна. А альтернатив особливо й немає. Само собою що не в гривні порівнювати, споживчий кошик можна було б використати - але то вельми складно, а ІСЦ від держстату ніякої довіри немає
Я разів десять пропонував порівнювати кожному самостійно по алгоритму 1 Визначити для себе набір товарів послуг , однаковий в різних періодах , використання якого(набору) люди вважає найнеобхіднішим 2 Визначити скільки робочих годин в кожному з періодів людина витрачала на цей набір товарів/послуг 3 Порівняти ці години.
Все Цей простий алгоритм доведе будь-кому, що а - в 90% його життя покращилось , бо він в кожному місяці 2013 витрачав 180 робочих годин і отримував той самий(як мінімум) набір товарів/послуг який він отримує в 2019 , але вже витрачаючи 160 годин А ще 20 годин він працює на додаткові товари/послуги які він не споживав і не отримував в 2013