Проекти, події та конкурси на порталі Finance.UA. Фінанси України, курси валют, котирування акцій, ставки кредитів і депозитів, економічні новини в Україні та фінансовий аналіз.
budivelnik написав:наш пенсіонер помінявши свою дорожчу квартиру на дешевшу - покращить свій рівень життя
Мысль о том, что много пенсов до сих пор живет в дорогом жилье, я слышу уже лет 20 как. Не является ли это протухшим мемом? Есть какая-то статистика в подтверждение, или хотя бы детальный авторский анализ, претендующий на маломальскую объективность? Или это все вилами по воде?
пенсионеры отдают свои квартиры своим ДЕТЯМ если повезет получают от них какую-то помощь , е
Саме тут і зарилась вся собака 1 Пенсіонер володіючи власністю в 0,5 млн ( в середньому по державі) не може його утримувати , а тому а - вимагає субсидій від держави б - не використовує те що накопичив у активні роки праці 2 Діти(внуки) пенсіонера знаючи що все одно отримають це житло - не завжди хочуть допомагати(а навіщо - житло все одно їх) 3 Держава виплачуючи субсидію в 25000 грн на рік на протязі4-10 років=100000-200000 - просто допомагає спадкоотримувачу отримати 0,5 млн...При чому після отримання він також потрапить в категорію пенсіонера і також буде вимагати субсидій і субсидії будуть вираховувати з податків які сплачують вже його діти.... і так по колу.. А треба один раз це коло розірвати - і в сотень тисяч пенсіонерів з неба зявляться кошти на хоч трошки ( в рази у фінансовому вимірі) краще життя.
vitaliian написав:Такой пример молодой человек 18+, сбережений особо нет (часто даже жилья своего нет) сталкиваются с необходимостью серьёзного лечения. Всё что дальше терапевта - платно. Цены рыночные. Где ему взять средства на такое лечение если дохода 7к едва хватает на жизнь? Как называется этот принцип распределения, когда изначально понятно что молодые люди и пенсионеры самые незащищённые слои населения (у молодых ещё нет сбережений, у пенсионеров сбережения сгорели при развале совка)
Суть "реформы" - максимально обрезать финансирование, не уменьшая при этом ставки налогов (об этом вообще не принято и заикаться "в приличном обществе" ). Хотели бы оптимизировать "принцип распределения" - ввели бы страховую медицину. Текуших бюджетных расходов хватило бы на обеспечение страховками всех пенсионеров, всех инвалидов, всех детей, всех солдат, всех учащихся в ВУЗах и всех сотрудников бюджетной сферы. Но цель то другая - доля расходов на медицину в бюджете 2013-го года составяла 12,2%. В бюджете 2019-го - 8,8%. По завершению "реформы" будет меньше 5%...http://cost.ua/ru/budget/expenditure/
Як Ви собі уявляєте введення страхової медицини? В тих в кого гроші є - вони й так цим користуються В тих в кого не має - хто буде платити? Правильно - Ви і заплатите, бо держава може віддати тільки те що у Вас візьме... То може варто перестати користуватись державою як посередником? і самостійно переходити до страхової медицини... або не жалітись якщо що....
Igor Lutsenko 21 мин. · РОСІЙСЬКИЙ "ПРЯМИЙ" ПІД ЦВК
Я вранці казав, що нинішня політична система – це генетичне дитя режиму Путіна. Аж за кілька годин прилетіло підтвердження.
Історія така: зранку так званий «телеканал прямий» - раніше телеканал, а нині просто фінансований Порошенком клуб російських пропагандистів – захопив своїми тітушками майже усю площу під ЦВК, поставив сцену і вєщає зі своїм російським акцентом, глушачи там все навколо.
Вранці я приїхав в ЦВК, щоб дізнатися від його представників, як відбуваються вибори. Поки я чекав свого колегу біля входу, до мене звернувся чоловік з проханням захистити його знайомого з Херсонщини від свавілля силовиків. Потім з питанням щодо виборів звернулася інша людина – її не було в списках (далі сьогодні ми побачимо, що це повсюдна пошесть). Депутатський прийом почався спонтанно і ніяк не міг закінчитися.
Таким чином, я переконався, що ЦВК є точкою тяжіння для багатьох громадян, і недарма «прямим» і їх тітушки намагаються цю точку взяти під свій контроль.
Виникла ідея – в противагу тітушкам чинного президента, відкрити тут депутатську приймальню, де ми разом з іншими нардепами могли б чергувати і допомагати тим, хто звертається до нас.
Через засилля тітушок ми ледве знайшли місце, де можна було б поставити стільці і тенти, щоб облаштувати таку імпровізовану приймальню.
Як людина, котра давно займається мирними зібраннями, я дію по закону – повідомляю нацполіцію та місцеву владу, що буду разом з колегами проводити тут депутатський прийом, просто на вулиці.
Потім в мережі хтось на прізвище Уколов каже, що я – тітушковод, оскільки ось подав таку заявку.
Шановні українці, подякуймо Уколову за рекламу нашої депутатської ініціативи! Будь-хто може приїхати на площу Лесі Українки, звернутися до нардепів від Батьківщини, заодно зацінити, як гучно верещить сцена «прямого», які російські ведучі там нам розказують, як жити і за кого голосувати, скільки тітушок і безхатченків нагнали, щоб заблокувати площу перед ЦВК уколови.
Слід відмітити, що до цього Янукович діяв майже так само. Свого часу перед ЦВК організували ринок, щоб надійно відгородити виборчу комісію від народу.
Єдина різниця: російський пропагандистський клуб «прямий» є абсолютно марним заходом, там навіть ковбаси пересічному киянину не купити. Зате шуму більше, ніж від 8 рядів транспорту поруч. ***
Я це все до чого. Країна, котра вибирає корупціонерів і брехунів ради «зовнішнього курсу», отримає і корупцію, і програний зовнішній курс. Діймо мудро, у нас ще є час!
На фото - як зранку встановлювали сцену для російських ведучих.
zzzzzz написав:Какое -то большое расхождение в рамках одной области ( Днепропетровская) . Расхождение почти 10 п.п.. ( ТВО 35 - 44,64% и ТВО 31 - 54,18% ) ...
zzzzzz написав:Какое -то большое расхождение в рамках одной области ( Днепропетровская) . Расхождение почти 10 п.п.. ( ТВО 35 - 44,64% и ТВО 31 - 54,18% ) ...
Surfer написав:прикольно - сейчас по интеру "пес барбос и необычный кросс" про труса , балбеса, бывалого. Как вовремя то ! Кстати тоже подходящая номенклатура под неофициальные экзитполы.
budivelnik написав:Правильно - Ви і заплатите, бо держава може віддати тільки те що у Вас візьме... То може варто перестати користуватись державою як посередником? і самостійно переходити до страхової медицини... або не жалітись якщо що....
С большим удовольствием - НДФЛ не 18%, а 8%, НДС не 20%, а 5% и по-настоящему рыночные тарифы на услуги госмонополий (соответствующие понесенным локальным, а не фантазийным роттердамским расходам, и пинципам конкуренции за потребителя), и каждый сам оплачивает медицинские и образовательные услуги.
Оставшихся налогов более, чем достаточно на поддержание функций обороны и правопорядка, ведение внешний политики и решение местных бытовых, коммунальных, экологических и социально-культурных вопросов.
Для обеспечения пенсий ЕСВ с зарплат остается. На дороги и пр. функциональные направления существуют акцизы и пошлины.
Все!
Востаннє редагувалось Радіо в Нед 31 бер, 2019 19:22, всього редагувалось 1 раз.