Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 48204821482248234824 ... 5900>

Чи вплине на курс відставка Голови НБУ Якова Смолія?

Валютный рынок в контексте ДС 1.6 5 236
Прогнозую зростання курсу долара
69%
162
Прогнозую падіння курсу долара
3%
8
Ніяких змін не очікую
28%
66
Всього голосів : 236
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:14

  Pupsik написав:Що там на МБ за шухер? НБУ дає жару, чи експортери?


курс снижается, значит заработала экономика в условиях кризиса :P :P :P
зачем нам финансовая помощь??? :P
завтра все к нам в очередь - будем весь мир кредитовать :P
Каждый год нам твердят одно и тоже. Ждите завтрешнего дня. А когда реально мы будем жить а не существовать. Это для всех экспертов большой знак?.
Игорь Алексеевич
 
Повідомлень: 5111
З нами з: 13.09.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 526 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:26

Re: Валютный рынок в контексте ДС

https://ua.112.ua/mnenie/zahroza-defolt ... 30612.html

Новости поступают как из пулемет.

Ловите :

Олексій Кущ
економіст

Українське суспільство намагаються заплутати двома примітивними дискурсами: з одного боку - "модель Чаушеску" і заклики віддавати борги до останнього українця, а з іншого – "пропозиції" просто не віддавати борги кредиторам, мовляв, не збідніють. Інтелектуальний потенціал дискусії знижено до рівня плінтуса.


Постійно тиражуються такі негативні приклади дефолту і виходу з країни МВФ, як Аргентина і РФ. Тут є доречними фотки вуличних заворушень, як правило, в Аргентині та інших латиноамериканських країнах. Або такий "меседж" - якщо МВФ відмовиться з нами співпрацювати, нас чекає обвал гривні, інфляція і закриття ринків капіталу, всі інвестори відмовляться вкладати в нас гроші.

А тепер "включаємо" логіку. Найнижчі показники прямих іноземних інвестицій спостерігалися у нас на тлі співробітництва з МВФ, а найвищі (з нульових років до 2008-го) – якраз тоді, коли Україна відмовилася співпрацювати з фондом, що втім цілком зрозуміло: для будь-якого розсудливого інвестора співробітництво тієї чи іншої країни з МВФ – це ознака того, що ця економіка інфікована кризою, вона токсична і до неї краще не наближатися. Це своєрідний "дзвіночок прокаженого".
Ось для кого меморандум співпраці з фондом дійсно важливий, так це для портфельних інвесторів, які дають у борг, але зараз, на фоні кризи, відтік спекулятивного капіталу з ринків, що розвиваються, вже склав майже 90 млрд дол. І цей процес триває. Простими словами, зараз інвестори будуть вкладати гроші в "тихі гавані" і консервативні фінансові інструменти, як-от казначейські облігації США або банківські метали, а зовсім не в борги таких країн, як Україна. Та меморандум з МВФ нічого не змінить у цій новій спекулятивній парадигмі: коли спекулянтам було вигідно, вони вкладали гроші в наші ОВДП в 2019-му році, аж гай гуде. І зауважте, торік при новій владі у нас вже не було чинної програми співпраці з МВФ….

Йдемо далі. Згадуємо 2014-2015 роки, девальвацію гривні (чотириразове знецінення) та інфляцію (70% за два роки). І все це, зауважте, на тлі найтіснішого співробітництва з фондом. Тема впливу війни на економіку в той період заслуговує окремої моделі оцінки і відповіді на питання, які амортизатори тоді були би більш ефективними. Але факт залишається фактом: якщо б не "очищення" банківської системи, яка коштувала для економіки 36% ВВП, то і не було б таких катастрофічних наслідків у вигляді гіперінфляції і девальвації, а те саме "очищення" було однією з головних вимог фонду. І що ми отримали на виході: 60% банківської системи сконцентровано в кількох державних банках, 50% активів банків є непрацюючими, тобто проблемними. Отже, якщо у таких показників, як курс та інфляція, і є взаємозв'язок з фактом співпраці з МВФ, то вже очевидно не такий, як нам намагаються представити.

не варто демонізувати фонд, він грає, як може, і за власною партитурою. Його теж можна зрозуміти: він втомився від недоговороздатності і хронічного злодійства наших "еліт", але це зовсім не означає, що він при цьому сприятиме зростанню української економіки. Його мета – повернення взятих нами боргів і занурення соціальної системи в формалін довгострокової апатії населення

Діалектика співпраці з фондом для нас досить проста: спочатку системна криза, потім наше прохання про допомогу в обмін на "стиснення" економіки, бюджету, соціальної системи, при цьому гроші виділяються Україні лише в тих пропорціях, які необхідні для повернення старих боргів, на розвиток економіки практично нічого не залишається. Як подарунок з панського плеча, нам можуть дозволити у кращому випадку 2-3 млрд дол. спрямувати на покриття бюджетного дефіциту. Це призводить до "казусу Яценюка", коли Україна в 2014-му віддала кредиторам 14 млрд дол. в умовах війни і при цьому отримала від донорів близько 11-12 млрд, і повністю оголила резерви НБУ до критичного рівня

Та ж парадигма нав'язується нам і зараз: ми повинні будемо "спустити" на повернення боргів майже всі резерви НБУ, мимохідь використовуючи монетарний потенціал Нацбанку для емісії гривні під погашення ОВДП, а фонд при цьому буде "заливати" нам у рот по чайній ложці свої транші, як дитині, зв'язаній рушником і з роторозширювачем. Мимохідь вимагаючи продати землю та державні активи, адже земля в умовах нинішньої кризи буде віддаватися бідному населенням за ціною імпортного "фена"…

На цю мить існує кілька базових сценаріїв: дефолт (за ініціативою кредитора або позичальника), технічний дефолт (тимчасове невиконання зобов'язань), реструктуризація боргів. Останній варіант, до речі, приймається в інтересах як країни-боржника, так і її кредиторів. Реструктуризація – це бажання віддати борг, але не на шкоду економіці і не за рахунок остаточного руйнування соціальної системи країни. Реструктуризація - це і захист інтересів кредиторів, які отримають необхідне, але пізніше, адже інакше держава може збанкрутувати, і тоді вже ніхто не зможе розраховувати навіть на часткове погашення боргу. Для реструктуризації склалися майже ідеальні умови: світові фінансові ринки пірнають у зону нульових, а в деяких випадках і від'ємних процентних ставок, і випуск гарантованих урядом нових зобов'язань з позитивною прибутковістю буде користуватися попитом на ринку. Нам потрібна реструктуризація як внутрішніх, так і зовнішніх боргів, що дозволить сформувати національний резервний антикризовий фонд в обсязі до 250 млрд грн.

У нинішніх умовах у НБУ є два варіанти дій: збільшення облікової ставки та уповільнення витрачання резервів з остаточним умертвінням економіки або зниження облікової ставки і витрачання резервів на підтримку курсу національної валюти. Нам потрібен другий варіант, але в такому разі "Болівар не витримає двох", тобто золото-валютні резерви не витримають одночасно і валютні інтервенції, і погашення боргів. Окрім того, ресурс планової емісії НБУ потрібно направляти не на погашення внутрішніх боргів за ОВДП (а іншого джерела погашення в умовах бюджетного дефіциту і нульових нових аукціонів з розміщення облігацій ніби і немає), а на фінансування бюджетного дефіциту за умови його збільшення з 2% до 4%. Цільова емісія в межах 100 млрд грн не спричинить шокового інфляційного впливу на фінансову систему.

Що стосується теми дефолту, то в цьому випадку ми свій шанс втратили в 2014-му під час війни на Донбасі й анексії Криму, завдяки уряду Яценюка і персонально міністру фінансів Яресько, яка раптово "виринула"

Але навіть враховуючи токсичність дефолту, не варто повністю покладатися на думки прихильників погашення боргу за будь-яку ціну. Порівняння з Аргентиною очевидно не на часі, бо ця країна, не дивлячись на дефолти, володіє розвиненим індустріальним комплексом, сектором послуг, якісною системою освіти і входить до 20-ки найбільших країн світу з ВВП понад 500 млрд дол. і населенням, як у нас (40 млн ос.), тобто більш ніж утричі випереджаючи "бездефолтну" Україну за економічними параметрами. Як казав один економіст, є чотири типи країн: розвинуті, які розвиваються, Японія й Аргентина.

Та й РФ, яка допустила дефолт у 1998-му році змогла увійти до групи країн з інвестиційним кредитним рейтингом, а "бездефолтна Україна" і далі перебуває в "сміттєвому кошику". І про досвід Ісландії забувати не варто, хоч там була дуже специфічна історія. Хай там як, загроза дефолту і єдність нації в небажанні йти на повідку у фінансових спекулянтів часто призводить до більш кращих для країни умов реструктуризації. Загроза дефолту тут – як примус кредитора до відстрочення за виплатою зобов'язань на потрібних для держави параметрах.

Реструктуризація боргів для України – це своєрідна "теорема Зеленського", яку президент має довести і зробити аксіомою. Це не завдання Шмигаля або Разумкова, це персональна ноша глави держави. Людина реалізує себе у виборі між добром і злом, а президент повинен визначити, що для нього важливіше: направити всі ресурси на порятунок людей або віддавати борги "до останнього українця".Как вам - господа, неплохо ведь написано ?
Востаннє редагувалось Автор77 в П'ят 27 бер, 2020 14:28, всього редагувалось 1 раз.
Пишу только для тех кому интересно, остальных просьба найти соответсвующий функцию,позволяющую не читать эти сообщения.
ПРОХАННЯ ДО ТРОЛІВ п і ш л и ... :!: :idea:
Автор77
 
Повідомлень: 772
З нами з: 09.11.16
Подякував: 83 раз.
Подякували: 982 раз.
 
Профіль
1
5
8
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:26

Вирішили зацікавити


Вітаюсь совсіма!

Три нових короткострокових випуски ОВДП 3, 6 і 9 місяців.

А також 1.5, 3 та 7 років.

Так і голосят, не кидайте гроші на тижневі сертифікати! Буде цікаво!

А в понеділок раз і знову гривньові ОВДП зникнуть :twisted:

Першоджерела:
https://mof.gov.ua/storage/files/%D0%B0 ... D1%82.docx

ВО

Хай щастить!
СерРічна:
- є зважена за щоденними обертами МБ ціна доляра з 1 січня по поточну дату року; - а є з 1 серпня середньоарифметична за МБ днями з 1 січня по поточну дату року. У дужках - попереднє значення.
s0v7a
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 1392
З нами з: 16.10.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1901 раз.
 
Профіль
2
2
8
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:31

а что если прокатит закон по земле, а денег мвф даст, но или меньше, чем обещал типа не такой закон, или частями в течении года? :roll:
Каждый год нам твердят одно и тоже. Ждите завтрешнего дня. А когда реально мы будем жить а не существовать. Это для всех экспертов большой знак?.
Игорь Алексеевич
 
Повідомлень: 5111
З нами з: 13.09.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 526 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:31

  Serg-ik написав:
  freeze написав:массово понеслись мнения в СМИ, что продовольственный экспорт должен быть приостановлен в целях безопасности страны.

на фоне этого стоит прикинуть о том, стоит ли продавать землю, которая нас кормит. Следующий карантин, изменения климата....Там уже никакой курс не поможет, обратно можно не выкупить

The way to make money is to buy when blood is running in the streets - John Davison Rockefeller.
Думаю, эту фразу бывший хозяин Привата знает. Поэтому, дальнейший план супер простой.
1. Получить деньги за Приват. Сам банк ему не нужен.
2. Продавить закон о земле.
Цена земли в текущей ситуации будет стремиться к 0.
3. Затариться землей по максимуму скупая землю за копейки.
4. Продать землю через пару лет с наваром.
5. Обложить землю новых собственников налогами . Этот пункт опционально. Так сказать для получения морального удовлетворения. :)
oleg49
 
Повідомлень: 248
З нами з: 22.10.10
Подякував: 9 раз.
Подякували: 72 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:32

На момент на МБ 27.99 !!! :shock:
Слава Україні! /читаю усіх/
Pupsik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3556
З нами з: 07.06.12
Подякував: 804 раз.
Подякували: 772 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:32

  Serg-ik написав:
  freeze написав:массово понеслись мнения в СМИ, что продовольственный экспорт должен быть приостановлен в целях безопасности страны.
на фоне этого стоит прикинуть о том, стоит ли продавать землю, которая нас кормит. Следующий карантин, изменения климата....Там уже никакой курс не поможет, обратно можно не выкупить
Нет, лучше давайте раздадим её бесплатно, в аренду на 49 лет за копейки местным барыгам вроде Бахматюка! Странно, что вы, вроде цивилизованный человек, выступаете против рынка...
Пірнач у гривню з валютного трампліну!
asti
 
Повідомлень: 2312
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 420 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:38

  Игорь Алексеевич написав:а что если прокатит закон по земле, а денег мвф даст, но или меньше, чем обещал типа не такой закон, или частями в течении года? :roll:
А что плохого в законе о земле, вы говорите о законе, как о каре небесной, а на самом-то деле это благо!
Пірнач у гривню з валютного трампліну!
asti
 
Повідомлень: 2312
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 420 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:39

  asti написав:
  Serg-ik написав:на фоне этого стоит прикинуть о том, стоит ли продавать землю, которая нас кормит. Следующий карантин, изменения климата....Там уже никакой курс не поможет, обратно можно не выкупить
Нет, лучше давайте раздадим её бесплатно, в аренду на 49 лет за копейки местным барыгам вроде Бахматюка! Странно, что вы, вроде цивилизованный человек, выступаете против рынка...


Чорт ховаєтсья в деталях як відомо. Сам по собі термін "ринок землі" непоганий і всі хороші люди мають його якби підтримувати. Але назвіть хоч одну цивілізовану країну, де вводили ринок землі не давши селянам ані копійки кредитів та підтримки? Україна буде першою країною, де під гарним терміном "ринок землі" ховається її олігархічний дерибан. Фермери наразі просто будуть не в змозі її викупити, єдиний реальний покупець - спекулянти від олігархів. Скуплять в народу, оголодавшого від карантину, за скляні буси, як тут вже писали
Expert100500
 
Повідомлень: 130
З нами з: 31.01.20
Подякував: 104 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 14:42

Re: Валютный рынок в контексте ДС

https://www.minprom.ua/digest/259840.html

А вот теперь посмотрим кто против реструктуризации долгов :

Знакомые все лица -

керівник аналітичного департаменту компанії Concorde Capital

Реструктуризація боргу – це і є дефолтЗараз підстав для реструктуризації немає: співвідношення боргу до ВВП - в розумних рамках, золотовалютні резерви – на багаторічних максимумах, а МВФ переконати у необхідності реструктуризації не вийде.

В таких умовах, розмови про реструктуризацію просто підривають довіру західних партнерів до Уряду. Єдина проблема, що є в України - це великі зовнішні виплати, що припадають на найближчий час. Але з підтримкою МВФ та інших західних партнерів, ця проблема вирішується.


фінансовий аналітик групи ICU

Ідея з дефолтом України - шкідлива, оскільки має більше мінусів, ніж плюсів. В структурі запозичень держави переважають внутрішні кредитори – Нацбанк, державні банки та приватний сектор.

Цілком ймовірно можна очікувати перевкладання цих гравців у нові випуски ОВДП.
Серед зовнішніх кредиторів України: МВФ, Світовий банк, Єврокомісія, на нові транші яких ми претендуємо.

Окрім того, в травні гасяться євробонди України, випущені під державні гарантії США. А з союзниками не варто рвати відносини. А тепер негативні моменти дефолту: для України на тривалий час закриваються ринки капіталу, коло офіційних кредиторів буде обмежено і розпочнеться різкий відплив капіталу (інвестори будуть виводити валюту з країни- БЦ).

І якщо уряд спробує зупинити відтік адміністративними обмеженнями, то отримає ще більший відтік капіталу й дефіцит валюти.

В результаті, гривня значно девальвує, а середня зарплата по країні скотиться з рекордно високих значень до $100-200.

головний економіст Dragon Capital
Будь-яка реструктуризація боргу, крім випадку зміни умов за добровільною згодою сторін, є технічним дефолтом.

Зараз нагальної потреби проводити реструктуризацію державного боргу немає, бо боргові виплати за єврооблігаціями, за якими можна провести таку операцію, припадають на вересень.

заступниця директора Центра економічної стратегії

Більшість країн зараз приймають рішення про збільшення бюджетного дефіциту. Причин для цього дві: по-перше, зниження доходів бюджетів, викликане карантинними заходами, що приводять до економічного спаду, по-друге – необхідністю фінансувати величезні медичні витрати та надавати підтримку тим, хто постраждав через карантин – втратив роботу чи був змушений зупинити виробництво.

Різниця між розвиненими країнами та всіма іншими в даному випадку в тому, що розвиненим країнам легко взяти кошти в борг на ринку, щоб профінансувати це зростання дефіциту. Процентні ставки по боргах країн G7 останнім часом знижуються, і для багатьох вже становлять нижче 1% річних. При цьому країнам, що розвиваються, через низькі рейтинги у борг давати ніхто не поспішає, а єврооблігації торгуються під дуже високі ставки, до 15% річних.

Тому Україні набагато важче профінансувати дефіцит, ніж, скажімо, Великобританії, чи США, чи Німеччині, чи навіть Італії. То що можна зробити?

В України немає можливості випустити єврооблігації чи залучити кошти приватних кредиторів під прийнятну процентну ставку. Тому єдиний спосіб профінансувати витрати та покрити діру в бюджеті, що неминуче утвориться через карантин, – це залучити кошти МВФ та інших іноземних донорів. Решта варіантів – дефолт, реструктуризація, друк коштів НБУ для покриття бюджетного дефіциту – в тій чи іншій мірі принесуть шкоду економіці.


Мое мнение :

1. Кредит МВФ нужен, только без выкручивания рук,

2. Он не должен стать препятствием для отстрочки существующих долгов.

3. Плюс - может в условиях такого кризиса поймут - клановая система -тупиковая,
система.

4.Если в 2014-2015 за все заплатило население через тарифный пресс и мелкий бизнес, сейчас должен заплатить за все крупный бизнес, просто платить налоги как в цивилизованных европейских странах. Все иные пути - ведут в никуда.
Пишу только для тех кому интересно, остальных просьба найти соответсвующий функцию,позволяющую не читать эти сообщения.
ПРОХАННЯ ДО ТРОЛІВ п і ш л и ... :!: :idea:
Автор77
 
Повідомлень: 772
З нами з: 09.11.16
Подякував: 83 раз.
Подякували: 982 раз.
 
Профіль
1
5
8
  #<1 ... 48204821482248234824 ... 5900>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: p_vovk74 і 3 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
19477 2396127
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 лип, 2020 17:37
phantom_systems
Валютный рынок в мире 1 ... 703, 704, 705
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7048 1588779
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 лип, 2020 09:21
ЛОБ
494 102558
Переглянути останнє повідомлення
Сер 08 лип, 2020 10:04
freeze
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама