Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?
+Додати тему
Відповісти на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Frant написав:Шофер дальнобійщик в США - ЗП не більше 6000 дол/міс. після податків - ще меньше залишиться.
не пори чушь нет в сша нет такого понятия как "з/п дальнобойщика" - есть доход и он зависит от: а) квалификации и опыта, б) количества пройденных миль ну и мой кейс о людях, нелегально работающих и не имеющих си-ди-эл оунер с си-ди-эл на собственном траке и с не самым дешевым трейлером легко может делать до 250 в год, а налоги там - вообще тема отдельная, очень много чего можно под них списать в том числе и ипотеку и выплаты за авто и билеты на самолет и еду и многое другое
reus написав:Нет. Вывод другой. Если ты имеешь хоть немножко мозгов, и готов реально работать 10-12 часов в сутки с одним выходным, то и в Запорожье ты заработаешь 1 куе. в мес.
вы в вузе сатистику учили? сколько % трудоспособного населения Запорожья можно устроить на работу за 1 куе в месяц? А сколько % хотят жить, кушать, растить детей, помогать родителям? То что вы пишете называется подмена понятий.. Говорю еще раз, если все пойдёт работать на стройку, роды у вашей жены будет принимать не акушер а прораб. В обществе важны не только строители и сварщики, каждый работающий на свою зарплату должен быть в состоянии обеспечить себя и семью базовыми потребностями, иначе здесь будет Сомали. Сегментация успешности должна проходить по классу потребляемых базовых услуг, а не по тому доступны они вам или нет.
Я много лет был работодателем в Украине, спорить с Вами не буду. Просто Вы не правильно сформулировали вопрос. А он должен звучать так - сколько % трудоспособного населения Запорожья хотят реально пахать 10-12 часов в сутки с 1 выходным, без перекуров, и под жестким контролем, чтобы заработать 1 куе в месяц.
Обсяг експорту товарів в травні істотно скоротився - на 24,7% (у квітні-2020 на 3,8%), до 3,1 млрд доларів. Зниження показника було обумовлено скороченням по основних групах товарів, зокрема, експорт чорних і кольорових металів зменшився на 32,1% (у квітні на 18,1%), продукції машинобудування - на 17,5% (8,1%), деревини і виробів з неї - на 25,5% (15,6%), продукції хімічної промисловості - на 18,4% (2,5%), промислових виробів - на 20,7% (24,2%), а також продовольчих товарів - на 13,4% (зріс на 6,6%) і мінеральних продуктів - на 35,2% (зріс на 12,1%).
Імпорт товарів в травні 2020 року продовжив скорочуватися істотніше експорту - на 35,5% (у квітні - 29,8%), до 3,3 млрд доларів. У тому числі енергетичний імпорт скоротився в 2,1 рази (1,6 раз), а неенергетичний - в 1,4 рази (також, як і в квітні).
Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку на 1 липня 2020 року становили 75,7 мільярда гривень, що є рекордним показником за всю історію. Рік тому на ЄКР коштів було в 5,8 рази менше - 12,96 млрд грн. Відзначається, що рекордний показник коштів на ЄКР забезпечили дивіденди Приватбанку в розмірі 24,46 млрд грн і НАК "Нафтогаз України" в розмірі 39,6 млрд грн, які були перераховані в останній тиждень місяця. Про це йдеться в даних Державної казначейської служби.
Востаннє редагувалось Wirująświatła в Сер 01 лип, 2020 13:30, всього редагувалось 1 раз.
reus написав:А он должен звучать так - сколько % трудоспособного населения Запорожья хотят реально пахать 10-12 часов в сутки с 1 выходным, без перекуров, и под жестким контролем, чтобы заработать 1 куе в месяц.
в каких отраслях есть потребность в рабочей силе с зп 1куе в месяц, и сколько в этих отраслях рабочих мест? Остальным что делать?
Востаннє редагувалось Wirująświatła в Сер 01 лип, 2020 13:32, всього редагувалось 1 раз.
ага ага - дайте нам рабочие места дайте нам норм зарплату дайте нам доступное жилье дайте дайте дайте хоумлесс ливз меттер! и при этом эти же люди сладострастно наблюдают, как мочат охуевших ниггеров в штатах л-логика
Frant написав:Шофер дальнобійщик в США - ЗП не більше 6000 дол/міс. після податків - ще меньше залишиться.
не пори чушь нет в сша нет такого понятия как "з/п дальнобойщика" - есть доход и он зависит от: а) квалификации и опыта, б) количества пройденных миль ну и мой кейс о людях, нелегально работающих и не имеющих си-ди-эл оунер с си-ди-эл на собственном траке и с не самым дешевым трейлером легко может делать до 250 в год, а налоги там - вообще тема отдельная, очень много чего можно под них списать в том числе и ипотеку и выплаты за авто и билеты на самолет и еду и многое другое
reus написав:Я много лет был работодателем в Украине, спорить с Вами не буду. Просто Вы не правильно сформулировали вопрос. А он должен звучать так - сколько % трудоспособного населения Запорожья хотят реально пахать 10-12 часов в сутки с 1 выходным, без перекуров, и под жестким контролем, чтобы заработать 1 куе в месяц.
Чекайте - в світі потихеньку зменшують робочий час - а Ви пропонуєте збільшувати ? Не 6 годин - як пробують у шведів , а 12 ? Не може людина постійно працювати так довго - здоров"я не дозволить . Вже таке проходило людство . Чи Ви офісних працівників хочете на 12 годин запрягти ? Щось не схоже - якраз мова йде про реальні роботу ,де створюється реальна продукція ...
kingkongovets написав:как я и ожидал, предложение "работать больше и лучше" вызвало очередной подрыв пуканов у искателей справедливости шо и требовалось доказать - дежавю прям
2012 год, при власти -сами знаете кто
(Володимир Лановий Володимир Лановий, президент Центру ринкових реформ
Ключовим, на мій погляд, є усунення викривлень у розподілі валового продукту в ході формування зарплат і прибутків громадян.
По-перше, не може бути такої колосальної нерівності в доходах різних соціальних груп, видів діяльності і галузей, як зараз в Україні.
Величезний розрив у зарплаті за виконання різних видів робіт підриває її стимулюючу дію, оскільки ріст індивідуальних доходів стає залежним не від кваліфікації робітників, якості і продуктивності праці, а від місця роботи.
Виникнення значного розриву у зарплаті робітників різних професій є також наслідком часткової декваліфікації робочої сили радянської школи, рівень якої став невідповідним новим вимогам приватного бізнесу. Таким робітникам платять набагато менше через надлишкову пропозицію їх трудових послуг.
З цього можна зробити висновок й про відставання рівня сьогоднішньої освіти, включаючи систему перенавчання, від вимог часу. В результаті – міжгалузева і професійна міграція , "плинність" кадрів, неосвіченість і недбайливість працівників.
Одним із основних чинників майнового розшарування стала корупція. З нею місце роботи стало ще сильніше впливати на здобутки людей, послабляючи стимули до праці і підприємництва. Саме завдяки очікуванню незаконних доходів, посади у владі та органах надання державних послуг для багатьох стали маніакальним бажанням.
Люди готові давати хабарі, аби опинитися на посадах потенційного хабарництва. Корупційні доходи у багатьох випадках перевищують законні зарплати і прибутки. В результаті вилученнь через корупцію суспільство втрачає значну частину державних видатків, інвестицій підприємств і заощаджень сімей, які б могли підвищувати потенціал його розвитку.
reus написав:Що в Києві високі ціни на житло і пересічний не в змозі придбати квартиру,
Мы вроде не ищем виноватых, но если медсестра через 20 лет работы не может купить себе хрущик 30м2 на окраине Киева, значит либо нам медсестры не нужны, либо киевские хрущи из золота. ДЛя справедливости бессмысленно снижать цены на квартиры, однако для таких категорий которые не могут арендовать или скопить на своё должны быть либо доплаты, либо социальное жильё. А у нас мосты со стекляшками строят, типа остальные проблемы решены, народ сыт и доволен.
Востаннє редагувалось Wirująświatła в Сер 01 лип, 2020 13:41, всього редагувалось 1 раз.