Опитування українців від Зеленського: звідки на нього...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 10:26

Опитування українців від Зеленського: звідки на нього...

Пропонуємо до обговорення:
Опитування українців, яке ініціював президент Володимир Зеленський під час місцевих виборів 25 жовтня, пройде не коштом держбюджету або західних грантів. Гроші дадуть політики, які підтримують Зеленського, в обхід офіційних рахунків "Слуги народу".

Дивися повний текст Опитування українців від Зеленського: звідки на нього візьмуть гроші.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 10:26

У клоуна кокушка замкнула)) пол страны по второму вопросу не понимает что такое своб эконом зона)) а другая половина не знает на сколько ахметову уменшить пдв на 10 п. или на все 20 может только убрать лицензии или эсв))
l4567
 
Повідомлень: 348
З нами з: 10.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 10:54

R2 Та да. Нужен 6 вопрос "Есть ли жизнь на Марсе" для полноты картины ;)
Igorten
 
Повідомлень: 4616
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 11:34

Ахметов, вопросы для него
ivavictory2107
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35
З нами з: 27.04.20
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 12:50

Тоб- то це агитація під час виборів і можна якщо бачите таке, викликати поліцію і робити протокол.
pogorelets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 495
З нами з: 16.07.14
Подякував: 5 раз.
Подякували: 58 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 16:32

Потім скажуть, що зробили, як захотіли люди. Ми відповідальності не несем. Одним словом президент це ти і відповідай сам. Всі президенти -всі і хай відповідають.
valera2011
Аватар користувача
 
Повідомлень: 42
З нами з: 20.11.18
Подякував: 2 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 16:48

Ну да ... Опрос... А про: "первым делом примем закон про референдумы!!!!!" Совсем плохой... Надо пить улучшающие память препараты....
Такая наивная попытка прокатить людей....
svetoch-10
 
Повідомлень: 382
З нами з: 21.12.16
Подякував: 30 раз.
Подякували: 94 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 18:33

Тю, в черговий раз вкрадуть з ковідного фонду, якщо там хоч щось залишилось.
Або, гроші дадуть політики, які вже вкрали з ковідного фонду.
Або, ...
Там ще є купа вариантів.
Тільки питання - якщо гроші дадуть політики, що підтримують Зє, то вони ж не приймуть за свої гроші такої відповіді, яка їм не сподобається.
Чи не так?
alt402
 
Повідомлень: 285
З нами з: 10.12.14
Подякував: 3 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 22:16

Re: Опитування українців від Зеленського: звідки на нього...

  alt402 написав:Або, гроші дадуть політики, які вже вкрали з ковідного фонду.
Або, ...

Вофка энд компани проведет "опрос" за те деньги, за которые они "спилили" 1 миллион подаренных Джеком Ма тест-систем на COVID, стоимостью примерно 2,5 миллиардов гривень, 983 тонны масок из госрезерва за границу, обычных по 50 копеек за штуку и по 2 гривни с фильтром.

Если кто забыл https://news.finance.ua/ru/news/-/46715 ... n-chelovek

и вот https://strana.ua/articles/analysis/255 ... masok.html

Там у этих "людей" еще на несколько таких вот псевдо-опросов останется.

Чего только не придумаешь, когда тебе закон не писан :?:

10 месяцев вируса:

Где бесплатные тесты?
Где бесплатные маски из госрезерва?
Где новые ИВЛ-ы?
Где новые госбольницы для КОВИД- больных?
Где это все?
- пять вопросов к зеленому от граждан 8)
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6865
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
 
1
3
3
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 23:52

не всё так просто с этим клоунским опросом - небось потом обернется против самих же респондентов ))
Зельц и так прекрасно должен знать что беспокоит людей. 1.5 года прошло - а результаты околонулевые. Давайте еще потянем кота за яйки с этим опросом - лишь бы ничего не делать.
Подождем, например, пока всякие бенедиктовы, проработав полгода, еще поработает до нового года с нулевым результатом - назначим нового генплокулола с аналогично прогнозируемым результатом.
Все эти опросы, видосики, "ДумайТе", стадион так стадион - *** полная. Пора зельцу на выход.
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3696
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
 
3
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 505
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 10:17
boolear
1 2172
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2280
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама