|
Українцям пояснили, чи зараховують роки у виші в... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 31 жов, 2020 00:02
RomanTik написав: nighthawk5 написав:то виходить якщо тебе залишали на другий рік то і стаж буде більший))
нифига. повторное обучение в стаж не добавляется, только академический отпуск, но чтобы его оформить нужно что-то очень много пропустить по уважительной причине (для повторного обучения нужно было гораздо меньше).
Згоден з Вами, але всі мої знайомі-двієчники перед тим як йти на другий рік (деякі умудрялись двічі(!) зіскакувати з 4 курсу на другий) обов'язково брали на рік академку, звісно це супроводжувалося рішаловом, але факт є факт...
-
nighthawk5
-
-
- Повідомлень: 366
- З нами з: 18.07.20
- Подякував: 650 раз.
- Подякували: 34 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 31 жов, 2020 06:40
Повезлр .Хоть на п'ять років стажу буде більше.А то попробуй зараз його зароби, якщо офіційно на роботу не оформлюють.
-
Bolt
-
-
- Повідомлень: 3960
- З нами з: 09.11.17
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 315 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1210 |
|
|
|
1 |
1942 |
|
|
|
1 |
1216 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|