Фонд гарантування дав пояснення щодо підвищення...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 20:03

Grover
А з якого дива нам в українському банку мають гарантувати вклад в євро а не в гривні?
Інший аргумент - навіть якби в європейському банку можна було розміщувати вклади в гривні (почекайте, ще не смійтесь) то його б теж судячи зі всього повертали б у євро по діючому курсу. Хоча тут теж є винятки - в Польщі виплата буде лише в злотих https://www.bfg.pl/uk/%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%B2/%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%96%D1%88%D1%96-%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%82%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%96/#6._Co_jest_gwarantowane___, в Угорщині гадаю теж будуть форінти (вони їх всім втюхують взагалі)
nighthawk5
Аватар користувача
 
Повідомлень: 366
З нами з: 18.07.20
Подякував: 650 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 21:22

Re: Фонд гарантування дав пояснення щодо підвищення...

Если прикинуть по цифрам из статьи, то в Европе 10% вкладчиков обеспечивают 40% депозитов.
А у нас какие-то 2% вкладов (по количеству) составляют 60% суммы депозитов.
Вот и приблизительное разделение на богатых и бедных
Direct
Аватар користувача
 
Повідомлень: 126
З нами з: 23.02.09
Подякував: 52 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 21:25

Re: Фонд гарантування дав пояснення щодо підвищення...

Direct написав:Если прикинуть по цифрам из статьи, то в Европе 10% вкладчиков обеспечивают 40% депозитов.
А у нас какие-то 2% вкладов (по количеству) составляют 60% суммы депозитов.
Вот и приблизительное разделение на богатых и бедных


Откуда вы взяли про 10% вкладов обеспечены 10% вкладчиков? В Европе и близко нет такого линейного распределения.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37861
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 21:29

Faceless Исправил
Direct
Аватар користувача
 
Повідомлень: 126
З нами з: 23.02.09
Подякував: 52 раз.
Подякували: 25 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 21:33

Re: Фонд гарантування дав пояснення щодо підвищення...

  Grover написав:возмещение, в случае чего, происходит В ЕВРО, а не украинскими сантиками

потому что евро это евросоюзовские сантики. нигде не возмещают в какоу-то другой валюте, только в национальной. ну а в Польше возмещают в злотых

иными словами - если хочется чтобы возвращали в евро - надо хранить в стране в которой евро вялется национальной валютой.
Востаннє редагувалось vitaliy_berdinskikh в Пон 02 лис, 2020 21:50, всього редагувалось 1 раз.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 21:47

Re: Фонд гарантування дав пояснення щодо підвищення...

Direct написав:Faceless Исправил
То, что в статье указано о неком "стандарте" в 90% по количеству и 60% по объему, совсем не означает, что там такое распределение вкладов и вкладчиков. Это лишь рекомендательные цифры.
Вполне может оказаться, что покрывается 99% по количеству и 60% по сумме, не нарушая этого правила.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37861
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 23:41

Не вистачає коштів у банках... Питання у іншому: якщо пересічний принесе 590 тис. Грн. - як відреагують у податковій? Нарахують податки на всю суму, чи ні? Запитають звідкіля кошти?!?!
knoppixx
 
Повідомлень: 450
З нами з: 19.02.12
Подякував: 28 раз.
Подякували: 176 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 23:48

Re: Фонд гарантування дав пояснення щодо підвищення...

  knoppixx написав:як відреагують у податковій?

Каким боком тут налоговая? Почему она должна как-то напрягаться на сумму равную цене бюджетной поповозки?
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4862
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 02 лис, 2020 23:49

  knoppixx написав:Не вистачає коштів у банках... Питання у іншому: якщо пересічний принесе 590 тис. Грн. - як відреагують у податковій? Нарахують податки на всю суму, чи ні? Запитають звідкіля кошти?!?!


Банк закроется и не будет принимать чтобы потом от органов не отбиваться.
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7937
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 03 лис, 2020 00:05

vitaliy_berdinskikh у нас дуже цікава країна: то голова податкової, забажав ввести податок на гроші заробітчан, то банки блокують гроші пересічних при перерахунку більше ніж 5000 грн. А офшори як працювали, так і працюють на добробут Оліграхів
knoppixx
 
Повідомлень: 450
З нами з: 19.02.12
Подякував: 28 раз.
Подякували: 176 раз.
 
Профіль
 
1
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 774
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 08:27
romanpavlenko370
1 1067
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 кві, 2026 09:04
sabbassplayer
2 2770
Переглянути останнє повідомлення
Сер 11 лют, 2026 19:34
1408hulk
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама