Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 138139140141142 ... 878>
Повідомлення Додано: Нед 10 січ, 2021 21:18

  change_pm написав:Шикардосний відос про ситуацію в Каліфонії...

Дивуюсь, чому вони моргідж не беруть? Ставки ж на дні? :shock:

Да, дивный мир. Фондовый рынок в космосе, недвижимость прет вверх тоже, когда 10-20 млн людей не платят вовремя за свое жилье, и улицы наводняются бездомными и нариками.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 січ, 2021 07:41

  San написав:
  change_pm написав:Шикардосний відос про ситуацію в Каліфонії...

Дивуюсь, чому вони моргідж не беруть? Ставки ж на дні? :shock:

Да, дивный мир. Фондовый рынок в космосе, недвижимость прет вверх тоже, когда 10-20 млн людей не платят вовремя за свое жилье, и улицы наводняются бездомными и нариками.

Імхо, це все скінчиться грандіозним обвалом )))) хоча це не популярна точка зору ))))

Всі вірять в вакциновідновлення і стімули, але я не вірю в відновлення, а стімули не формують довготривалий і стабільний попит, якщо ти тупо безробітний ....

А як ти, безробітний, отримаєш роботу, коли все нові і нові штами ковіду реєструються, по всім країнам росте зараження?

Чесно кажучи, я тут вже рік задаюсь питанням, як зберегти - поки відповіді не сформував )))

Завтра Штатам доведеться підняти ставку - фонда вниз, друкування баксу - бакс девальвує - навіщо в ньому зберігати...кому той бакс потібен буде?

Знаю, що небагато людей враховую варіант війни в Штатах... але розпочаті демами процеси до добра не доведуть... імхо...

Антіфа щось там і далі вимагає. Білих пресують, якщо ти трампіст, тебе взагалі викидають з життя...

Якщо тебе викинули з "цифрового" життя, то згадуємо Матрицю ))) наземна інфра чудово горить і взривається... зброї в Штатах - попой їж.

Якщо тобі вже немає що втрачати, і таких людей вже тисячі, зброя у всіх є = тоді що?

Тоді можна влаштувати ночь гніву + зробити блекаут, як у Пакістані.
https://www.zerohedge.com/energy/dont-p ... e-blackout

І що ми - цифрові інвестори, будемо тоді робити?
Всі наші інвестиції в цифровому вигляді ))))

Знову питань багато...
Востаннє редагувалось change_pm в Пон 11 січ, 2021 08:40, всього редагувалось 2 разів.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 січ, 2021 08:23

Хороші новини )))

Хороші новини для інвесторів в ЮК і шортистів омериганського ринку )))

Washington "One-China" Policy Dead As Pompeo Lifts Restrictions On US-Taiwan Relations

https://www.zerohedge.com/geopolitical/ ... -relations

Зображення

Чекаємо на розв"язку .... чи зав"язку, а потім розв"язку )))
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 січ, 2021 08:25

Прикольно, я таке не бачив, але згоден...

Зображення
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 січ, 2021 09:44

  change_pm написав:Імхо, це все скінчиться грандіозним обвалом )))) хоча це не популярна точка зору ))))

Всі вірять в вакциновідновлення і стімули, але я не вірю в відновлення, а стімули не формують довготривалий і стабільний попит, якщо ти тупо безробітний ....

А як ти, безробітний, отримаєш роботу, коли все нові і нові штами ковіду реєструються, по всім країнам росте зараження?

Чесно кажучи, я тут вже рік задаюсь питанням, як зберегти - поки відповіді не сформував )))

Завтра Штатам доведеться підняти ставку - фонда вниз, друкування баксу - бакс девальвує - навіщо в ньому зберігати...кому той бакс потібен буде?

Знаю, що небагато людей враховую варіант війни в Штатах... але розпочаті демами процеси до добра не доведуть... імхо...

Антіфа щось там і далі вимагає. Білих пресують, якщо ти трампіст, тебе взагалі викидають з життя...

Якщо тебе викинули з "цифрового" життя, то згадуємо Матрицю ))) наземна інфра чудово горить і взривається... зброї в Штатах - попой їж.

Якщо тобі вже немає що втрачати, і таких людей вже тисячі, зброя у всіх є = тоді що?

Тоді можна влаштувати ночь гніву + зробити блекаут, як у Пакістані.
https://www.zerohedge.com/energy/dont-p ... e-blackout

І що ми - цифрові інвестори, будемо тоді робити?
Всі наші інвестиції в цифровому вигляді ))))

Знову питань багато...

hbbgaf перелогинься.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 січ, 2021 10:15

  change_pm написав:Зображення

Згадав ще одну річ...

Наразі ціни на нафту ростуть, причин багато, але є одна цікава....

Китай масово скупляє нафту і нафтопродукти, велика частина йде зі Штатів, що там наразі виникає дехфіцит...

Висновків ніяких не роблю, але я читав, що Союз в свій час поставляв в Німечину перед війною і нафту, і зерно...

Шо було потім всі читали? :shock:
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 січ, 2021 10:17

  airmax78 написав:hbbgaf перелогинься.

airmax78, а ти знаєш, як можна свій аккаунт здати в оренду?

зі. Я думаю, що в рос.імперії були люди і в 16, і 17, і 18 році, які нічого не помічали, і думали, що все налагодиться...

А бач, як вони вийшло?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 січ, 2021 10:25

  change_pm написав:
  airmax78 написав:hbbgaf перелогинься.

airmax78, а ти знаєш, як можна свій аккаунт здати в оренду?

зі. Я думаю, що в рос.імперії були люди і в 16, і 17, і 18 році, які нічого не помічали, і думали, що все налагодиться...

А бач, як вони вийшло?

Ты путаешь забитую отсталую страну, только-только освободившуюся от заскорузлой и дико неэффективной формы правления - абсолютной монархии и так и не успевшей даже попробовать выстроить демократические институты, вовлеченную в крупнейшую войну в истории, с самой развитой и мощной страной в мире с непрерывной 245-летней историей демократии. Штаты извлекут уроки и спокойно пойдут дальше.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 січ, 2021 11:09

  airmax78 написав:Ты путаешь забитую отсталую страну, только-только освободившуюся от заскорузлой и дико неэффективной формы правления - абсолютной монархии и так и не успевшей даже попробовать выстроить демократические институты, вовлеченную в крупнейшую войну в истории, с самой развитой и мощной страной в мире с непрерывной 245-летней историей демократии. Штаты извлекут уроки и спокойно пойдут дальше.

100500%... Тільки після того, як вийдуть з війни з Китаєм....

А там вже побачимо, хто пабєдітель, а хто лузер ))))
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 січ, 2021 11:22

  change_pm написав:
  airmax78 написав:Ты путаешь забитую отсталую страну, только-только освободившуюся от заскорузлой и дико неэффективной формы правления - абсолютной монархии и так и не успевшей даже попробовать выстроить демократические институты, вовлеченную в крупнейшую войну в истории, с самой развитой и мощной страной в мире с непрерывной 245-летней историей демократии. Штаты извлекут уроки и спокойно пойдут дальше.

100500%... Тільки після того, як вийдуть з війни з Китаєм....

А там вже побачимо, хто пабєдітель, а хто лузер ))))

Не смеши. Китай от Штатов зависит гораздо больше чем Штаты от Китая. И в Пекине таких идиотов как в Москве нет.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 138139140141142 ... 878>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24715 16515011
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 06:20
Frant
9981 6234579
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
6 377787
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 13:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама