В то же время почти 11 млн не получили никакого дохода
Хотелось бы понимать, они все как-то отображаются "в матрице"? (имеют банковские карты, проводят операции с недвигой, автомобилями). Или их нет в стране давно.
|
|
![]() Re: Валютный рынок в контексте ДССьогодні по обіді-завтра гривня має шанс трохи ослабнути viewtopic.php?p=5265097#p5265097
![]() Справочный курсДовідкове значення курсу гривні до долара США на 12:00
21.07.2021....................27,2406 Доллар прибавил 2 копейки. МКГ*............7.0852............7.0865...........+0.02% Гривна стабильна, колеблется доллар. Открылись на копейку выше вчерашнего закрытия. После двойной порции кофе двинулись вверх и за час выросли на 3.5 копейки. После небольшой паузы откатились на полкопейки. Торговать сегодня начали поздно. Индекс доллара вчера вечером упал, посреди ночи снова начал рост и к началу нашей сессии превысил вчерашний максимум, вплотную приблизившись к максимуму мартовскому. Сейчас немного откатился, как и вчера в это время. Сегодняшний уровень выше. Справочный курс встретили котировками 27.2400 - 27.2600, что на 3 копейки выше открытия. НБУ вчера на рынок не выходил. Остатки на коррсчетах не изменились. По отдельным факторам тоже полная стабильность. Доходы казначейства едва превысили полмиллиарда, остальные факторы еще мельче. В понедельник объем МБ неожиданно вырос с 497.8 до 527.1 млн. Обороты чистые. К высоким оборотам пятницы мы уже начинаем привыкать, а теперь удивил и понедельник. Банки проснулись после двух недель низкой активности. Клиентские обороты, в соответствии с традициями, упали, предложение немного превышало спрос. * кустарный индекс гривны по отношению к корзине мировых валют. Ссылка на методику расчета у меня в подписи, которая видна в профиле. ![]()
Виходячи з наведених факторів та очікування по зростанню DXY, вийшов з гривні по 27.25. Очікування, що до потенційної девальвації, переважили % за депозитом. ![]() ![]()
Дивлячись на наш МБ на протязі останніх місяців, складається враження, що учасники МБ нарешті порозумілись. Тобто коли з'являється додаткова пропозиція, тільки тоді виходять серйозні покупці. І відбувається це тоді коли потрібно саме продавцям. Я натякаю на те, що суб'єктивно складається враження, що є певний компроміс ринку і всім дуже комфортно на даних рівнях. Для прикладу одним із пояснень високих обертів понеділка можна вважати період виплати авансів який у багатьох компаній починається із 20 числа. Тобто всі сидять у валюті і конвертують рівно стільки скільки потрібно для операційної діяльності. Таким чином (знову ж таки суб'єктивна оцінка) складається враження, що в даний конкретний момент, "моду" на МБ диктують експортери. Адже при першій ліпшій можливості вони можуть притримати валюту. Плюс врахуйте, що більшість великого бізнесу шукає шляхи як закривати власні потреби у валюті самостійно. Он простий приклад - сім'я Герег. Вони пішли в агро не тільки через те, що це прибутково, а ще і через те, що це експортна продукція, а половина товарів у їхніх магазинах - імпорт. І якщо дивитись у майбутнє, то дорога гривня (менше 27 грн/дол) не вигідна нікому. А якщо ще врахувати гривневу інфляцію яка накладається на доларову та ріст логістичних затрат, а також колосальний дефіцит нашого бюджету, то рано чи пізно логічно було б піднятись на сходинку вище. Від цього виграють усі. У нас відкриті кордони. Євро падає. І тільки Ковід поки що підіграє гривні. Висновок який можна зробити. то це те, що періоди великої волатильності на нашому валютному ринку помалу відходять в минуле. І якщо раніше коливання в 50-100 коп за тиждень було доволі великим, то тепер таким можна назвати аналогічне в 30-40 коп. Ліберизація працює. Кількість учасників/гравців ринку (онлайн обмін) додають ліквідності. Тобто валютні спекуляції втрачають свою привабливість з точки зору прибутковості. Депозити її вже давно втратили. Можливо все ж таки пора вже запускати українську фонду?, бо єдина альтернатива у вигляді ОВДП виглядає якось дуже скучно. Ф. зранку дрібні суми можна було придбати по 27.19 чим я і скористався. Більші по 27,20. зараз підросли на 3 коп до 27,23. Востаннє редагувалось Realist в Сер 21 лип, 2021 13:30, всього редагувалось 1 раз.
![]() Re: Валютный рынок в контексте ДСВалютна виручка від рекордного врожаю на мою думку може "змити" всю цю квазістабільність. Детальніше тут viewtopic.php?f=4&t=234155&p=5265402#p5265402 ![]() Будете смеяться, но приличная их часть действительно никак не отображены в матрице. Я говорю о тех, кто живет в малых населенных пунктах, где карточкой расплатиться до сих пор еще тот челлендж. Оплату за выполненную работу получают наличкой (в т.ч. и за работу, выполненную, скажем, на выезде в ближайших крепных городах), расплачиваются всегда и везде тем что есть - наличкой, в безнале им нет необходимости. Недвигу не покупают и не продают, живут в дедовой хате, машина, допустим, есть, но 50-летний Москвич-412... И так далее. Практически весь рынок труда за пределами крупных центров в тени. Там никто никого не оформляет официально, особенно на с/х работах. ![]()
Так, але я наведу свою цитату.
Тому "ваш" фактор матиме наслідки, але не обов'язково він зіграє на всі 100%. Це як козир в рукаві. Можна використати, а можна притримати. Я б притримав... Хіба що НБУ знову заставить продавати валютну виручку. Але тоді і волатильність виросте. І ми із цього ґешефт отримаємо. ![]()
В Харькове забавно ведет себя обменка 24 на Рымарской. Все остальные из-за утреннего движа на МБ переставились на 27.20-27.30, а это реально держит 27.15=27.25 неизменным. И это обычная ситуация. Кстати, МБ откатился на 27.24. Может после обеда и рванет, но пока думаю, брать по 27.23 порцию или нет. Приучили к стабильности в диапазоне 27.20 - 27.30. Ксати, Львов опустил продажу с 27.23 на 27.22.
![]() Re: Валютный рынок в контексте ДСЗвісно будуть і такі, що притримують валютну виручку, але потім дивитимуться, наприклад, на нерухомість що здорожчає удвічі в доларах або євро...
|
|