Ринок енергоносіїв в контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<1 ... 120121122123124 ... 227>
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 19:53

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Denik написав:Костя, мені здається Ви не розумієте глибину енергетичної кризи, що насувається.
Коли ця криза скінчиться - ДВЗам буде дозволено спалювати лише біоетанол або біометан.

Мабуть, я також не розумію глибини кризи. Не бачу, щоб раптом закінчувалися викопні джерела енергії, покладів нафти, газу, вугілля вистачить на дуже довго, тим більше, що відкривають все нові родовища. Абсолютно не помічаю критичного росту економіки і споживання нафти-газу над можливості видобутку, навпаки,є тенденції зменшення споживання. Ріст цінна нафту сягнув небачених висот? Ні, нафта коштувала 100+ і жодної кризи не було. Зараз ОПЕК всіма силами стримує ріст видобутку, щоб зберегти існуючий рівень цін.А ситуацію з цінами на газ в Європі спровокували росія і Німеччина. Врегулювати політично-логістичні причини росту цін на газ не складає великих проблем і, підозрюю, їх скоро врегулюють.
Процес "декарбонізації" в світі виглядає необдуманим, неврегульованим чи безглуздим в існуючому руслі. Вітряки, сонячні батареї в місцях оптимального, з точки зору логістики, розсташування зменшують землі сг призначення. Ріст цін на їжу, провокований зменшенням, з різних причин, площ агродіяльності та ростом населення землі призводить до грандіозних вирубок лісів в Аргентині, Бразилії, росії і тд, чим значно більше погіршується ситуація з СО2 ніж виграється виробничо-екологічними обмеженнями. Тому, замість кризи я бачу необдуману політику зменшення викидів і газовий шантаж Європи, який мусить бути адекватно покараним...
Щодо електротранспорту, повторюся, його ефективність зараз дуже мала. Це, якщо ми говоримо про транспортне забезпечення економіки, вантажну та пасажирську логістику чи навіть оперативність екстренних-рятувальних служб чи банальних комівояжорів, а не переміщення приватної дупи на відстань до 50-100 км з дому на роботу і взад. Тим більше, з огляду на концентрацію виробництва більшості батарей в тому таки Китаї.
І ще мене дуже цікавить, що будуть жерти численні жителі піщаних африкансько-азійських чи льодяних північних територій, якщо авто з ДВЗ заставлять їздити на біопальному? Їм будуть генерувати білки і вуглеводи з нафти і газу???
Я не приколююся, мені справді цікаво зрозуміти інше бачення "енергетичної кризи" і перспективи вирішення реально існуючої продуктової кризи і хронічного недоїдання значної частини населення Землі...
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 20:32

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  orest написав:Мабуть, я також не розумію глибини кризи. Не бачу, щоб раптом закінчувалися викопні джерела енергії, покладів нафти, газу, вугілля вистачить на дуже довго, тим більше, що відкривають все нові родовища. Абсолютно не помічаю критичного росту економіки і споживання нафти-газу над можливості видобутку, навпаки,є тенденції зменшення споживання. Ріст цінна нафту сягнув небачених висот? Ні, нафта коштувала 100+ і жодної кризи не було. Зараз ОПЕК всіма силами стримує ріст видобутку, щоб зберегти існуючий рівень цін.А ситуацію з цінами на газ в Європі спровокували росія і Німеччина. Врегулювати політично-логістичні причини росту цін на газ не складає великих проблем і, підозрюю, їх скоро врегулюють.

Я не знаю скільки буде спожито енергоносіїв в Азії і чим все закінчиться.
Я не знаю скільки там було надруковано всяких грошей і чим там все закінчиться.
Проблема Азії якраз в тому, що вона майже не займалася переходом на ВДЕ не дивлячись на колосальний економічний рівень Японії, Південної Кореї, Гонконгу, Сингапуру, Тайваню тощо.
В Європі Путін нічого б не зробив, якщо б ціни на СПГ були б низькими. А вони в Азії високі. Високі ціни навіть на таке лайно як вугілля.
Востаннє редагувалось Denik в Сер 06 жов, 2021 20:39, всього редагувалось 1 раз.
Denik
 
Повідомлень: 3111
З нами з: 23.02.09
Подякував: 637 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 20:34

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Denik написав:Коли ця криза скінчиться - ДВЗам буде дозволено спалювати лише біоетанол або біометан.

Электричкам будет разрешено заправляться раз в неделю на половину емкости, киловатт домашнего потребления после 200 будет стоить как литр бензина, еда будет продаваться по талонам после сдачи биометана, собранного при помощи специально разработанных памперсов, ...

Не бывает принципиально дорогой или дешевой энергии. Бывают временные перекосы, вызванные техническими или административными причинами. Рынок очень быстро эти перекосы устраняет. Тот же газ в авто - отличный пример этого явления, по мере увеличения его потребления цены стремятся выровняться с бензином. С электричеством будет то же самое, но заденет это весь быт. С топливом, добываемым из еды все еще хуже.

История циклична. Когда-то переходили с бумажной упаковки на пластиковую, чтобы сохранить природу, а теперь переходим с пластиковой на бумажную, чтобы сохранить природу.

ЗЫ Как же быстро все забыли чрезвычайное положение в энергетике!
Востаннє редагувалось Сибарит в Сер 06 жов, 2021 23:02, всього редагувалось 2 разів.
Сибарит
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 7416
З нами з: 02.09.15
Подякував: 6372 раз.
Подякували: 21113 раз.
 
Профіль
129
73
34
2
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 20:35

  Denik написав:
  orest написав:Мабуть, я також не розумію глибини кризи. Не бачу, щоб раптом закінчувалися викопні джерела енергії, покладів нафти, газу, вугілля вистачить на дуже довго, тим більше, що відкривають все нові родовища. Абсолютно не помічаю критичного росту економіки і споживання нафти-газу над можливості видобутку, навпаки,є тенденції зменшення споживання. Ріст цінна нафту сягнув небачених висот? Ні, нафта коштувала 100+ і жодної кризи не було. Зараз ОПЕК всіма силами стримує ріст видобутку, щоб зберегти існуючий рівень цін.А ситуацію з цінами на газ в Європі спровокували росія і Німеччина. Врегулювати політично-логістичні причини росту цін на газ не складає великих проблем і, підозрюю, їх скоро врегулюють.

Я не знаю скільки буде спожито енергоносіїв в Азії і чим все закінчиться.
Я не знаю скільки там було надруковано всяких грошей і чим там все закінчиться.

Пишите, что знаете наверняка.
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9826
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 896 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 21:20

  Сибарит написав:
  Denik написав:Коли ця криза скінчиться - ДВЗам буде дозволено спалювати лише біоетанол або біометан.

Электричкам будет запрещено заправляться раз в неделю на половину емкости, киловатт домашнего потребления после 200 будет стоить как литр бензина, еда будет продаваться по талонам после сдачи бирметана, собранного при помощи специально разработанных памперсов, ...

Не бывает принципиально дорогой или дешевой энергии. Бывают временные перекосы, вызванные техническими или административными причинами. Рынок очень быстро эти перекосы устраняет. Тот же газ в авто - отличный пример этого явления, по мере увеличения его потребления цены стремятся выровняться с бензином. С электричеством будет то же самое, но заденет это весь быт. С топливом, добываемым из еды все еще хуже.

История циклична. Когда-то переходили с бумажной упаковки на пластиковую, чтобы сохранить природу, а теперь переходим с пластиковой на бумажную, чтобы сохранить природу.

ЗЫ Как же быстро все забыли чрезвычайное положение в энергетике!

Стосовно виділеного, перший перехід був ефективним і правильним, а потім просто не переймалися питанням утилізації-переробки. Зараз з пластику на папір ніхто в світі не переходить. Питання стоїть, що полімери мають бути зібрані і перероблені-повторно викоритсані. Упаковка з вторинного полімеру зараз в Європі дорожча за аналоги з первинки. А ламінований папір, як альтирантива полімеру - заборонений, адже ламінований картон не підлягає переробці.
Це наші "законотворці", перекладаючи і пробуючи адаптувати директиву ЄС на 100 сторінок тексту, створили законопроект на 4 сторінки, і щоб не заморочуватися складними речами регламентування і опису видів безпечних полімерів, визначення дозволених груп пакування, методів рециклінгу і стимулів максимального збору, написали пункт про тотальну заборону пластикової упаковки (з абсолютною незрозумілістю чи й пляшок) :mrgreen: Не заморочуючись альтернативами пакуванню, зручністю і ефективністю процесу реалізації продуктів. Займаючись, підозрюю несвідомо через тупість і обмеженість, створенням фундаментальних переваг виробникам продуктів в інших країнах і стимулюючи імпорт і тд. Не переймаючись відсутністю виробництва альтернативних видів упаковки, шкідливістю таких виробництв, значному росту ваги продуктів, росту витрат на логістику і спалення значно більшої кількості солярки. І тд і тп.
Востаннє редагувалось orest в Сер 06 жов, 2021 21:34, всього редагувалось 1 раз.
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 21:25

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Сибарит написав:Электричкам будет запрещено заправляться раз в неделю на половину емкости, киловатт домашнего потребления после 200 будет стоить как литр бензина, еда будет продаваться по талонам после сдачи бирметана, собранного при помощи специально разработанных памперсов, ..

Навпаки, ВДЕ вирішує дуже багато проблем. Продивіться тижненеіий звіт Укренерго.
ВДЕ, яке побудували за 2 роки забезпечує 11% виробництва - такого швидкого розвитку не було навіть при плані ГОЛЕРО. При цьому на ВДЕ накладаються балансові обмеження до 2 ГВт.
Це означає, що збалансувати українську систему можна, заряджаючи вдень мільйон електромобілів...
Denik
 
Повідомлень: 3111
З нами з: 23.02.09
Подякував: 637 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 21:32


Путин обратился к Газпрому насчет Украины


"Нужно полностью соблюдать контрактные обязательства по транзиту, прокачке нашего газа через территорию Украины, через ГТС Украины. Во-первых, не надо никого ставить в трудное положение, включая Украину, несмотря на все моменты, связанные с российско-украинскими отношениями на сегодняшний день, а во-вторых, не нужно подрывать доверие к Газпрому как к надежному, абсолютно надежному партнеру во всех отношениях", – сказал Путин.

Он также выразил мнение, что Газпрому не следует увеличивать поставки газа по новым трубопроводам в обход Украины, хотя это и выгодно.

"Смотрите: Газпром считает, что ему экономически целесообразнее, выгоднее даже было бы заплатить Украине штраф, но увеличить объем прокачки по новым системам именно в силу тех обстоятельств, о которых я сказал, – давление больше в трубе, меньше выбросов в атмосферу СО2, дешевле все получается – под 3 млрд по году. Но я прошу этого не делать ", – отметил Путин.

При этом он добавил, что давление газа по ГТС нельзя увеличить, "поскольку она не ремонтировалась уже десятилетия".
"Там в любой момент может что-то лопнуть, произойти. И тогда наступят вообще неблагоприятные последствия для всех: и для транзитной стороны, и для потребителей", – резюмировал Путин.
Востаннє редагувалось Xenon в Сер 06 жов, 2021 21:33, всього редагувалось 1 раз.
Xenon
 
Повідомлень: 4475
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 323 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 21:33

  Denik написав:
  Сибарит написав:Электричкам будет запрещено заправляться раз в неделю на половину емкости, киловатт домашнего потребления после 200 будет стоить как литр бензина, еда будет продаваться по талонам после сдачи бирметана, собранного при помощи специально разработанных памперсов, ..

Навпаки, ВДЕ вирішує дуже багато проблем. Продивіться тижненеіий звіт Укренерго.
ВДЕ, яке побудували за 2 роки забезпечує 11% виробництва - такого швидкого розвитку не було навіть при плані ГОЛЕРО. При цьому на ВДЕ накладаються балансові обмеження до 2 ГВт.
Це означає, що збалансувати українську систему можна, заряджаючи вдень мільйон електромобілів...

вде якраз породило ці проблеми. без енергосистеми залишимося, хто різницю буде компенсувати?
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 21:46

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Первый написав:вде якраз породило ці проблеми. без енергосистеми залишимося, хто різницю буде компенсувати?

Немає ніякої проблем зараз просто обмежується виробництво. За обмеження ніхто сплачувати не збирається. Зате при найгіршій погоді виробництво все одно буде ненульовим, а суттєвим.
Саме ВДЕ (ну і звісно базова атомна генерація + Укргідроенерго) скоріш за все дозволять Україні пройти енергетичну кризу в Європі, створену Путіним, без особливих збитків та ще й з тарифом 1,44/1,68 для населення.
Denik
 
Повідомлень: 3111
З нами з: 23.02.09
Подякував: 637 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Сер 06 жов, 2021 21:49

  Xenon написав:"Смотрите: Газпром считает, что ему экономически целесообразнее, выгоднее даже было бы заплатить Украине штраф, но увеличить объем прокачки по новым системам именно в силу тех обстоятельств, о которых я сказал, – давление больше в трубе, меньше выбросов в атмосферу СО2, дешевле все получается – под 3 млрд по году. Но я прошу этого не делать ", – отметил Путин.

Оце 100% брехні.
Denik
 
Повідомлень: 3111
З нами з: 23.02.09
Подякував: 637 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 120121122123124 ... 227>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Ринок праці 1 ... 41, 42, 43
tobias » Вів 05 лис, 2019 10:11
424 76986
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 14:12
Модератор
408 65459
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 22:13
sens
3 8693
Переглянути останнє повідомлення
Чет 21 тра, 2015 00:32
]OvO[
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама