Vlad442 написав:В Харьковской, Херсонской областях те, кто ждал русский мир, начали сотрудничать с оккупантами. Потом погрузились в машины и умчали, зная, что получат срок. Произошло самоочищение. Так же будет и в Крыму.
Есть одно важное отличие - срок оккупации. Процент "сотрудничающих" в Херсоне и Харькове отличается от Донецка, Луганска и Крыма?
Вот все эти сотрудничающие соберут вещи и уедут в Казань. В свое время проукраниски настроенные люди выехали из Донецка и Луганска потому что им противно было жить в "русском мире". Так уедут и пророссийские. Останутся те, кому все равно. По поводу пропаганды - учителя в школах переобуваются очень быстро. Что придет сверху, то и будут рассказывать неокрепшим умам.
juristkostya написав:Кто-то понимает, зачем у аппарата-камикадзе "радиус действия" указывается отдельно от "дальности хода"?
Радіус дії впирається в дальність КЕРОВАНОГО польоту. А дальність польоту впирається виключно в запас пального.
Вряд ли такое объяснение годится:
три способа навигации – инерционную навигацию (автопилот), визуальную и спутниковую
. С расстоянием может потеряться визуальное управление. Остальные 2 от расстояния не зависят. А вообще всё это гадания на кофейной гуще. juristkostya спросил в надежде, что кто-то знает, а придумать объяснений можно много. Толку?
sashaqbl написав:............ І якраз нічні відключення, навпаки, підтверджують брак трансформації, тому що вугільна генерація практично не бере участі в забезпеченні електроенергією в нічний час. ..........
edvardd ""а в климцы нехило так прилетело, воронка метров 10 глубиной....""
Так це тільки "обломки" впали, а якщо б ціла попала?
"У результаті роботи систем ППО ... ракету було знищено, окремі частини потрапили на територію промзони." -- Пряма мова Богомаза, губернатора тої губернії. https://www.pravda.com.ua/news/2022/12/13/7380502/
vitaliian написав:......... Отсюда ещё одна неочевидная причина войны - старое поколение пытается (через её неизбежность типа умирать будете все) повлиять на молодое. .........
Та так завжди було протягом останніх років. Як правило, атомна забезпечувала базу - мінімальне навантаження протягом доби, а зростання протягом доби компенсовувалися за рахунок інших видів генерації. Звісно були винятки(наприклад, Бурштинська, Добротвірська, теплоелетроцентралі), але в загальному правило було таким. Ну тобто сильно спрощене правило, згрубша, для розуміння. Бо вдаватися в деталі людині, яка постали відео про "експорт електроенергії" я не бачу змісту.
Schmit написав:З тої самої, яка з ваших слів не потрібна в нічний час.
Як подати?
Та так само, як у денний час і години пік подається. З врахуванням в рази меншого нічного споживання абонентів можна було б не вимикати чи значно менше вимикати. Але добові графіки вимкнень що день, що ніч - не відрізняються.
Schmit написав:Графіки відключень лише погіршуються, навіть на заході України (хоча після "результативних" для москалів прильотів туди часу вже трохи минуло). В статті описана ситуація в обласних центрах, а у селах все набагато гірше. Нічні відключення (якщо нам не вистачає тільки трансформації) не мають логічного пояснення.
Графіки дійсно погіршуються. Коли температура була 6-7 градусів, то відключення було переважно 4 через 8. Коли температура стала -1 з незначними зниженнями - то маємо 8 через 4. Коли стане -10 - боюсь нових ударів не треба буде, глибинний нарід сам з остервенінням ложитиме енергосистему... ......
Ещё вопрос. Думаете, потребление э/э населением настолько велико? И именно в ночное время? Возможно, Вы правы, я просто не знаю. Может, кому попадались суточные графики потребления э/э? Ну и всё же не надо шуток по поводу "глибинний нарід". Замерзать никому не хочется.
А логика ночных отключений вполне может быть и в том, чтобы проводить ночью ремонты энергосистемы. Для многих работ необходимо обесточить сети. Не утверждаю, что это именно так, не знаю. Это просто о логике и предположениях. Лучше, конечно, не гадать, а просто знать. Это недоработка руководства и СМИ - недостаток информации порождает слухи.
Schmit написав:Та так само, як у денний час і години пік подається. З врахуванням в рази меншого нічного споживання абонентів можна було б не вимикати чи значно менше вимикати. Але добові графіки вимкнень що день, що ніч - не відрізняються.
Ви виходите з двох висмоктаних з пальця припущень: 1) вночі вдесятеро менше споживання 2) вночі відключають ту ж саму кількість абонентів. Але чи так це? Коли світло є 8 годин на добу, то багато хто вночі вмикає пралку/посудомийку. Холодильник після 8 годин певний час має підвищене споживання. Опалення всі врубають по максимуму, щоб нагріти охолоджене житло. Бойлери. Акумулятори всі заряджають. Тому нема вдесятеро меншого споживання, як це було в мирний час. Щодо графіків відключень - на жаль, не володію повною статистикою, але в мене вночі(з 21 до 5) переважно є по зеленому і білому, решту часу виключно по зеленому.
Востаннє редагувалось sashaqbl в Вів 13 гру, 2022 15:11, всього редагувалось 1 раз.
andrijk777 написав:У мене раніше вночі майже не виключали, зараз повна жо.а. Включають 2-3 рази на дробу на 2-3 години.
2-3 години i 2-3 рази на добу, то ще фiгня. Люди по 8 годин 2 рази на добу без свiтла i це в обласних центрах у найменш потерпiлiй вiд вiйни частинi держави, а у селах маленьких мiстечках взагалi на годину-двi можуть вмикати i то хз коли.
У Вас плохо с арифметикой. Ваш пример приблизительно такой же, как и у andrijk777.