Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1068010681106821068310684 ... 11768>
Повідомлення Додано: Пон 06 лют, 2023 20:12

  Puente написав:А от таке бачили ?
У Києві здають приміщення площею 12 квадратних метрів за 4 300 гривень на місяць
https://kyiv.tsn.ua/dlya-nevisokih-u-ki ... 58986.html

Це прямий конкурент Флаєвим квіточкам ...

в порівнянні з цим, квиточки є лакшері
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34745
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 06 лют, 2023 20:17

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

За останні три місяці готові квартири подешевшали лише в Києві

За останні три місяці лише в Києві знизилися ціни на квартири, готові до заселення. Київ - єдине місто, де ціни на квартири на вторинному ринку впали за цей період часу. Про це повідомляється в новому аналізі "ЛУН Місто", передають "Коментарі". Так, у столиці середня ціна однокімнатної квартири впала на 400 000 гривень, або на 12%. Ціни на нерухомість в інших регіонах України залишилися без змін.


Джерело: https://kyiv.comments.ua/ua/news/societ ... rtiri.html
Падение на 12% в грн за последних 3 месяца!
Да, жесть! Может я даже слишком оптимистичен был в своих прогнозах!
P. S. Но квиточка вне игры!
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 06 лют, 2023 21:04

А чому мовчить секта дорожая? У вас що фантазії бракує?
Сказали б щось на кшталт того, що подешевшали тільки сараї на ДВРЗ, або Ван Гог не може дешевшати!)
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 06 лют, 2023 21:20

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Комментировать неизвестную помойку и канал с 3 подписчиками?
Капитан очевидность просто: подешевела на 12%. И 40% есть скидки. Идёт война.
Рост прогнозируется при стабилизации военных действий до осени.

А дальше сам БГ не знает
Много кто вчера в Турции знал, что их недвига обрушится в прямом смысле?Зображення
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2460
З нами з: 17.12.22
Подякував: 85 раз.
Подякували: 189 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 лют, 2023 21:48

  reus написав:А чому мовчить секта дорожая? У вас що фантазії бракує?
Сказали б щось на кшталт того, що подешевшали тільки сараї на ДВРЗ, або Ван Гог не може дешевшати!)

Що тут обговорювати? Дивлюсь на індекс квітки - він на місці. А інше мене не іпе.
airmax78
 
Повідомлень: 42889
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5285 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 00:12

  airmax78 написав:
  reus написав:А чому мовчить секта дорожая? У вас що фантазії бракує?
Сказали б щось на кшталт того, що подешевшали тільки сараї на ДВРЗ, або Ван Гог не може дешевшати!)

Що тут обговорювати? Дивлюсь на індекс квітки - він на місці. А інше мене не іпе.

Не знаю как квитку, но вот какой смысл сейчас покупать недвигу, если валютные депозиты дают до 50% годовых ? Значительная доля покупателей решила так - зачем мне покупать жилье сейчас, имея на руках валюту, если могу ее относить каждые 3 месяца в обменки па40, и на депо покупать па37. За год таких операций заначка прирастет до 50%. Скажете риски. Так чем больше навар обещанный, тем сильнее жадность. Через год можно при неизменных ценах купить будет в 1.5 раза больше площадь. Пока лавочку не прикрыли, я вижу что значительная доля покупателей будет проворачивать свою валюту, а не выкидываться в мертвую недвигу.
В чем смысл покупать под аренду иметь пару процентов годовых, если есть растущие ЗВР и по факту в десятки раз выше доходность.
Никакая єОселя не компенсирует этот фактор на данный момент.
Рынок вот вот посыпается. Отток за рубеж людей снова растет.
Плюс не забывайте, что наследование заблокировано, навес за год войны уже составляет не менее 500-600 тысяч собственников умерших по любым причинам, но их квадратные метры в подвешенном состоянии.
Востаннє редагувалось Zebra в Вів 07 лют, 2023 00:20, всього редагувалось 1 раз.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 00:16

  Zebra написав:
  airmax78 написав:
  reus написав:А чому мовчить секта дорожая? У вас що фантазії бракує?
Сказали б щось на кшталт того, що подешевшали тільки сараї на ДВРЗ, або Ван Гог не може дешевшати!)

Що тут обговорювати? Дивлюсь на індекс квітки - він на місці. А інше мене не іпе.

Не знаю как квитку, но вот какой смысл сейчас покупать недвигу, если валютные депозиты дают до 50% годовых ? Значительная доля покупателей решила так - зачем мне покупать жилье сейчас, имея на руках валюту, если могу ее относить каждые 3 месяца в обменки па40, и на депо покупать па37. За год таких операций заначка прирастет до 50%. Скажете риски. Так чем больше навар обещанный, тем сильнее жадность. Через год можно при неизменных ценах купить будет в 1.5 раза больше площадь. Пока лавочку не прикрыли, я вижу что значительная доля покупателей будет проворачивать свою валюту, а не выкидываться в мертвую недвигу.
В чем смысл покупать под аренду иметь пару процентов годовых, если есть растущие ЗВР и по факту в десятки раз выше доходность.
Никакая єОселя не компенсирует этот фактор на данный момент.

В мене, якщо до травня дотягне карусель, в плани входить продовжити інвестувати в нові кавалірки і/або ремонти накаруселене.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34745
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 00:20

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Zebra написав:
  airmax78 написав:
  reus написав:А чому мовчить секта дорожая? У вас що фантазії бракує?
Сказали б щось на кшталт того, що подешевшали тільки сараї на ДВРЗ, або Ван Гог не може дешевшати!)

Що тут обговорювати? Дивлюсь на індекс квітки - він на місці. А інше мене не іпе.

Не знаю как квитку, но вот какой смысл сейчас покупать недвигу, если валютные депозиты дают до 50% годовых ? Значительная доля покупателей решила так - зачем мне покупать жилье сейчас, имея на руках валюту, если могу ее относить каждые 3 месяца в обменки па40, и на депо покупать па37. За год таких операций заначка прирастет до 50%. Скажете риски. Так чем больше навар обещанный, тем сильнее жадность. Через год можно при неизменных ценах купить будет в 1.5 раза больше площадь. Пока лавочку не прикрыли, я вижу что значительная доля покупателей будет проворачивать свою валюту, а не выкидываться в мертвую недвигу.
В чем смысл покупать под аренду иметь пару процентов годовых, если есть растущие ЗВР и по факту в десятки раз выше доходность.
Никакая єОселя не компенсирует этот фактор на данный момент.
50%? 37.44 грн. Обменник 40.13
2.7 грн на долларе
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2460
З нами з: 17.12.22
Подякував: 85 раз.
Подякували: 189 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 00:23

  flyman написав:В мене, якщо до травня дотягне карусель, в плани входить продовжити інвестувати в нові кавалірки і/або ремонти накаруселене.

Рано. Як тільки закінчиться військовий стан, через 6 місяців ринок побачить мільйон унаслідуваних об'єктів нерухомості, що зараз юридично заморожені. Уявляєте що буде коли одразу відкладена пропозиція з'явиться на ринку. Ринок рухне номінально в кілька разів. Бо ще й комуналку підимуть у 3 рази. Попереду знецінення квадратних метрів.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 07 лют, 2023 00:26

  beee написав: 50%? 37.44 грн. Обменник 40.13
2.7 грн на долларе

Принято считать доходность в годовом наваре. О сложном проценте каждые 3 месяца я так понимаю владелец якобы десятков объектов и слышать не слышал?
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 1068010681106821068310684 ... 11768>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Альтернативщик і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541710
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
1347 5432633
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 42827
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама