В конечном итоге законодатели придут к соглашению, которое предотвратит дефолт США и повысят потолок госдолга. Потолок менялся 78 раз с 1960 г несмотря на политические разногласия - BofA
Игорь написав:В конечном итоге законодатели придут к соглашению, которое предотвратит дефолт США и повысят потолок госдолга. Потолок менялся 78 раз с 1960 г несмотря на политические разногласия - BofA
Та знизять витрати, що призведе до зміцнення баксу...
alex lem написав:Yuri_61 Пишете дурість. Як Успіх конвертаційні депо мав у приваті, а жінка доляри знімала. Думаю й заходить в приват-24 має можливість. Як в цьому банку можливо ховать гроші?
А кто сказал, что он не просто ей денег на счёт перекидывал? Зайти в Приват24 взрослого человека без доступа (возможно, закешированному) к его финансовому телефону невозможно. Я, как в стране военная катавасия началась, даже специально в Привате узнавал можно ли как-то оформить мультидоступ чтобы, если со мной вдруг что, семья без денег не осталась. Мне сказали, что не предусмотрено.
Давно пошел с родственником в примат: выпустил на него доп карты ко всем своим счетам (уни в грн и кдв в грн., Евро и долларе), а родственник на меня доп карты ко всем своим счетам. Раз в 3-4 года меняем карты, которые заканчиваются по сроку. Уже такого нет?
Економіка Сполучених Штатів сповільнилася в першому кварталі до 1,1% – більше, ніж очікувалося, на тлі найбільшого з початку пандемії падіння інвестицій у бізнесі.
Про це повідомляє Financial Times з посиланням на попередню оцінку Міністерства торгівлі США.
Так, ВВП Штатів зріс на 1,1% за перший квартал 2023 року в річному вимірі. Це ознаменувало різке уповільнення темпів зростання з 2,6% у четвертому кварталі торів, і показник виявився значно нижче очікуваного економістами зростання у 2%.
Економіка країни, натомість, показала високі темпи зростання споживання, що компенсувало витрати бізнесу на створення запасів та уповільнення інвестицій. Споживчі витрати зросли на 3,7% проти 1% в останньому кварталі торік. Приватні інвестиції, натомість, впали майже на 13%.
Уповільнення темпів зростання відбувається на тлі того, що Федеральна резервна система протягом року проводила агресивну монетарну політику у спробах зменшити внутрішній попит для сповільнення інфляції, яка сягнула рекорду за 40 років. З березня торік ФРС підняла базову ставку з майже нуля до трохи менше 5%, що стало найшвидшим підвищенням за останні десятиліття.
Наступного тижня ФРС, ймовірно, підвищить ставку ще на чверть відсоткового пункту, що підніме її до нового цільового діапазону від 5 до 5,25%.
Станом на березень посадовці Федрезерву очікують, що зростання ВВП сповільниться до 0,4% у 2023 році, а потім відновиться до 1,2% наступного року. Тим часом рівень безробіття сягне піку в 4,6% у 2024 році, порівняно з нинішнім рівнем у 3,5%.
Realist написав:Національний банк перераховує до Державного бюджету значну частину свого прибутку - 71,9 млрд.грн.
Супер, це побільше, напевно, ніж металурги чи аграрії. Ще 2 НБУ і більше нічого не потрібно. І грн би ще зміцнилась. А все інше дурниці:
При щомісячних видатках 250-300 млрд грн Україна самостійно збирає у вигляді податків лише 80-100 млрд грн. Решту доводиться позичати на внутрішньому ринку і просити в міжнародних партнерів. Проте навіть з цими доходами та видатками не все так просто. У бюджет на 2023 рік не включені сотні мільярдів гривень компенсацій тарифів за газ та електроенергію, є потенційні збитки державних банків, виплати гарантованих державою боргів перед китайськими кредиторами. І це далеко не все. За підрахунками Міністерства фінансів, 1 березня 2023 року за рішенням судів держава мала виплатити 43,1 млрд грн у 333,4 тис програних справ. У проєкті фінансового плану "Нафтогазу" на 2023 рік закладені 327 млрд грн, які компанія хоче отримати з державного бюджету. Левова частка коштів – компенсація так званого механізму ПСО, тобто виплата різниці між ринковими та пільговими тарифами на газ. Окремий біль Мінфіну – низькі тарифи на електроенергію для населення. Напередодні уряд продовжив ПСО для населення до кінця травня, зберігши тарифи на рівні 1,44 грн та 1,68 грн за кВт-год залежно від обсягів споживання. Питання перегляду тарифів обговорюється, однак фінального рішення ще нема. За розрахунками Нацкомісії з тарифів, у разі збереження чинних тарифів для населення до кінця 2023 року на їх компенсацію знадобляться 147,2 млрд грн. У бюджеті таких коштів немає. Відповідно до Бюджетного кодексу, після виявлення фіскальних ризиків Мінфін може надавати органам влади, яких ці ризики стосуються, обов'язкові для розгляду рекомендації. Як відзначають у Міністерстві фінансів, більшість отриманих ними пропозицій від органів влади щодо мінімізації фіскальних ризиків стосувалися... виділення додаткових коштів з бюджету. https://www.epravda.com.ua/publications ... 27/699531/
Офіційний курс гривні до іноземних валют за 1 одиницю Починає діяти з...............28.04.2023..........01.05.2023 дата розрахунку..............27.04.2023...........28.04.2023 Євро.................................40,3461................40,1322...-0.53% Долар США......................36,5686................36,5686...зафиксирован Курс евро посчитан, исходя из курса евро к доллару 1.0974 (вчера 1.1033)
Индекс доллара DXY в 15-00 102.09 (вчера 101.45). Ночью доллар подрос и сейчас находится около верхней границы диапазона, в котором колеблется последние 2 недели.
В прессе начала появляться новость о том, что НБУ уже перевел свою долю прибыли в бюджет, но официальной информации об этом пока нет.