Загалом Група Світового банку спільно з партнерами мобілізували для допомоги Україні 34 млрд доларів. З них понад 22 млрд доларів уже надійшли до бюджету.
Група Світового банку також планує мобілізувати більше 8 млрд доларів для нових програм в Україні. Зокрема, у сфері сільського господарства та соціальної політики. Про це йшлося під час зустрічі.
С таким вливанием, да плюс постоянная помощь от США и др. организаций, то до конца года девала не будет. Возможно увидим наличный курс прибл. к курсу НБУ
Востаннє редагувалось Игорь Алексеевич в П'ят 21 лип, 2023 12:45, всього редагувалось 3 разів.
Офіційний курс гривні до іноземних валют за 1 одиницю Починає діяти з................21.07.2023..........24.07.2023 дата розрахунку...............20.07.2023...........21.07.2023 Євро..................................40,9897................40,6643...-0.79% Долар США.......................36,5686................36,5686...зафиксирован Курс евро посчитан, исходя из курса евро к доллару 1.1120 (вчера 1.1209)
Индекс доллара DXY в 15-00 101.12 (вчера 100.25). Вчера после 15 доллар весьма резво подскочил, потом плавно чуть откатился и утром исполнил еще один прыжок, на этот раз не столь высокий. Суммарный прирост оказался весьма внушительным. ..........................................
Scorpion1 написав:щось нагадує нашу курсову пилу
Как бы нам ни хотелось гордиться, курсовую пилу очень трудно назвать нашим изобретением. Это абсолютно естественное поведение любых хоть сколь-нибудь конкурентных рынков.
somilitark написав:Попит розжарюється поступово, те що він не рівномірний по днях не суттєво, я міряю тижнями і місяцями, за цей тиждень НБУ ВЖЕ влив за ТРИ робочих дня 392 ляма у.о., йде явний перекос у сторону збільшення споживання валюти, гадаю що цей тиждень прийдеться пожертвувати 600+ лямів.
С точки зрения баланса, длительные сроки действительно более показательны. А распределение по дням позволяет судить о характере спроса. Одно дело, когда "все побежали", и совсем другое, когда кто-то крупный пришел, наследил и ушел. Вот вчера опять интервенции были более чем скромными по нынешним временам. Недельный результат может быть достаточно высоким, но динамика показывает не нарастание спроса, а его угасание после всплеска.
somilitark написав:От щось мені підсказує, що Уряд і НБУ ще якось психологічно готові інтервенити по 2 ярда в місяць, коли 3 то це вже забагато і ця солодка парочка шукає вихід як зменшити попит на міжбанку, зимою терпіли декілька місяців такі інтервенції по 3 ярда, але врешті решт зрізали зарплати військовим, щоб чан під назвою МБ не вийшов з берегів і не спустошив резерви.
Мне хочется надеяться, что финансовые власти руководствуются холодным расчетом, а не психологической готовностью Благодаря внешним вливаниям, резервы растут, несмотря на обильные интервенции. При этом цель безграничного накопления на таком уровне явно не ставится. Наверняка интервенции рассматриваются как единственный способ насытить экономику валютой, бороться сейчас с этим явлением не только не нужно, но и вредно. Военные зарплаты - это игры бюджетные, а не валютные.
Злые языки говорят, что со следующей недели банки перестают принимать купюры с штампами, пятнами и плесенью - НБУ возвращает Инкассо. Кассы приват банка при заказе валюты пытаются выдать купюры ужасного состояния, третий раз вхолостую из суммы 2600 можно взять 1-5 листика. При этом кассир говорит, что это нормальные купюры и они их без проблем принимают обратно.
Сибарит написав:Военные зарплаты - это игры бюджетные, а не валютные.
100 ярдів гривень додаткових витрат з бюджета в місяць, а саме на стільки треба було б збільшити витрати на з.п. військовим, якби не зимове "обрізання" це були б вже явно валютні "ігрища" і ніяких би рекордних резервів зараз не було б, бо все б спустили би на інтервенції. Економіка це взаємопов'язані сосуди, які перетікають один з другого і це саме такий показовий приклад, коли зарплати прямо тічуть на валютний ринок, коли є агресивні "надлишки".
І скажіть мені навіщо "насичувати економіку валютою"? Усі країни світу боряться за довіру до власної грошової одиниці, щоб суб'єкти господарювання будували плани, а не тікали в іноземні валюти і активи. Чи я щось пропустив і ми скоро відмовимся від гривні? На що переходимо? На євро чи долар? Трохи не коректно і не обдумано ви висловились, погарячкували і відкритим тоді питанням залишається чому НБУ тримає ставку на космічному рівні 25%, давайте зробимо 10, нехай сотні ярдів з депозитів, ОВДП і коррахунків побіжуть в валюту, буде усім щастя?(((
Slon_Nosov написав:Злые языки говорят, что со следующей недели банки перестают принимать купюры с штампами, пятнами и плесенью - НБУ возвращает Инкассо. Кассы приват банка при заказе валюты пытаются выдать купюры ужасного состояния, третий раз вхолостую из суммы 2600 можно взять 1-5 листика. При этом кассир говорит, что это нормальные купюры и они их без проблем принимают обратно.
За першу частину повідомлення не знаю, а другу підтверджую повністю. Дослівно: "нам які привозять - такі ми і видаємо". Із приблизно пачки в руках касирки не знайшлось навіть одного листка яки можна було забрати. Таке враження, що банки (конкретно Приват) таким чином "стає в позу" по відношенню о НБУ та його вказівок. Схоже, що вся ця епопея із "білими" або некондиційними $ матиме подальше продовження. Таким чином ринок штучно сам собі створює додатковий дефіцит. Про наслідки дефіциту товару (паперового $) Сибарит писав вище.