Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 57195720572157225723 ... 9215>
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:19

  detroytred написав:
Що взагалі відбувається?


росія максимально успішно веде інформаційну війну проти заходу, і виграє її. в той час як захід, на жаль, не усвідомлює, що така війна йде взагалі. при тому, що за своїми наслідками ця невидима інфовійна може бути більш серйозніша, ніж "холодна", яка закінчилась в 1991.
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6056
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2662 раз.
Подякували: 1406 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:20

  BIGor написав:Американці розробили чудовий дрон

Також наведені й слова засновника Anduril Палмера Лакі, який трохи розкрив основний параметр цієї системи - вартість. За його словами компанія буде намагатися за рахунок масовості виробництва знизити ціну до діапазону у "декілька сотень тисяч доларів". А в цьому якраз й полягає відповідь на питання "чи є майбутнє у розробки".

З боку Defense Express об'єктивно, в теперішніх умовах навіть 300 тисяч доларів за засіб перехоплення літако-снаряда є непропорційним, якщо мова йде про перехоплення такої цілі, як Shahed-136. Таким чином поки дійсно цікава ідея розбивається об банальну бухгалтерію і мова повинна йти про діапазон не у сотнях, а у десятках, чи просто тисячах доларів за такий засіб.

https://defence-ua.com/weapon_and_tech/roadrunner_bagatorazovij_ne_zovsim_zenitnij_dron_proti_bpla_chi_je_majbutnje_u_rozrobki-13677.html
ЛАД
2
 
Повідомлень: 29706
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4825 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:21

  Xenon написав:скопіюю сюди з Валютної гілки цитату Сибаріта, стосовно податків і коштів на війну, думаю буде корисно почитати всім

Я не знаю, были ли в истории похожие ситуации, но у нас сейчас все получается совсем парадоксально - во время войны оказывается полезным неуемное потреблядство, которое выглядит совершенно аморальным.

Сибарит (с)


Наприклад я буду займатись потреблядством - ходити щодня на фотосесію за 1000 грн чи замовляти суші (від яких маю рвотний рефлекс), чи водити собаку на зачіску. Скільки з тих 1000 попаде реально у військовий бюджет?
Альтернатива: а якщо взяти і замість піци просто скинути всю суму на рахунки ЗСУ, а повар-сушист, грумер та фотограф хай мобілізуються? Bobua одобряє ))
Letusrock
 
Повідомлень: 1581
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:29

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Letusrock написав:Наприклад я буду займатись потреблядством - ходити щодня на фотосесію за 1000 грн чи замовляти суші (від яких маю рвотний рефлекс), чи водити собаку на зачіску. Скільки з тих 1000 попаде реально у військовий бюджет?

Купуйте що завгодно, на що буде ПДВ, тоді мінімум 1/6 попаде в бюджет через податки, а що з них піде конкретно у військовий бюджет то вже інше питання
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 35051
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1447 раз.
Подякували: 7999 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:38

  detroytred написав:Трохи)) не так.
Бюджетник живе не за рахунок держави, а за рахунок своєї власної праці. Своєї праці у вигляді послуг лікувати, вчити, служити, збирати податки і т.д., які він продає державі.
за счёт "собственного труда" это когда вы откроете свою школу, поликлинику, или купите свой вертолёт. Если это дал вам кто-то другой, ни о чём "своём" речь не идёт. Где был бы врач без поликлиники? где была бы поликлиника без налогов, которые мы с зеброй платим? Не нужно искажать реальность. Либо покупаем всё своё, несём риски и героически пишем про большой титанический труд. Либо признаём что все бюджетники - иждивенцы у налогоплательщиков и ваш труд это 3-5% в структуре общих затрат (то есть ничто).
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Пон 04 гру, 2023 13:42, всього редагувалось 5 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 24278
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2405 раз.
Подякували: 3366 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:41

  freeze написав:То что делает полезного Стерненко никак не отменяет, что он банальный трус и уклонист. Где-то двенадцатое место в моей шкале ценных людей.
Получили от Стерненко лодки с моторами, и я уже 20 тысяч потратил на их ремонт, потратил ли хоть копейку уклонист Стерненко из своих личных заработков я не знаю, очень сильно подозреваю, что нет.
Интересно такой розовощекий хлопец почему не в ЗСУ, вероятно опекун над двоюродной престарелой двоюродной тётушкой.

З своїх заробітків?))) Цікаво з яких якщо він ніколи не працював )))
На мою думку він звичайний бандюк, який за допомогою певних політичних сил і осіб з органів, використовуючи патріотичну пропаганду зміг піднятися в політиці. Мене якось вразило, що на судовому процесі його захищало 5(п`ять) адвокатів, це у хлопчика з села, з бідної сім`ї, який жодного дня не працював.
Там на обличчі написано, що то разводіла, дивно, що люди ведуться на таких.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2823
З нами з: 10.06.19
Подякував: 106 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:41

  fox767676 написав:

Закордонна допомога повинна вимірюватись в одиницях військовох техніки, комплекуючих, виробничих лініях для підприємств ОПК, економічних контрактах, а ніякі не транші на проїдання

Фінансова закордонна допомога йде на виплати!! - пенсій, ЗП бюджетникам (лікарі, вчителі...), і тп.
у нас дефіцит бюджету 50%
Xenon
 
Повідомлень: 4703
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 324 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:44

  Letusrock написав:
Наприклад я буду займатись потреблядством - ходити щодня на фотосесію за 1000 грн чи замовляти суші (від яких маю рвотний рефлекс), чи водити собаку на зачіску. Скільки з тих 1000 попаде реально у військовий бюджет?
Альтернатива: а якщо взяти і замість піци просто скинути всю суму на рахунки ЗСУ, а повар-сушист, грумер та фотограф хай мобілізуються? Bobua одобряє ))

якщо ви бюджетник або пенсіонер - захід перерахував кошти, і ви отримали свою ЗП/пенсію, звичайно можете одразу їх перевести на допомогу ЗСУ.
Xenon
 
Повідомлень: 4703
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 324 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:46

  fler написав:
  beee написав:А взять, например, отменить все налоги.

Держбюджет та місцеві бюджети з чого тоді будемо наповнювати?)))

  Zebra написав: Кто больше всего уплатил (по ИПН и долях в юридических лицах) - тот пойдет на войну в последнюю очередь. Учитываться должны все налоги, кроме тех, которые уплачиваются от распила госбюджета.

Тобто бюджетники мають йти на війну у першу чергу? Хто тоді має замінити митників, поліцію, викладачів (кандидатів і докторів наук, бо інші підлягають мобілізації), комунальників і т.д.? Жінок, які "коня на скаку зупинять" у нас не вистачить. :wink:

Человеку, мыслящему линейно, в парадигме ссср, я точно ничем не смогу помочь, а тем более что то объяснить
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2987
З нами з: 17.12.22
Подякував: 87 раз.
Подякували: 202 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 04 гру, 2023 13:50

  Letusrock написав:внизу допис у ФБ від військового (типовий приклад мобілізації останніх місяців):
Алексей Кушнаренко
Шок…Отримав від держави ніж в спину .Я,батько чотирьох дітей ,дід,пенсіонер,залишив бізнес на сина з інвалідністю ,вже рік в ЗСУ,пішов добровольцем ,донатю на потреби ЗСУ ,як багато інших людей .Бізнес працює ,ореться земля,роститься хліб,платяться податки ,син пільгами не користується !Сьгодні на блокпосту в Закарпатській області робітники межгірівського тцк близько 9.00 ранку зупинили мій грузовий автомобіль рено, який офіційно перевозив груз,водія офіційно оформленого на роботу,матеріально відповідального силою витягнули з кабіни ,запакували ,погрузили в буса,відвезли в тцк,признали за годину годним до служби і відправили в Рівне на навчання ,бо в армії він не служив .Поводилися як зі скотом,забрали документи ,вилучили телефон .Машина з вантажем ,відчинена ,без охорони кинута посередині міста .Єб@ний в рот,що це було ,сука за що я тут рік воюю з ворогом з назовні ,якщо мій дім граблять під@ри,яких я захищаю з побратимами .Тил,мій тил,ти вже давно згнив.Познаю кожного причетного ,приїду в гості,не сам,готовтесь,ждіть.Влада,моя,наша влада ,що ти твориш .Держава ,ти думаєш ,тебе багато буде бажаючих захищати при такому ставленні .Емоційно зараз від мене ,професійно ,в подальшому з подробицями буде скоро в Медіа .Ні,воюватиму до перемоги ,ніщо не зібʼє мене з цього шляху ,але скільки ж потім робити вдома .Все буде Україна !!!


в коментарях жінка шукає 2 тижні чоловіка який вже десь в учебці але так і не отримав доступ до свого телефону за цей час

Ага і за два тижні він ні в кого не зміг попросити телефон позвонити додому?
З цієї історії воняє фейком за кілометр.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2823
З нами з: 10.06.19
Подякував: 106 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 57195720572157225723 ... 9215>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
16 63248
Переглянути останнє повідомлення
Чет 27 чер, 2024 14:39
Slon_Nosov
1493 222447
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 707796
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама