У Путіна може виникнути ідея наступати на Запоріжжя - офіцер
Про це в ефірі телеканалу КИЇВ24 розповів офіцер 59 окремої мотопіхотної бригади їм. Якова Гандзюка Сергій Цехоцький.
"Саме на цьому напрямку ми розуміємо з планів ворога, що у них є бажання просуватися у бік Запоріжжя на підкріплення того угрупування, яке з того боку воює. Можливо, це я кажу свою думку, у Путіна з'явилася брєдова ідея почати якісь наступально-штурмові дії в напрямку Запоріжжя, щоб на майбутніх перемовинах мати більше козирів", - сказав Цехоцький.
Мне по барабану за кого ООН, но есть мировой порядок и законы. Или для ООН Межд. суд в Гааге не является легитимным?
мировой порядок когда надо заключить выгодные контракты, а когда один нападает на другого это мировой беспредел. Как видите порядок и беспредел отлично сосуществуют.
andrijk777 написав:Прекрасно. Лишилось тільки зрозуміти що хоче США.
Так Зе сам про це сказав, про свій останній візит до США - Я їм про Перемогу, а вони мені про Переговори.
Це все логічно. Зе потрібна Перемога. США вона вже не потрібна. Війна триває майже 3 роки, США розуміють що перемоги не буде, як мінімум не хочуть за цю перемогу платити.
"Хочете Перемогу - воюйте, але без нас, хочете 'з нами' - Переговори" - цілком логічна позиція США по-моєму.
Схоже що про щось таки Захід з х... домовились, і Зе ніхто питати навіть не буде
Риторика Запада по ситуации в Украине изменилась, они начали реально оценивать обстановку, за это можно их похвалить, заявил путин.
"Вчера еще говорили, что нужно добиться стратегического поражения россии. Сегодня, правда, уже риторика изменилась, мы это видим, и, как я уже сказал, за это можно их только похвалить, за то, что они начинают соображать и реально оценивать обстановку"
d44 написав:Так і Зе може ( міг давно) розрулити як в 14-му, віддати все що захоплене і "жму руку обнимаю"
так в 2014 ніхто нічого офіційно не віддавав... чи у нас в 2014 змінилась карта України?
Надо было быть хитрым хохлом и тянуть Минские переговоры еще несколько лет. А так Минские были хреновые, зато теперь супер жо...а. Переговоры будут 100% и там еще больше отойдёт раше. Конечно сейчас скажут, а нам то что до того населения, ведь они типа сами хотели рашу в 14году. Тогда если они хотели, то зачем мы с 22года воевали?
Вот Вам и мировой порядок и мировые законы. Если сам генсек ООН их не соблюдает, то что говорить про др.? Как можно вообще с пуйлом здороваться рукопожатием, если Международным уголовным судом (МУС) в Гааге был выдан ордер на его арест? Да и вообще как можно было ехать ген. секр. ООН на это зборище?
так може там "фейковий", а справжній десь на схроні в холодильнику/бункері
Мне по барабану за кого ООН, но есть мировой порядок и законы. Или для ООН Межд. суд в Гааге не является легитимным?
мировой порядок когда надо заключить выгодные контракты, а когда один нападает на другого это мировой беспредел. Как видите порядок и беспредел отлично сосуществуют.