konstantin kirovograd написав:а вы хотите чтобы охранники были Энштейнами.Мне запомнилась фраза от охранника дедушки лично мной услышаная-За те деньги что мне платят я только свет тут должен включать и выключать.
недалеко от меня экомаркет, охранник стоит на кассе самообслуживания и реально помогает людям делать покупки. культурно и вежливо. я так понимаю другие смотрят в камеры наблюдения, в зале их не видно, но если что то стырить стрела робин гуда настигнет героя.
був у 2007р на судні 4й механік, якось я йду у контрол рум і бачу на вахті біля пульта стоїть моторист, питаю де механік-каже на обході по машині(збрехав, прикривав свого офіцера), через хвилину відчиняються двері лифта -виходить 4й механік (тримає банку нескафе і пару пачек піченюшек, сік), бо о 10тій ранку прийде стаф машини на кофетайм до 10.15 треба поповнити сток. Питаю його, хто тобі дозволив покидати ЦПУ під час вахти(та я тільки на 5 хвилин по кофе). Кажу стармеху: це що за хрінь, він мав послати моториста за кофе. Стармех каже, що моторист знає на пульті де яка сігналізацію, а 4й механик дуб дубом.Подивився його послужній запис у посвідченні моряка в Україні-минулий рейс був на такому самому судні(правда більше року тому), порадився зі стармехом і кличу 4го на розмову до себе в каюту (де навчався, де працював). Виявилось, що він з Одеси, навчався в Академії (там де і я), родина відома в Одесі-багато старших механіків, один з родичів професор у Одеському національному морському університеті(ОІМФ), кажу даємо 10 днів щоб він вивчив свої обовязки, тобто своє "заведование", а також склав нам інспит на самостійне несення вахти(а доки не складе, то нехай стармех на його вахтах (0800-1200 і 2000-2400) несе з ним вахту в цпу(бо судно складне, старе і кожна хвилина на вагу, якщо щось трапиться, то поки спустится ліфтом з 7ї палуби стармех-то буде поломка на сотні тисяч доларів). Прошов термін-4й вчився чи ні, "екзамен" він завалив, не знає саме просте,попросили приготувати рідину для котла від накипу-по інструкції (на російській мові, не на англійській)-ноль. Кажу йому, тобі треба їхати до дому, ти нас можеш підставити, на тебе надії у три рази менше ніж на практиканта. Він каже-мені теж казали на Provider, я списався і потім 15 місяців не работал, давай подумай до ранку і як чоловік прийми рішення (позвони у Одесу, скажи сімейні проблеми, набреши щось), а якщо ні, то будеш списаний з Луанди(Ангола) за некомпетентность і сплатиш 1,5к дол за свій квіток і 1,5к дол за квіток сменщика.В ранці-прийшов каже-я дзвонив додому і прийняв рішення списатись в Антверпені (от і чудово, до Антверпена місяць ми тебе якось витримаємо) Через два роки у 2009 зустрічаю його в одному з банків в Одесі (працює охоронцем), побачив мене -зрадів,питає як там у морі. Графік:сутки через троє (зп 2000грн, при курсі 8,20грн, тобто 250дол), каже працюю навіть у двох банках (бо дитина пійшла до школи, треба кошти), от і чудово, ну бувай, друже
На судні 3300 дол, контракт 4 міс(Афріка, дуже спекотно в машині, до 58С), але за рік це 20к дол для його посади, зато дома з дружиною Як на мене, стояти біля дверей у банку-це не легка робота,тим більше з його вагою 100кг бо на судні ти працюєш, потім відпочиваєш, у вечері більшість часу взагалі у кріслі вахту проводить)
budivelnik написав:1 Українці такі самі люди як і європейці а тому при необхідності зможуть жити так само як і їх оточуючі Держави навіть у випадку поділу на частини розміром в 5+млн осіб і жити не гірше прибалтів/словенців/хорватів і так далі.... 2 Поділ на світи існує як правило в головах невдах. Успішні в стані навколо себе створити нормальні умови для повсякденного існування.
100%
1991 року В'ячеслав Чорновіл був кандидатом у Президенти України (2 місце, 7 420 727 голосів або 23,27 %). Кандидатуру В'ячеслава Чорновола більшістю підтримали лише 3 області Галичини: 75,86 % на Львівщині, 67,1 % на Франківщині та 57,45 % на Тернопільщині. Чималу підтримку також отримав на Буковині та Волині.
це був 2-й шанс, після 1918р... а інші хай би жили зі своїми кравчуками, кучмами та іншими му***
Vadim_ написав:Ну чьому Україну НАТО не окупувало в 1990 ?
І оце усе на третьому році повномасштабної...
У Дніпрі правоохоронці викрили посадовців і лікарів військово-лікарської комісії одного з РТЦК та інших медичних закладів міста, які фальсифікували результати аналізів крові на ВІЛ. Про це повідомила Нацполіція у неділю, 19 січня. https://ua.korrespondent.net/city/dnepr ... tiv-na-vil
Честно говоря немного непонятное сообщение от полиции, 10 тысяч долларов за диагноз ВИЧ. По 402 наказу ВИЧ инфицированный в состоянии контролируемой ремиссии полностью придатен до воинской службы. Полностью. На регистратуре на ВЛК в одесском госпитале висит большой плакат - помните ВИЧ инфицированные ла-ла-ла такие же люди и могут достойно оборонять страну. У нас в батальоне было несколько ВИЧ-инфицированных, которых естественно никто не увольнял.
"freeze" Привет ! Рад видеть . Большинство раненых с " маркером " , как правило сами говорили (если были в сознании ) о положительной реакции . Если молчали или были без сознания , то все быстро выяснялось после того как брали кровь на резус , этил , хим , инф .....и т.д.Даже если был нитевидный пульс , все равно брали кровь с паховой артерии . Положительные не часто , но встречались .... а про гепатит , лучше промолчу . Здоровья тебе . Р.С. Извини , бегал на прием .... Никто со СПИДом не списывался , а ребята рвались обратно , на передок .
Востаннє редагувалось холява в Нед 19 січ, 2025 17:56, всього редагувалось 1 раз.
fler написав:Ще й як відображається! Москалі вже в Києві? Ні. Отож. Чи ви вважаєте, що тримати фронт такими ресурсами, як у нас - це просте завдання?
Критерій "ще не в Києві" (особливо на фоні контрнаступу23, кави в Ялті, Перемоги) трошки мабуть недоречний. А от темпи просування ворога або стійкості нашої оборони більше підходять в якості критерію.
Заяв від хоч політиків, хоч всл про необхідність покращення нашого балансу, бо стає тільки важче!!!, суттєво більше, ніж в минулому році. Як так? Отже з балансом в нас добре, ви стверджуєте.
Бетон написав: Так кто чьи активы должен защищать?
Каждый защищает исключительно свои активы - свою семью, свой образ жизни, свою недвижимость, свой город. Вы же не думаете, что кто-то в ЗСУ защищает активы Ахметова, Зеленского, Ермака, Порошенко, Тимошенко или Труханова.