|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: Пон 17 лют, 2025 18:57
Letusrock написав: fler написав:Загальний висновок: Трамп прийде - порядок наведе (ТМ fox76-й)
краще жахливий кінець ніж жах без кінця (с) а щодо кореї, тайваню та всяких естоній - так начхати що аж невдобно
100% Я ніколи не був в секті трампистів-переможників (є і такі збоченці) І мене цілком влаштував б мир за Байлена , але демократи не здатні не те що на перемогу а й навіть на паритетне перемир'я Вочевидь у внутрішній політиці була така ж сам імпотенція, американський народ дав свою оцінку. Фокс76 нажаль президентів не призначає. Війна у якій Україна сточуеться значно швидше ніж росія (через кратний дисбаланс бази) безсперспективна Якщо б до росії справді наближалася страшна криза, як порахували домашні переможники в ексельках, то мабуть би це підтвердили Маски зі своєє бігдатою та запропонували б зачекати щоб взяти руських тепленькими. Але ні І навіщо тоді був потрібен контрнаступ, якщо треба було просьто чекати завалу рос.економіки ?
-
fox767676
-
-
- Повідомлень: 4275
- З нами з: 13.06.20
- Подякував: 403 раз.
- Подякували: 185 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 17 лют, 2025 18:59
Shaman написав: Дюрі-бачі написав: Shaman написав:й в жодній розвиненій країні 6% й близько немає - хіба може у самих бідних
Приклад Литва: для малих підприємств (до 300 000 євро річного доходу та до 10 працівників) – 5%.
а робітники скільки платять? 
В Румунії є така спрощена система, як "мікрокомпанії", що може складатися з одного власника. Зокрема так і ІТ працює, всякі фрілансери. Там податки від 1%. Ну і плюс щось з типу нашого ЄСВ. А ФОПи там мають геть непривабливі умови оподаткування.
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 36621
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1496 раз.
- Подякували: 8245 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Пон 17 лют, 2025 19:02
Letusrock написав: fler написав:Загальний висновок: Трамп прийде - порядок наведе (ТМ fox76-й)
краще жахливий кінець ніж жах без кінця (с) а щодо кореї, тайваню та всяких естоній - так начхати що аж невдобно
Потім ти скажешь, ти за хребтом не наляканий. Наляканий, ще й як. Також прочитай, що я вище написав. Бо саме ти приніс сюди рашистські наративи
-
pesikot
-
-
- Повідомлень: 12159
- З нами з: 31.08.09
- Подякував: 544 раз.
- Подякували: 1260 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Пон 17 лют, 2025 19:05
-
Slon_Nosov
-
-
- Повідомлень: 2607
- З нами з: 13.07.09
- Подякував: 1086 раз.
- Подякували: 718 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 17 лют, 2025 19:05
Shaman написав:а робітники скільки платять?
у Литві є обов’язкові пенсійні внески для працівників 19.5%, але власники компаній можуть уникати їх, якщо не отримують зарплату.
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 5619
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 893 раз.
- Подякували: 639 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 17 лют, 2025 19:06
Hennady написав:Впевнений, що 6000 танків не знищено (знищено - це значить відновлення неможливе), а уражено. Це точно те ж саме, що і втрати живої сили росіян - раніше писали, що знищено стільки-то (1000-1500 за добу) і з початку війни стільки-то, а зараз, "знищено" перетворилось на "втрати". І до того ж працюють мобільні рем.частини + фронт рухається в нашу сторону, отже, пошкоджена техніка (як наша так і ні) стає доступною ворогу, а там вже роби що хочеш, ремонтуй, складай з 2, 3 один і т.д. Коли фронт рухався від нас, то ситуація була протилежна, ще жартували, що росіяни є найбільшим постачальником танків для ЗСУ.
Ще один такий самий. Цифра 6000 взята мною зі стелі(просто моє припущення)! Там описувався принцип, а не конкретні втрати.
-
andrijk777
-
-
- Повідомлень: 6741
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 190 раз.
- Подякували: 286 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 17 лют, 2025 19:08
fox767676 написав: Letusrock написав: fler написав:Загальний висновок: Трамп прийде - порядок наведе (ТМ fox76-й)
краще жахливий кінець ніж жах без кінця (с) а щодо кореї, тайваню та всяких естоній - так начхати що аж невдобно
100% Я ніколи не був в секті трампистів-переможників (є і такі збоченці)
Як перевзувся Був і є Писав про Трампа-переможника. Про пророка Маска також писав Ти ж працюєшь амеріканські компанії )
-
pesikot
-
-
- Повідомлень: 12159
- З нами з: 31.08.09
- Подякував: 544 раз.
- Подякували: 1260 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Пон 17 лют, 2025 19:10
Дрони Сил спеціальних операцій ЗСУ та Служби безпеки України вдарили по нафтопереробці та логістиці ворога в Краснодарському краї рф. Вражено два важливі підприємства ворожого ВПК.
Приблизно 20 вибухів пролунало на Ільському нафтопереробному заводі приблизно за 400 кілометрів від контрольованої українською армією території. На об’єкті досі вирує пожежа.
На заводі шість технологічних установок для нафтопереробки нафти потужністю 6,6 млн тонн на рік. Цього місяця українські дрони вже вражали цей завод, який забезпечує паливом російську армію для ведення війни проти України.
Інший уражений об’єкт - один з найбільших енергетичних об’єктів в росії - взагалі зупинив свою роботу після нальоту українських безпілотників. Ворог перекачує нафту в обхід станції “Кропоткінская” на мінімальних обертах.
Такі об’єкти не лише постачають паливо російській армії, а й напряму фінансують війну проти України коштом нафтових доходів.
Це влучність, що змінює хід війни. Працюємо далі.
-
Wirująświatła
-
-
- Повідомлень: 30687
- З нами з: 06.04.16
- Подякував: 2522 раз.
- Подякували: 3507 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
3
Додано: Пон 17 лют, 2025 19:11
у кацапов очередное обострение Украина безвозвратно потеряла «ДНР», «ЛНР», Херсонскую и Запорожскую области, – представник рф в ООН небензя.
▪️«Горячая фаза» украинского кризиса может вскоре закончиться; ▪️Страны ЕС и Великобритания не могут быть стороной каких-либо будущих договорённостей по Украине; ▪️Украина должна быть демилитаризованным и нейтральным государством, которое не входит ни в какие блоки или альянсы.
-
Xenon
-
-
- Повідомлень: 5520
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 76 раз.
- Подякували: 324 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 17 лют, 2025 19:13
freeze есть такое видение что если спроецировать войну соссии с нато то высокоточное оружие не поможет.Там нет столько патриотов которые будут умирать за европу.Тупо там их нет в нужном количестве.И когда нужно будет работать руцями против каких-то зеков вагнеров то их же тамагавками не пербьёшь.Нужно руцями,руцями.А кто там это будет делать.Во франции француза фиг найдёшь уже.А если найдёшь он за францию не пойдёт умирать.У него тик ток и путешествия.
-
konstantin kirovograd
-
-
- Повідомлень: 1671
- З нами з: 20.01.09
- Подякував: 60 раз.
- Подякували: 257 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
33 |
126737 |
|
|
1493 |
312502 |
|
|
6076 |
997187 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|