нам от этого что? а вот когда война закончится шиш с маслом мы от Европы получим на восстановление и бюджетной помощи.
|
|
yama
Змінить. Кацапи мають втомитись воювати. Без цього - це перемовини без кінця. А «втома» у них виникне коли є трупи, а нема результату. Тільки тоді. Донати збільшують щоденну кількість трупів кацапів, зменшуючи кількість у нас. По саме павербанкам не скажу, індивідуальні зазвичай всі мають, генератори або АКБ купляють централізовано і якщо нема форс-мажорів зі знищенням від обстрілів, чи покиданням під час залишень позицій, то вони надовго. Краще донатити на витратне: дрони, сітки. Чимало місцевих громад закупляє тканину і плетуть. Це ви самі можете відслідкувати, по громадам своїх рідних, які там живуть і все наживо бачать. Я саме так кидав гроші на тканину для сіток. Птахи мадяра при всьому хейті від конкурентів також свою справу роблять (хейт за присвоєння чужих успіхів і намагання перетягнути на себе всі потоки грошей - це внутрішні тьорки, результат вони все одно дають, а для нас всіх це головне ). Про військових водіїв так само кажуть)) Насправді є тому зрозумілі причини. Щоб вижити, треба порушувати інструкції. Вертоліт і літак не проектувався літати на 5-10 метрах. (відмова двигуна чи обох - і ти зразу в землі без шансів досадити чи покинути машину) Але це роблять. І колись треба ще (до війни) цьому вчитись. Це все ризики, це все необовʼязкові втрати (удари об землю, чіпляння ЛЕП) . Але без цього ніяк. Систематичні порушення одних пунктів приводять до почуття, що порушувати можна все. Звідси відсутність суворої дисципліни, яка є в комерційній авіації. Бо там власник ризикує власними грошима, на які купив чи орендує авіатехніку ЛАД
закрили поставки-т.е. уже поставили на весь 2025р, так понятно? при Байдене стосовно того, чому буряти не вбили Романа Безсмертного, тому що не вважали за потрібне а чому вони не вбили режисера Евгена Синельникова "Орел і Решка"?
ні, це зовсім не так, більшість допомоги прийшла з Европи (так, США дали згоду, бо там або вироблена в США, або ноухау США), але жодного Патріота від США не отримали, танків_дуже мало 31. подивіться відео 17 перших хв. щоб я не клацав по клаві цифри Востаннє редагувалось prodigy в Нед 09 бер, 2025 17:43, всього редагувалось 1 раз.
Re: Напад росії і білорусі на УкраїнуЯкось дивно Я доначу через виготовлення і відправку повербанків... Сьогодні хлопці відзвонились і доповіли що черговий -отримали. Де вони я знаю(не складно визначити по адресі Нової Пошти куди відправляю), це арта і повербанки вони використовують як засіб зменшення демаскування позиції(генератор буде гудіти , його вихло може побачити дрон навіть вдень... Але суть не в цьому.... Хлопці мене запитали а чи можуть вони ОБМІНЯТИ повербанк на специфічні детонатори до снарядів( які дозволяють частково замінити касетні снаряди на стандартні осколочно/фугасні) ... Так я розумію , що обмін повербанк на детонатори -не збільшує кількості детонаторів... але збільшує кількість повербанків... Тому я насичую повербанками.. а хтось побачивши що можна обміняти детонатори на повербанки -буде насичувати детонаторами... Тому Будь які донати (особливо у вигляді кінцевого виробу)-потрібні в ЗСУ... а якщо при цьому військові акуратненько питають чи можна те що вони отримують -заміняти на те що їм необхідно - значить те що ви робите НЕОБХІДНО, бо якперетворити те що Ви зробили на те що ВІЙСЬКОВИМ необхідно -останні вже знають ПС обмін у війську ніхто ніколи відмінити не міг і не збирався в свій час я заходив на склад де було те що мені потрібно з наступною фразою Хлопці-мені потрібно те і те... , може Вам щось потрібно?
Невдалий троллінг ... У тебе немає родичів ? У тебе немає колег ? У тебе немає знайомих ? Ти живешь сам в селі у горах без інтернету ? (хоча, якось же ти написав на цьому форумі) ) В осередку кожного знайдеться військовий, якому потрібна буде допомога Можешь навіть звернутись до касирши в АТБ, яку ти "строїв" за відсутність маски на твоїй мармизі ) Вона підкаже Re: Напад росії і білорусі на Україну 1)
Кому там было мало помощи от Байдена ? Теперь есть решительный Трамп, с его "железными копытами", который обрубил всю помощь ... ну, всё равно бы не выжили Но у меня вопросы к местным т Как вы можете такого психопата подтверживать ? Или ... что-то уже не слышно голосов поддержки ... 2)
Жесткий был ... санкциями грозился ... обещал позвонить и за 24 часа всё закончить ... "железные копыта" А по факту, один трындёж и лояльность к Путину - помощь Украине прекратил, передачу разведданных прекратил Жесткий к России, чё уж там ... Так понятно. Такой большой, а в сказки верите. 3 года он морочил голову, а теперь за пару месяцев поставил всё на целый год вперёд. К тому же Трамп остановил даже те поставки, которые подписал Трамп, в т.ч. даже то, что уже на складе в Польше. Я не говорил об убийстве, но я читал ещё в 2022 его рассказы об оккупации. С ним обходились достаточно вежливо, хотя держали под домашним арестом. Если не догадывались кто он, то зачем вообще был арест. Посмотрел всё. Он тоже называет 65,5 млрд от Европы и 67 млрд от США. Зеленский и Кильский институт называли цифры, по-моему, с большей разницей в пользу США. Искать сейчас не буду, если попадётся напишу. И Наки называет много цифр, многие из которых я читал. Но всё это на несколько лет. И он тоже говорит, что компенсировать потерю помощи от США Европа не сможет. Re: Напад росії і білорусі на Україну Коткин, Будивельник
Как видится перспектива военных событий на восточном и северном фронтах, если: 1) донни не сдохнет весной от приступа собственной потужности 2) его не отправят снайперы к Кеннеди 3) без документов что всё в земле мы(зеля и слуги) отдаём им за долги и поставки оружия/синих долларов, ну чтоб курс не стал трёхзначным, США на наш Непал положат свой хер, и мы с нашим джулани будем воевать тем, что с ЕС может быть! небесплатно зайдёт(а ППО?) Re: Напад росії і білорусі на УкраїнуЗустрічне питання Як вона бачилась в лютому 2022 року? власний ВВП в коматозі(сьогодні більше 30 менше 55% озброєнь) від трампоні сотня джавелінів і 200 нлавів від меркельоні - глибоке занепокоєння... Сьогодні 2025 від мерцелоні/макроні/стармероні - 800 млрд на озброєння ЄС з яких 150 млрд на Україну від Норвегоні - замість 3,5 млрд - 8 млрд доларів.і так далі і тому подібне. ПС щось другий місяць якихось знатних просувань на фронті-не видно від слова взагалі і весь березень москалики захопили плюс/мінус 0км2
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||