А-Банк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 222223224225226 ... 233>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

А-Банк 3.4 5 45
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
11%
5
2- Погане. Некомпетентне.
13%
6
3- Задовільне. Хотілося б краще.
11%
5
4- Добре. Як і повинно бути.
51%
23
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
13%
6
Всього голосів : 45
Повідомлення Додано: Пон 30 чер, 2025 18:18

  nord написав:
  Investor_K написав:
  DjPavel написав:Сегодня А-банк мне срезал кредитный лимит ровно на сумму использованного лимита, из-за чего теперь лимита даже не хватит на списание сумм по рассрочкам. Кредитный рейтинг на УБКИ 499, ни разу не допускал просрочек по карте. Поддержка ответила стандартным: доходы, кредитный рейтинг, отсутствие депозитов. Видимо решил банк, что я невыгодный клиент - оплачивал в основном операции с cash back и такси Bolt )
Це у них стандартний підхід до фундаментальних експертів. простих людей не чіпають.

Ще й як чіпають... :cry:

У мене на різних рахунках 3 млн. Не чіпають. Бо працюю.
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12196
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 927 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 30 чер, 2025 21:54

  Driver написав:А у меня кред. лимит (аж 10 тыс грн! :D ) не трогает.
Но зато по-тихому срезает лимит на оплату частями.
Ну и ладно. Если понадобится - воспользуюсь монобанковским/приватбанковским

У мене навпаки: кілька разів зрізали КЛ, а ОЧ росте.
klug
 
Повідомлень: 9217
З нами з: 18.08.14
Подякував: 393 раз.
Подякували: 1303 раз.
 
Профіль
 
1
5
Повідомлення Додано: Чет 03 лип, 2025 09:44

Re: А-Банк

Абанку, після того як порізали КЛ, використовую здебільшого для транзиту. Ще раніше вказував виплату ОВДП здебільшого на сенс, а тепер потрібно сепнути з сенсу на свою абанку, а тоді звідти ще +100 тис можливостей.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7458
З нами з: 19.04.12
Подякував: 113 раз.
Подякували: 1204 раз.
 
Профіль
 
2
6
Повідомлення Додано: Чет 03 лип, 2025 20:16

  Ой+ написав:Абанку, після того як порізали КЛ, використовую здебільшого для транзиту. Ще раніше вказував виплату ОВДП здебільшого на сенс, а тепер потрібно сепнути з сенсу на свою абанку, а тоді звідти ще +100 тис можливостей.

Пан любить полоскотати собі нерви, що крутить суми через таку неадекватну банку з відбитим фіншмоном і -30% для тих, хто не вийшов обличчям? Я зарікся сюди власні заводити ще з тих часів, як вони СЕП між власними рахунками називали шахрайсьокою операцією і блокували доступ до грошей "для захисту".
klug
 
Повідомлень: 9217
З нами з: 18.08.14
Подякував: 393 раз.
Подякували: 1303 раз.
 
Профіль
 
1
5
Повідомлення Додано: Вів 08 лип, 2025 01:16

А при якій сумі надходжень можуть заблокувати?
І якщо зайде на єПідтримку виплата з військових ОВДП? Це ж наче виплата від держави, по військових, яку не повинні моніторити
Visky
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1727
З нами з: 27.04.10
Подякував: 192 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 08 лип, 2025 02:41

  Visky написав:А при якій сумі надходжень можуть заблокувати?
І якщо зайде на єПідтримку виплата з військових ОВДП? Це ж наче виплата від держави, по військових, яку не повинні моніторити

Можу сказати при якій сумі не блокують.
Регулярно отримую виплати з військових облігацій, розмір 70-80 к.
Загальна сума надходжень вказана в анкеті 60-120 к, дохід 20-30 к.
Депозитів не тримаю
novichok
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3682
З нами з: 31.03.13
Подякував: 38 раз.
Подякували: 317 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 лип, 2025 04:01

novichok А якщо ці цифри подвоїти?
Взагалі, чи були блокування при заході коштів на єПідтримку?
Visky
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1727
З нами з: 27.04.10
Подякував: 192 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 08 лип, 2025 13:24

Visky Були і не 1 раз, краще на 1 ЄПідтримка до 100 к і питань не буде.
melkh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1046
З нами з: 14.07.10
Подякував: 7 раз.
Подякували: 90 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 08 лип, 2025 13:47

Visky

не ризикуйте, тут досить небезпечний фінмон. Блокують легко. До 100К не більше
ukr0014959
 
Повідомлень: 606
З нами з: 05.01.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 08 лип, 2025 13:59

  ukr0014959 написав:Visky

не ризикуйте, тут досить небезпечний фінмон. Блокують легко. До 100К не більше

Для новеньких тута 30..40К і... лагідна розмова з фінмоном гарантована ))
Amethyst
Аватар користувача
Фінансовий гуру Finance.ua
 
Повідомлень: 6997
З нами з: 05.05.21
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1391 раз.
 
Профіль
 
5
1
1
13
  #<1 ... 222223224225226 ... 233>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: klug, la9, lloydbanksua і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Банк Власний Рахунок 1 ... 157, 158, 159
Ірина_ » Вів 05 жов, 2021 12:29
1580 1113410
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 чер, 2026 14:38
klug
Райффайзен Банк 1 ... 324, 325, 326
Citizen_D » Нед 02 січ, 2022 10:24
3251 1965027
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 13:25
Holden
Креді Агріколь Банк 1 ... 28, 29, 30
x11 » Пон 03 січ, 2022 19:45
295 154378
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 чер, 2026 20:00
klug
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама