|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: Пон 14 лип, 2025 23:11
Найкращий інвестор у економіку-це сам. Просто подумай 1 Ніякої корупції 2 Ніяких лівих цін 3 Ніякого виведення коштів в офшори 4 Не потрібно створювати до існуючого ДБР , БЕБ , САП , Прокуратура і так далі - жодного нового органу який би мусів ці інвестиції охороняти/контролювати/доїти.... 5 Це не створює зовнішнього боргу 6 Це не потребує міжнародних угод з скритими пунктами...
Коротше - сплошна лафа і халява.. От тільки проблема Інвесторів з головою на плечах ( а не з телевізором) - в нас малувато А можновладці ніяк воєнпенса не послухають і умови не створять.. От і приходиться бідним ПЯТИ ВІДСОТКАМ тягнути лямку за всіх 30%...
-
budivelnik
-
-
- Повідомлень: 26610
- З нами з: 15.01.09
- Подякував: 291 раз.
- Подякували: 2986 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Пон 14 лип, 2025 23:32
це все добре, но подумай сам на пару поколінь вперед . На цій території, якщо взяти довгострокову перспективу, багатство зберегти майже не можливо. Це у львові не очевидно, но тут в запоріжжі з минулих століть нема от слова ніц. Постоянно щось не так. Дикий степ... ти правий нащот того що бальцерович на грунті поляків.
-
Banderlog
-
-
- Повідомлень: 3172
- З нами з: 24.06.14
- Подякував: 114 раз.
- Подякували: 90 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
Додано: Вів 15 лип, 2025 00:30
fox767676 написав:в 2022 году Вашингтон должен был либо поддержать стамбульский процесс, либо дать Украине оружия столько, сколько надо чтобы оперативно выбить русских с новооккупированных территорий, пока те ни успели там закрепиться институционально и инфраструктурно. Ни то, ни то не было сделано. Началась тягомотина и трагикомедия похоронившая обхитривиших самих себя демократов, а сейчас уже дискредитирующая США целиком , и сильно ударившая по авторитету когда-то мирового гегемона. Байденов, Бернса, Салливана, Блимкина, Остина нужно прогнать через Гуантанамо с подкошенными ногами, поломанными ребрами и выбитыми зубами, как китайско-московских шпионов. А потом местных гордонов-романенок туда же за компанию, чтобы их по рецептам доктора менгеле и "отряда 731" обработали
Абсолютно згіден. Тут вже якось висловлювали таку пропозицію, продублюю: "Вважаємо за потрібне донести до нашого ворога і до решти підписантів Будапештського меморандуму. Наш ворог хоче знищити нас - країну і всіх людей, хто не стане його рабом для здійснення подальших військових злочинів. Виходячи з цього, нам нічого втрачати. Ми обдурені вами і нас вбивають, доки ви навіть боїтеся збивати московитські ракети і дрони, які залітать на вашу територію, не говорячи вже про наш захист. Ми це терпіли, стікаючи кров ю, весь цей обман, все зло і всю несправедливість, бо ви нам допомогали зброєю і грошима и ми думали, що з вашою допомогою зможемо здолати нашого ворога, але тепер, коли наш найбільший партнер, очолюваний новим президентом, хоче зменшити допомогу або взагалі заморозити всі проекти, а деякі голоси очолюваної ним політичної сили повторюють нарративи нашого ворога, чаша нашого терпіння переповнюється! Тому ставимо ультиматум - у найближчий тиждень почати хоч частково виконувати умови підписаного вами меморандуму, ми навіть не вимагаємо за нас воювати, хоч ви і гарантували наш захист, якщо не хочете це робити, негайно почніть надавати нам ракети великої дальності, ядерну зброю і все необхідне для перемоги над ворогом, котрий жадає нашої смерті! Інакше пошкодують всі, бо нам нічого втрачати! У нас є декілька атомних станцій, купа ядерного палива і недалеко від наших кордонів є курська и нововоронезька атомні станції ворога! Є ЗАЕС, котра захоплена ворогом і на котрій уже не раз з вини терориста-окупанта майже не ставалися аварії, які могли загрожувати всьому світові, і на це не реагувала ваша продажна організація МАГАТЕ! Ви розумієте самі, що може статися і воно станеться, якщо ви нам не допоможете, бо нам більше нічого втрачати! Ми роздамо людям всю наявну зброю і відправимо в останній бій, в тому числі для останнього походу на Курчатов и Нововоронеж, а для решти - невійськовозобов язаних, або кому не вистачить зброї, ми відкриємо кордони і скажемо тікайте, люди, біжить куди хочете, вас більше тут нічого не тримає, тікайте всі, і зробимо те, що можемо зробити - ми знищемо все, все буде заражено і рука наша не здригнеться! І ані нашому ворогу, ані вам не достанеться нічого, до того станеться ядерна катастрофа світового масштабу, від якої постраждаєте і всі ви!" Бо задовбали вони всі. Ми після себе випалену землю залишим, і не буде тут нікого, і всім їм буде погано. Повністю підтримую. Всі, всі є нашими ворогами - і америка, і росія, і європа. Letusrock написав:Я думав що вже всі усвідомили дві аксіоми: а) проти рф воювати будуть тільки українці,... потім українки і так до останньої верби б) нікому не потрібна наша швидка перемога, і навіть перемога взагалі.
 так і є. detroytred написав:Невже Не американські інвестиції в добуток отих копалин, а тупо --- відстегніть нам 50% з вашого? Чи я помилився?
Негідники fox767676 написав:https://x.com/mdyczok/status/1848930480323764405
НУ тобто в росії міг прийти до влади путін, а міг якийсь інший, не такий хворий президент. Але саме Байден просунув ідею того, що нас треба роззброїти. Він зробив можливим напад на нас іншої ядерної країни. Якби ж було раніше знаття, що він таке говорив... Негідники там всі в америці. Ідея про те, що нам самим треба повністю забезпечувати себе і свою державність, має сенс. В цьому контексті ідеалами є Північна Корея та Іран. Так, так. Як каже Успіх - за крок до перевороту думок, тільки він вже стався. І чим швидше він пошириться на всіх наших людей, тим краще. А за це взагалі має світити розстріл. Нічого, скоро прийде час і наших тилових *** відловлювати.
Востаннє редагувалось won в Вів 15 лип, 2025 00:35, всього редагувалось 1 раз.
-
won
-
-
- Повідомлень: 97
- З нами з: 15.05.24
- Подякував: 211 раз.
- Подякували: 8 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 лип, 2025 01:20
fler написав:Спробую дещо пояснити, коротко. Станом на цей час у населення під матрасами десь 100 млрд. дол. Це кошти поза банківською системою.
Дійсно, є деякий баксонал саме поза банківською системою. Як ви це порахували? Скільки зараз лежить у моєму гаманці баксів? Якщо що, то особисто я не рахував, знаю шо саме бакси там були. Але обіцяю порахувать після відповіді пані.
-
Water
-
-
- Повідомлень: 3205
- З нами з: 06.03.12
- Подякував: 66 раз.
- Подякували: 220 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 лип, 2025 08:37
Banderlog написав: budivelnik написав: Banderlog написав:А то розвелось вас економістів як собак а економіка самі знаєте де. То шо там з відбудовою україни? Зайдуть кажете інвестори?))) Щоб заробити?
Найкращий інвестор у економіку-це сам. Просто подумай .... це все добре, но подумай сам на пару поколінь вперед . На цій території, якщо взяти довгострокову перспективу, багатство зберегти майже не можливо. Це у львові не очевидно, но тут в запоріжжі з минулих століть нема от слова ніц. Постоянно щось не так. Дикий степ... ти правий нащот того що бальцерович на грунті поляків.
мав би вітати такий стан речей із сакрально-скрепного боку: "в гробу кишень нема"
-
flyman
-
-
- Повідомлень: 40088
- З нами з: 09.03.14
- Подякував: 1603 раз.
- Подякували: 2846 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
Додано: Вів 15 лип, 2025 08:43
-
Xenon
-
-
- Повідомлень: 5427
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 76 раз.
- Подякували: 324 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 лип, 2025 09:18
Після вчорашніх заяв Трампа кілька знайомих вирішили поїхати із Києва до вересня. В них є гіпотеза, що "Запад-2025" може перетворитись в "Київ за 3 дні. Дубль 2"
-
Дюрі-бачі
-
-
- Повідомлень: 5579
- З нами з: 29.07.22
- Подякував: 889 раз.
- Подякували: 639 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 15 лип, 2025 09:23
Дюрі-бачі написав:Після вчорашніх заяв Трампа кілька знайомих вирішили поїхати із Києва до вересня. В них є гіпотеза, що "Запад-2025" може перетворитись в "Київ за 3 дні. Дубль 2"
Можде й перетворитися. Тільки практика показує, що за 3 дні рускі можуть зайнти пів вулиці в сусідньому селі.
-
sashaqbl
-
-
- Повідомлень: 2270
- З нами з: 31.10.19
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 15 лип, 2025 09:29
Water написав: fler написав:Спробую дещо пояснити, коротко. Станом на цей час у населення під матрасами десь 100 млрд. дол. Це кошти поза банківською системою.
Дійсно, є деякий баксонал саме поза банківською системою. Як ви це порахували? Скільки зараз лежить у моєму гаманці баксів? Якщо що, то особисто я не рахував, знаю шо саме бакси там були. Але обіцяю порахувать після відповіді пані.
Було б непогано, спочатку, порахувати населення
-
d44
-
-
- Повідомлень: 759
- З нами з: 07.03.14
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 71 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 15 лип, 2025 09:45
d44 написав: Water написав: fler написав:Спробую дещо пояснити, коротко. Станом на цей час у населення під матрасами десь 100 млрд. дол. Це кошти поза банківською системою.
Дійсно, є деякий баксонал саме поза банківською системою. Як ви це порахували? Скільки зараз лежить у моєму гаманці баксів? Якщо що, то особисто я не рахував, знаю шо саме бакси там були. Але обіцяю порахувать після відповіді пані.
Було б непогано, спочатку, порахувати населення
Довідник "Стеля" (с) (тм)
-
flyman
-
-
- Повідомлень: 40088
- З нами з: 09.03.14
- Подякував: 1603 раз.
- Подякували: 2846 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
3
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
33 |
106194 |
|
|
1493 |
285935 |
|
|
6076 |
947063 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|