|
Finance.ua: Умови щодо автоцивілки з 1 січня 2025: що... |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Все про страхування: медичне страхування, страхування майна і ризиків, автострахування КАСКО та ОСЦПВ.
Додано: Чет 26 гру, 2024 16:31
Пропонуємо до обговорення: З 2025 року набуває чинності новий закон про ОСЦПВ Finance.ua у цьому матеріалі розповідає про те, що варто знати щодо вартості автоцивілки на наступний рік та що загалом змінюється для водіїв.
Дивися повний текст Умови щодо автоцивілки з 1 січня 2025: що змінюється, та скільки треба буде платити
-
D2
-
-
- Повідомлень: 415
- З нами з: 28.03.18
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 9 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 26 гру, 2024 16:31
Все по європейському,а зарплати и особливо пенсії в розмірі2361грн.
-
holovytskyi17
-
-
- Повідомлень: 1
- З нами з: 26.12.24
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 24 лип, 2025 16:14
Абсолютно никчемный сервис, советую идти к любому конкуренту, пока не оформил страховку рассказывают о безпроблемной жизни а по факту отношение ниже плинтуса. Чтобы не быть голословным рассказываю ситуацию: оформляет супруга полис осаго на транзитные номера, спрашиваем как быть если через 2 дня транзиты поменяются на державные при этом ни вин код ни вдаделица не поменяется - говорят нет пробоем позвоните в полисе изменим номера и все а по факту ничего не делают только кормят завтраками. Для себя принял решение -любой червис только не финанс. Очень обидно- дядя Саша ( если остались такие кто помнит его) такого бы ни то что не одобрил но и разогнал весь отдел страхования
-
Diablo1977
-
-
- Повідомлень: 367
- З нами з: 05.10.08
- Подякував: 28 раз.
- Подякували: 31 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 25 лип, 2025 14:26
Diablo1977 Дякуємо за Ваш зворотний зв’язок. Нам щиро прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо нашого сервісу. Хочемо прояснити ситуацію: звернення надійшло о 11:20, наш спеціаліст зв’язався з Вами о 15:20, а вже о 16:35 ви отримали переоформлений поліс. Ми прагнемо реагувати оперативно, але вчора нам не вдалося відреагувати так швидко, як нам би того хотілося. Якщо у Вас залишилися будь-які питання чи побажання - ми відкриті до діалогу.
-
Модератор
-
- Модератор Форуму
-
- Повідомлень: 6219
- З нами з: 25.01.06
- Подякував: 76 раз.
- Подякували: 436 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
2 |
8840 |
|
|
0 |
5251 |
|
|
1 |
10842 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|