А-Банк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 225226227228229 ... 233>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

А-Банк 3.4 5 45
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
11%
5
2- Погане. Некомпетентне.
13%
6
3- Задовільне. Хотілося б краще.
11%
5
4- Добре. Як і повинно бути.
51%
23
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
13%
6
Всього голосів : 45
Повідомлення Додано: Чет 14 сер, 2025 13:13

Re: А-Банк

та невже не пройшло і три роки!
що це в лісі здохло! :mrgreen:

Банка почав давати кешбек за Глово як за фастфуд, не дивлячись на те що в транзакції пише Поштові послуги
quadro_tony_da
Аватар користувача
 
Повідомлень: 347
З нами з: 05.04.24
Подякував: 4 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 сер, 2025 15:44

  quadro_tony_da написав:та невже не пройшло і три роки!
що це в лісі здохло! :mrgreen:

Банка почав давати кешбек за Глово як за фастфуд, не дивлячись на те що в транзакції пише Поштові послуги

За всё, что привозит Глово? Или за какие-то конкретные рестораны?
Driver
Аватар користувача
 
Повідомлень: 492
З нами з: 13.06.16
Подякував: 78 раз.
Подякували: 29 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 сер, 2025 16:33

Driver так глово ж є глово

банка не може знати який ресторан був оплачений
quadro_tony_da
Аватар користувача
 
Повідомлень: 347
З нами з: 05.04.24
Подякував: 4 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 сер, 2025 16:43

Re: А-Банк

Глово це не фастфуд
Investor_K
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12196
З нами з: 21.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 927 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 14 сер, 2025 17:28

Re: А-Банк

  Investor_K написав:Глово це не фастфуд

я знаю
і тим не менш а-банк дає за глово кешбек 3% і сума кешбеку заноситься саме в категорію фастфуд

при цьому в транзакціях категорія відображається як поштові послуги
quadro_tony_da
Аватар користувача
 
Повідомлень: 347
З нами з: 05.04.24
Подякував: 4 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 сер, 2025 05:29

"Плати частинами"

Питання до шановної публіки!

У сервісі "Плати частинами", випадково, не з'явились якісь підводні камені, типу додаткові комісії за щось чи таке інше? Планую взяти одну річ, Розетка дає на 9 місяців по абанку, а по Моно - лише на 7 місяців. Але з Моно все прозоро, а тут хвилююсь, щоб не вилізло щось... несподіване.

Дуже дякую за відповідь!
Искатель
 
Повідомлень: 6493
З нами з: 22.02.16
Подякував: 1093 раз.
Подякували: 4881 раз.
 
Профіль
 
6
13
2
Повідомлення Додано: Сер 20 сер, 2025 08:13

  Искатель написав:Питання до шановної публіки!

У сервісі "Плати частинами", випадково, не з'явились якісь підводні камені, типу додаткові комісії за щось чи таке інше? Планую взяти одну річ, Розетка дає на 9 місяців по абанку, а по Моно - лише на 7 місяців. Але з Моно все прозоро, а тут хвилююсь, щоб не вилізло щось... несподіване.

Дуже дякую за відповідь!

Зараз все ок. Сервіс аналогічен моно. Теж активно використовую із-за більшої кількості місяців ніж у моно
arkavs
Аватар користувача
 
Повідомлень: 594
З нами з: 11.06.15
Подякував: 867 раз.
Подякували: 62 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 сер, 2025 11:14

Подскажите, пожалуйста, а действует еще комиссия в 30% от остатка за закрытие счета по инициативе банка?
mars7722
 
Повідомлень: 8
З нами з: 16.07.25
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 20 сер, 2025 12:44

  mars7722 написав:Подскажите, пожалуйста, а действует еще комиссия в 30% от остатка за закрытие счета по инициативе банка?

Конечно действует!
ramzes4
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1199
З нами з: 29.08.13
Подякував: 2625 раз.
Подякували: 331 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 20 сер, 2025 12:47

ramzes4
и вы пользуетесь этим "банком"?
mars7722
 
Повідомлень: 8
З нами з: 16.07.25
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 225226227228229 ... 233>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Банк Власний Рахунок 1 ... 157, 158, 159
Ірина_ » Вів 05 жов, 2021 12:29
1580 1113404
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 чер, 2026 14:38
klug
Райффайзен Банк 1 ... 324, 325, 326
Citizen_D » Нед 02 січ, 2022 10:24
3251 1965016
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 13:25
Holden
Креді Агріколь Банк 1 ... 28, 29, 30
x11 » Пон 03 січ, 2022 19:45
295 154378
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 чер, 2026 20:00
klug
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама