Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:18

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:Какая экономика была/есть в Крыму?
Туризм?

подавляющее большинство населения курортных городов/городков/поселков Крыма год жила с того что "нахомячили" за курортный сезон...
Прохожий
 
Повідомлень: 14496
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:22

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:У вас бинарное мышление как у ячейки памяти компьютера - паливо або є, або його нема.
Не представляете, бывает промежуточные состояния - паливо є, але його недостатньо.
Є педерація
Яку ніколи не хвилювало як там нАсЕлЕнИє
Якщо армії палива буде не вистарчати - то в населення його НЕ БУДЕ навіть якщо в армії воно БУДЕ.
ПС
в Криму зараз 700 000 понаєхавших з 2014 року... Завдання так погіршити життя на півострові щоб вони звідти чкурнули попереду педераційних солдатів... До речі, ті хто зрадники- ті швидше за все чкурнуть швидше.
Тобто НАЙВАЖЧЕ буде справжнім Українцям які отримають найбільше проблем... Але якщо вони витримали 12 років-витримають й пару місяців...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:24

  yanyura написав:
  ЛАД написав:Или вы сомневаетесь, что армию обеспечат при любых условиях в первую очередь?

Якщо буде чим забезпечувати:
21 червня 2026
Підбиті Україною три російські пороми горять у відкритому морі: з'явилося відео

Після нічної атаки України у Керченській протоці спалахнули пороми, нафтобаза у Керчі та порт Кавказ. Три судна горять у відкритому морі.

Після нічної атаки України у Керченській протоці підбито та горять одразу три пороми, які зв'язували окупований Крим із Краснодарським краєм РФ.
............

https://stolica-s.su/archives/488284
Вот это очень положительное сообщение и ничего кроме одобрения не вызывает.
Бурные аплодисменты.

А вот какая будет реакция населения, предсказать сложно.
То ли усилится (появится?) недовольство режимом и появятся протесты против него, то ли усилится (появится?) ненависть к Украине и требования усилить войну и "сбросить атомную бомбу" (условно).


Поживимо - побачимо (с)
Вважаю, що "понаєхі" у Крим виїдуть (і цей процес вже пішов - у Інеті достатньо виложених їми відео), а після вивезення своїх сімей військовими "чорноморського флоту" з Севастополя ще й прискориться.
"Реакція населення" - смішно. У московитів і раніше не було почуття гордості та власної гідності, а після приходу до влади *уйла тим паче. Єдине, що вони можуть, це стати на коліна та умоляти "*уйло, допоможи!"

Останній, хто виступив проти влади - академік Сахаров в січні 1980 року. Після нього я не памятаю нікого.
Т.е. психологическим эффектом можно пренебречь.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40835
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:26

  budivelnik написав:........
Тобто НАЙВАЖЧЕ буде справжнім Українцям які отримають найбільше проблем... Але якщо вони витримали 12 років-витримають й пару місяців...

Через пару місяців "Крым наш!" ?
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40835
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:29

  budivelnik написав:........вони ж не розстрілювали за обмін валют , не садили на 15-25 років за економічну діяльність , не пресували тих кого називали спекулянт.... не знищували кулаків як клас ( а хто кулак-визначалось наявністю зайвих пару мішків зерна в порівнянні з люмпеном)
Труси-Хрестик

Рассказывает прапорщик оккупационной армии. :mrgreen:
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40835
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:31

  Прохожий написав:Shaman зачем опять столуете тролля??? :evil:

це ви про хунтера? так треба час від часу копняка давати, коли він сюди забігає :lol:
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13317
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:39

  Shaman написав:
  Прохожий написав:Shaman зачем опять столуете тролля??? :evil:

це ви про хунтера? так треба час від часу копняка давати, коли він сюди забігає :lol:

так
алє
відсутність реакціі ліпше будь якого "копняка")
Прохожий
 
Повідомлень: 14496
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:41

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:Через пару місяців "Крым наш!" ?

"крымваш" с 2014го..
Прохожий
 
Повідомлень: 14496
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:49

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:Є педерація
Яку ніколи не хвилювало як там нАсЕлЕнИє
Якщо армії палива буде не вистарчати - то в населення його НЕ БУДЕ навіть якщо в армії воно БУДЕ.
ПС
в Криму зараз 700 000 понаєхавших з 2014 року... Завдання так погіршити життя на півострові щоб вони звідти чкурнули попереду педераційних солдатів... До речі, ті хто зрадники- ті швидше за все чкурнуть швидше.
Тобто НАЙВАЖЧЕ буде справжнім Українцям які отримають найбільше проблем... Але якщо вони витримали 12 років-витримають й пару місяців...
Через пару місяців "Крым наш!" ?
Мені подобається твій оптимізм, але не подобається твоя тупість...
Кілька місяців треба буде відраховувати від моменту коли педераційна армія ломанеться з Криму, а не від сьогодні
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:50

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:........вони ж не розстрілювали за обмін валют , не садили на 15-25 років за економічну діяльність , не пресували тих кого називали спекулянт.... не знищували кулаків як клас ( а хто кулак-визначалось наявністю зайвих пару мішків зерна в порівнянні з люмпеном)
Труси-Хрестик
Рассказывает прапорщик оккупационной армии. :mrgreen:
За таке ти партбілет покладеш і виплат за роботу по розповсюдженні совкової пропаганди не отримаєш...
Бач до чого докотився
Совкову армію - окупаційною назвав..
Ще трошки і ти почнеш слухати ДЖАЗ....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 34880
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 34635
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 337075
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама