Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:30

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  budivelnik написав:середня по Україні на день призначення пенсії*

І то, що в пенсіонерів які виходять на пенсію в різні роки рахується різна середня ЗП (за попередні 3 роки), і є найбільшою несправедливістю. Це один із трьох множників, які визначають розмір пенсії.
Для прикладу: в мами пенсія з індексаціями і підвищеннями 12 тис., а якщо б рахували середню зарплату не за 2021 рік, а за 2026, то мала б бути 20 тис.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6349
З нами з: 29.07.22
Подякував: 964 раз.
Подякували: 674 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:35

  Дюрі-бачі написав:
  budivelnik написав:середня по Україні на день призначення пенсії*

І то, що в пенсіонерів які виходять на пенсію в різні роки рахується різна середня ЗП (за попередні 3 роки) і є найбільшою несправедливістю.
Для прикладу в мами пенсія з індесаціями і підвищеннями 12 тис, а якщо б рахували середню не 2021 року, а 2026 то мала б бути 20
А чого ж вона вийшла в 2021?
Хай би виходила в 2026...

ПС
Суть не тільки в негнучкості самої системи
Суть в браку коштів для виплат
Якби тутешніх чи то 5 чи то 8 млн осіб щороку сплачувало додаткових 100-160 млрд грн, то це б підняло пенсію кожного пенсіонера на 1000 грн/місяць..., але з урахуванням того що пенсії ще й дотуються з центрального Бюджету , то сплата ПДФО цих самих людей ще б на +1000 грн/місяць збільшила пенсію кожного пенсіонера.
Так що
Знову повертаємось до риторичного питання
Чи розуміє 5-8 млн шлангів що вони крадуть пенсію в своїх батьків....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 18:56

Re: Валютний ринок в контексті ДС

все эти обсуждения напоминают размышления о том, как бы от перекладывания из одного кармана в другой заработать денег.
и если шо, слово «крадуть» имеет определений уголовным кодексом смысл, и про недоплаченные налоги там совсем другие статьи и выражения. может эти 8 млн платят пенсию своим батькам сами?

приняв аксиому о том, что частный владелец эффективнее распоряжается ресурсами, чем государство, если мы «приватизируем» налоги и потратим их по своему усмотрению, все станут только богаче и экономика выиграет.
smdtranz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 907
З нами з: 05.08.13
Подякував: 14 раз.
Подякували: 176 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 19:01

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  smdtranz написав:может эти 8 млн платят пенсию своим батькам сами?
Тобто
Якщо ви вкрали з загального котла, але при цьому поклали в сімейний... то це не крадіжка з загального?
Труси-Хрестик
Юридична еквілібристика - це добре, найкраще її характеризує анекдот..
Олімпійська Збірна США збирається отримати ВСІ олімпійські медалі бо на 100% скомплектована з адвокатів.....

Тут не місце вишукувати блохи в законодавстві
Тут місце яке дає можливість самостійно зачистити власні таргани.

приняв аксиому о том, что частный владелец эффективнее распоряжается ресурсами, чем государство, если мы «приватизируем» налоги и потратим их по своему усмотрению, все станут только богаче и экономика выиграет.
Я тільки ЗА максимальне відсторонення Держави від всього чого можна....
Але і тут, все одно прийдеться винаходити ПРАВИЛА які ЗОБОВЯЖУТЬ виконувати ті чи інші ініціативи населення.
Востаннє редагувалось budivelnik в Пон 22 чер, 2026 20:03, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 19:11

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  budivelnik написав:власні таракани.

таргани)
Прохожий
 
Повідомлень: 14496
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 19:27

  Shaman написав:а пенсіонери теж нехай собі десь пенсію пошукають, чи не так?..


я готов что бы моих родителей сняли с пенсии и с мены налог в ПФ
я их сам прокормлю (причем у них будет больше чем они сейчас получают) и свой ПФ создам :wink:
tester3373
 
Повідомлень: 174
З нами з: 09.02.25
Подякував: 10 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 19:44

  tester3373 написав:
  Shaman написав:а пенсіонери теж нехай собі десь пенсію пошукають, чи не так?..


я готов что бы моих родителей сняли с пенсии и с мены налог в ПФ
я их сам прокормлю (причем у них будет больше чем они сейчас получают) и свой ПФ создам :wink:

А хто заплатить пенсію наприклад Фрізу, який втратив здоровʼя захищаючи нашу (тобто і вашу з Ямою , won-ом і moveton-ом) державу? Бо від того що останній принципово зневажає свою державу і принципово використовує абревіатури які українці не використовують (наприклад НКУ і ФЛП) , він же не перестав бути її громадянином і обовʼязки нікуди не зникають.
Востаннє редагувалось Hotab в Пон 22 чер, 2026 20:22, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19398
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2630 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 19:51

  budivelnik написав:
  tester3373 написав:в итоге пенсия пшик так как инфляция слабо учитывается.
Ти оформляв вже пенсію?
Звідки таке дурне припущення?
Ще раз
Кожен рік стажу - 0,01 коефіцієнт, тобто 35 років=0,35
Тепер
Твою зарплату в місяць порівнюють з середньою зарплатою яка була в тому місяці і виводять коефіцієнт
твоя зарплата/середня по країні в цей місяць=??????
Потім беруть твої середні коефіцієнти , плюсують і виводять середній коефіцієнт за весь стаж ( при цьому по певним правилам можуть викинути 10% найгірших місячних коефіцієнтів)
Далі пенсія розраховується просто
середня по Україні на день призначення пенсії* коефіцієнт стажу(0,35 тобі треба буде мати поки допрацюєш до 65 років)* твій середньомісячний коефіцієнт.... і якщо вийде менше 2500... то тобі дорахують десь до 3500.


дурник тут ти який натягує сову на глобус. формула яку ти розказав це тим хто з 2000 року працювати почав. ці ще на пенсію не виходять. а тим хто прац до 2000 можна взяти в коеф тільки 5 років. от і виходить що 15 старих жирних років в нікуди. зато 20 останніх у всій красі.
tester3373
 
Повідомлень: 174
З нами з: 09.02.25
Подякував: 10 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 19:53

  Hotab написав:
  tester3373 написав:
  Shaman написав:а пенсіонери теж нехай собі десь пенсію пошукають, чи не так?..


я готов что бы моих родителей сняли с пенсии и с мены налог в ПФ
я их сам прокормлю (причем у них будет больше чем они сейчас получают) и свой ПФ создам :wink:

А хто заплатить пенсію наприклад Фрізу, який втратив здоровʼя захищаючи нашу (тобто і вашу з Ямою , won-ом і moveton-ом) державу? Бо від того що останній принципово зневажає свою державу і принципово використовує абревіатури які українці не використовують (наприклад НКУ і ФЛП) , він же не пересип бути її громадянином і обовʼязки нікуди не зникають.


при чому тут Фріз до ПФ?
йому і іншим хто захищав з загальних податків повинно платитися утримання.
tester3373
 
Повідомлень: 174
З нами з: 09.02.25
Подякував: 10 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:00

  tester3373 написав:
  Shaman написав:а пенсіонери теж нехай собі десь пенсію пошукають, чи не так?..
я готов что бы моих родителей сняли с пенсии и с мены налог в ПФ
я их сам прокормлю (причем у них будет больше чем они сейчас получают) и свой ПФ создам :wink:
Як варіант... але треба якісь гарантії що потім Ви не прийдете і не скажете а тепер платіть мені...
Щоб такого не сталось - я б особисто пропонував Державі , щоб Ви те що по відсоткам маєте заплатити -переводили на купівлю ОВДП, і щоб проценти по ОВДП після виплати відразу йшли на купівлю нових , а потім по досягненню якоїсь суми чи віку чи ще там чогось , Ви могли отримувати ці кошти як пенсію, при чому якщо всі до смерті не використали -залишок переводьте своїм нащадкам, якщо їх немає-у дохід Держави.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
36707 39433169
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 чер, 2026 01:18
rjkz
2232 13907949
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 09:05
Faceless
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 24056050
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама