budivelnik написав:Якби тутешніх чи то 5 чи то 8 млн осіб щороку сплачувало додаткових 100-160 млрд грн
то в них не залишилось би грошей, щоб купляти алкоголь та цигарки в ваших магазинах.
В них може й зниклиб ... але зявилися б у пенсіонерів... Так для довідки Грошів при сплаті податків - не зникають... Вони просто міняють власника... Тому те що забрали в мене-витрачає пенсіонер який це забране отримав...
То як-тепер зміните свою думку і перестанете про мене переживати? Бо виявляється скільки б в кого не забрали -а магазин Будівельника буде процвітати виключно на рівень ефективності праці самого Будівельника.
ПС в мене не тільки алкоголь ( цигарки то взагалі жах, як би міг -викинув би нафік), в мене ще й хліб/вода/крупи/шоколад/печиво/морозиво.... ППС літом морозиво+вода - в ДВА рази вставляють горілку
budivelnik написав:Якби тутешніх чи то 5 чи то 8 млн осіб щороку сплачувало додаткових 100-160 млрд грн
то в них не залишилось би грошей, щоб купляти алкоголь та цигарки в ваших магазинах.
В них може й зниклиб ... але зявилися б у пенсіонерів... Так для довідки Грошів при сплаті податків - не зникають... Вони просто міняють власника... Тому те що забрали в мене-витрачає пенсіонер який це забране отримав...
То як-тепер зміните свою думку і перестанете про мене переживати? Бо виявляється скільки б в кого не забрали -а магазин Будівельника буде процвітати виключно на рівень ефективності праці самого Будівельника.
ПС в мене не тільки алкоголь ( цигарки то взагалі жах, як би міг -викинув би нафік), в мене ще й хліб/вода/крупи/шоколад/печиво/морозиво.... ППС літом морозиво+вода - в ДВА рази вставляють горілку
tester3373 написав:хтось вже переходить з бакса у євро? де це найкраще зробити по кросу?
Серед банків - Кредобанк, 1.1449 на момент. Але ж забирати потім по 1700 в день.
де в них такий курс? 1,156 бачу на сайті якщо перерахувати з курса 0,8651
Ви спитали «крос», я вказав прямий крос з долара в євро, без переходу в гривню. В неробочий час курси погані, дивіться завтра в робочий. Зазвичай до 0.5% вигоди в порівнянні з оптовою обмінкою. Все партачить ліміт на вихід.