Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1816318164181651816618167 ... 18174>
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:17

  Banderlog написав:Ні. Давайте не будем зважати на декларації і підем шляхом виключення. Влада у нас ліва?) Після рейдерського захвату соціалістичної партії ківою .. в нас ліви нема. Зовсім, наглухо. Тепер візьмемем правих. Умовно розділим спектр на правих консєрваторів і правих лібералів.
Праві консерватори - правий сєктор, свобода, братство. В них всіх підтримка 7 відсотків, разом в полнолуніє.

З моменту незалежності України у нас ніколи не було ні лівих, ні правих.

Були умовні центристи, прибічники сильної руки та популісти в асортименті

  Banderlog написав:Потом побочні ознаки -релігія і лгбт. Правильно тут влада ліберальні безбожники і пропагандисти цінностей... :lol:

Враховуючи, що попів РПЦ часто застають в кроватях с молоденькими келейниками, то тобі релігія+лгбт дуже тригерить )
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14343
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:19

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  shapo написав:Они занимались тем,что давали 60коп с рубля принесенного договора ,в то время как в моем НИИ я получал 20 коп,те на ровном месте создавали первоначальный капитал.
Дивіться як совки палять економічну систему совка..
1 Отже совкодрочер отримував 20 копійок з заробленого рубля.
2 Тільки особам наближеним до влади дозволяли отримувати 60 копійок з заробленого рубля....

Тепер дивимось Україна
1 Найгірша ситуація там де ЗАРПЛАТА - залишають 50 копійок з заробленого рубля...
2 Найкраща ситуація тем де прибуток на пасивний капітал(акції/депозити) там залишають 77 копійок..

Питання тих молодих які в совку не жили але здурі підтримують його ідеї...

Ви хочете щоб з вас забирали від 40 до 80 копійок з кожної зароблоеної Вами гривні під фантазії що вам дадуть(може/колись/років за 20) безкоштовне житло?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29311
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:22

звідки у мене переляк, якщо я потім мав секс з дівчиною зі стафа (італійкою),

з кадебалетом-це був кгбіст, той що потім шашликі жарив на Привозі

не плутай святе з грішним(помполіт наш був у 1993-96р начальником Пасажирського флоту ЧМП і потім дуже короткий термін навіть директором ЧМП)
https://vo.od.ua/2020/08/19/%D1%81%D0%B ... %D0%BE-70/
наш помполіт твій ровесник
prodigy
 
Повідомлень: 14060
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:22

Почитай Горького Лука, тобі буде корисно )
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14343
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:25

  ЛАД написав:
  prodigy написав:.........
про Веселовского знає ЛАД,
.........

Не знаю.


знав да забув? тоді почитай, як вкрали партійні внески за 70років ссср
prodigy
 
Повідомлень: 14060
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:31

  pesikot написав:
  Banderlog написав:Ні. Давайте не будем зважати на декларації і підем шляхом виключення. Влада у нас ліва?) Після рейдерського захвату соціалістичної партії ківою .. в нас ліви нема. Зовсім, наглухо. Тепер візьмемем правих. Умовно розділим спектр на правих консєрваторів і правих лібералів.
Праві консерватори - правий сєктор, свобода, братство. В них всіх підтримка 7 відсотків, разом в полнолуніє.

З моменту незалежності України у нас ніколи не було ні лівих, ні правих.

Були умовні центристи, прибічники сильної руки та популісти в асортименті

  Banderlog написав:Потом побочні ознаки -релігія і лгбт. Правильно тут влада ліберальні безбожники і пропагандисти цінностей... :lol:

Враховуючи, що попів РПЦ часто застають в кроватях с молоденькими келейниками, то тобі релігія+лгбт дуже тригерить )

Ага, застають сбушники непонятно тіки коли і кого))) застають, частенько.
А про тригерить... то яке ставлення до лгбт маршів в зеленського? Єрмака? Федорова, Порошенка?
Прально, таке як і в тебе :lol:

Центристи то шо? Главне щоб сигарети не дозволяли в європу контрабандою завозити? :lol:
Banderlog
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5598
З нами з: 24.06.14
Подякував: 123 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
2
1
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:35

Соскін ж

  fox767676 написав:
  shapo написав:
  Banderlog написав:В нас модель правих лібералів. Такі є. В аргентині.


Кроме покойного фантазёра Балашова с его 5.10 других не знаю.
Кто ещё?

стерненко і тп
гадаю Бандерлог має на увазі поєднання оголтєлого антикомунізму та антирадянщини з усіляками європамаранчевими лгбт-цінностями
західні ліберали толерантніше до Маркса та навіть Леніна відносяться

Соскін ж
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43142
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1650 раз.
Подякували: 2895 раз.
 
Профіль
 
1
4
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:36

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  shapo написав:На моей памяти по ещё советскому ТВ в начале 80-х или в конце 70-х показывали,как Звияд под диктовку КГБ зачитывал покаянные признания.
Так что не верю я в этих святых мучеников от слова совсем. Разве что Буковский был реальным диссидентом.


якщо питання життя, вибір між "покаяниєм" і виходом у вікно, то мабуть ...краще було Навальному не повертатись у мордор(хто б до нього як не ставився за "Крим не бутерброд").

А зачитати під диктовку кгб покаяння- не є угода із совістю, а те що Шеварднадзе привезли з Москви, грузинські люди мають памятати.
Курочкіну дивися декілька раз, тільки що ця правда після 35 років має для грузин,
вони вибрали як свині російське корито
prodigy
 
Повідомлень: 14060
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:36

  Xenon написав:
❗️рф не зупиниться на лінії фронту як умова для початку переговорів щодо України, — Лавров

Тобто ніякого рпв не буде? Привіт, lapay! :wink:
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6376
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1216 раз.
Подякували: 1359 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 15:36

  ЛАД написав:
  shapo написав:
Откуда инфа о том, что предполагала отколовшаяся от иудаизма секта равина Иисуса?
Ведь все что написано о его жизни и деяниях если такие вообще сушествовали написано его учениками через почти 200 лет и потом многократно исправлялось?
Тем более что учение противоречиво - призывало к всепрощению и не осуждению грешников,а сам учитель при этом не только судил, но и приводил приговор в исполнение с менялами из храма.
И если зимми с их унизительными ограничениями по отношению к мусульманам это терпимость к иной религии, то следующий шаг это действительно физическое уничтожение кафиров


Учение, действительно, несколько противоречиво и можно найти разное, что не удивительно. Записывалось людьми намного позже. Правда, откуда вы взяли, что через 200 лет, непонятно. "Современная историческая наука сходится на том, что все четыре текста были написаны в первом веке нашей эры, в период примерно с 60-х по 90-е годы", а Матфей и Иоанн ученики Христа (из первых 12 апостолов).
Изгнание менял из храма это не наказание.
С положением зимми не знаком. Что вы называете "унизительными ограничениями"?
И если они такие унизительные, то почему в Иране до сих пор осталось 8-9 тыс. евреев (хотя, правда, подавляющее большинство уехало после Исламской революции). Почему они не уехали?


Не знаю что современная историческая наука говорит о написании нового завета,но по памяти наибольшим рекламным агентом был апостол Павел,а через 200 лет было собран первый канон Нового завета.
Если изгнание менял это не наказание,то что это, особенно при декларации всепрощения и не осуждения грешников?
К зимми мусульмане относили иудеев и христиан и у них были запрет на брак с мусульманами,ношения оружия,в некоторых странах невозможность защищать свои права в судах, кланяться при встрече с мусульманином, ездить на осле ,а не коне и платит специальный налог джизью.
Почему иранские евреи не покидают Иран и при этом осуждают Израиль показывая верноподданические чувства - так есть же сила привычки и слепая уверенность что завтра будет также как сегодня.
Поэтому Владимира Зеева Жаботинского немецкие и польские евреи обвиняли в всех смертных грехах когда он уговаривал их покинуть эти страны и переехать в Палестину в 30-х годах когда выезд ещё был возможен.
shapo
 
Повідомлень: 5181
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 888 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #<1 ... 1816318164181651816618167 ... 18174>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 37057
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 37021
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 340421
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама