Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1816518166181671816818169 ... 18182>
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:20

  Xenon написав:клоаунада с переговорами продолжается :mrgreen:

Віткофф, Кушнер та Рубіо працюють над досягненням мирної угоди, однак все залежить від путіна, — Рютте


Ти диви, виявляєтьтся "все залежить від путіна" ... хто б міг подумати ... :mrgreen:

Я про це вже котрий рік пишу ...
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14354
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:34

  prodigy написав:........ що ця правда після 35 років має для грузин,
вони вибрали як свині російське корито

Они не свиньи и выбрали не "російське корито", а мирное существование.
И даже без каких-то особых ограничений во внешней и внутренней политике.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 40887
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5386 раз.
Подякували: 4877 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:50

  ЛАД написав:
  prodigy написав:........ що ця правда після 35 років має для грузин,
вони вибрали як свині російське корито

Они не свиньи и выбрали не "російське корито", а мирное существование.
И даже без каких-то особых ограничений во внешней и внутренней политике.


Это и есть российское корыто ... а фраза "без каких-то особых ограничений во внешней и внутренней политике" указывает на наличие ограничений ...

Всё то, что ты хочешь в Украине - чтобы Украина зависела от России

Но именно Россия обстреливает Харьков, чего ты упорно замечать не хочешь
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14354
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:58

Re: Напад росії і білорусі на Україну

flyman написав:
  fox767676 написав:
  shapo написав:
Кроме покойного фантазёра Балашова с его 5.10 других не знаю.
Кто ещё?

стерненко і тп
гадаю Бандерлог має на увазі поєднання оголтєлого антикомунізму та антирадянщини з усіляками європамаранчевими лгбт-цінностями
західні ліберали толерантніше до Маркса та навіть Леніна відносяться

Соскін ж
Десь на рубєжі 90 х та нульових Соскін разом із Щокіним очолювали Українську Консервативну Партію. Вона навколо МАУП гуртувалась. Книжні кіоски в МАУП доречі були норм
fox767676
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5668
З нами з: 13.06.20
Подякував: 430 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 17:06

Re: Напад росії і білорусі на Україну



Гойда ...
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14354
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 17:40

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  shapo написав:Сколько ей лет было и кем она была в конце 80-х,начале 90-х чтобы что-то оценивать?


для того, щоб оцінювати історичні події не обов'язково бути на Інстітутський вулиці
20 лютого 2014року
prodigy
 
Повідомлень: 14072
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 17:51

shapo

А почему забыли упомянуть бджоляра на которого в 2004 было столько надежд,а он все просрал?


Ющенко був з дитинства без фаберже, президентство не його "конек", родина теж
якщо немає поваги від дітей і дружини...

кращій варіант був в 2004р Порошенко
prodigy
 
Повідомлень: 14072
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 17:54

  ЛАД написав:
  prodigy написав:........ що ця правда після 35 років має для грузин,
вони вибрали як свині російське корито

Они не свиньи и выбрали не "російське корито", а мирное существование.
И даже без каких-то особых ограничений во внешней и внутренней политике.


ага...як білоруси вибрали луку

лука засцал Зе(чи ЗСУ) і звернувся до путіна...
песков каже, сама-сама
prodigy
 
Повідомлень: 14072
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3419 раз.
Подякували: 3371 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 18:00

  prodigy написав:shapo

А почему забыли упомянуть бджоляра на которого в 2004 было столько надежд,а он все просрал?


Ющенко був з дитинства без фаберже, президентство не його "конек", родина теж
якщо немає поваги від дітей і дружини...

кращій варіант був в 2004р Порошенко

2014
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 14354
З нами з: 31.08.09
Подякував: 551 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 18:11

  ЛАД написав:Я до 41 года жил в одинарке без кухни (кухня в прихожей без мойки, мойку уже на моей памяти установили в туалете, спільному з ванною) и не считал, что жил "як свині".
Может, вы и жили як свиня и это оставило свой отпечаток.

подскажите сколько вам было лет в 1941м?
Прохожий
 
Повідомлень: 14499
З нами з: 05.06.13
Подякував: 945 раз.
Подякували: 1469 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #<1 ... 1816518166181671816818169 ... 18182>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 37444
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 37429
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 341048
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама