|
Напад росії і білорусі на Україну |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Додано: Сер 24 чер, 2026 16:20
Xenon написав:клоаунада с переговорами продолжается Віткофф, Кушнер та Рубіо працюють над досягненням мирної угоди, однак все залежить від путіна, — Рютте
Ти диви, виявляєтьтся "все залежить від путіна" ... хто б міг подумати ... Я про це вже котрий рік пишу ...
-
pesikot
-
-
- Повідомлень: 14355
- З нами з: 31.08.09
- Подякував: 551 раз.
- Подякували: 1262 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Сер 24 чер, 2026 16:34
prodigy написав:........ що ця правда після 35 років має для грузин, вони вибрали як свині російське корито
Они не свиньи и выбрали не "російське корито", а мирное существование. И даже без каких-то особых ограничений во внешней и внутренней политике.
-
ЛАД
-
2
-
- Повідомлень: 40890
- З нами з: 31.08.10
- Подякував: 5386 раз.
- Подякували: 4877 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
6
Додано: Сер 24 чер, 2026 16:50
ЛАД написав: prodigy написав:........ що ця правда після 35 років має для грузин, вони вибрали як свині російське корито
Они не свиньи и выбрали не "російське корито", а мирное существование. И даже без каких-то особых ограничений во внешней и внутренней политике.
Это и есть российское корыто ... а фраза "без каких-то особых ограничений во внешней и внутренней политике" указывает на наличие ограничений ... Всё то, что ты хочешь в Украине - чтобы Украина зависела от России Но именно Россия обстреливает Харьков, чего ты упорно замечать не хочешь
-
pesikot
-
-
- Повідомлень: 14355
- З нами з: 31.08.09
- Подякував: 551 раз.
- Подякували: 1262 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Сер 24 чер, 2026 16:58
flyman написав: fox767676 написав: shapo написав:Кроме покойного фантазёра Балашова с его 5.10 других не знаю. Кто ещё?
стерненко і тп гадаю Бандерлог має на увазі поєднання оголтєлого антикомунізму та антирадянщини з усіляками європамаранчевими лгбт-цінностями західні ліберали толерантніше до Маркса та навіть Леніна відносяться
Соскін ж
Десь на рубєжі 90 х та нульових Соскін разом із Щокіним  очолювали Українську Консервативну Партію. Вона навколо МАУП гуртувалась. Книжні кіоски в МАУП доречі були норм
-
fox767676
-
-
- Повідомлень: 5668
- З нами з: 13.06.20
- Подякував: 430 раз.
- Подякували: 230 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 17:06
Гойда ...
-
pesikot
-
-
- Повідомлень: 14355
- З нами з: 31.08.09
- Подякував: 551 раз.
- Подякували: 1262 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Сер 24 чер, 2026 17:40
shapo написав:Сколько ей лет было и кем она была в конце 80-х,начале 90-х чтобы что-то оценивать?
для того, щоб оцінювати історичні події не обов'язково бути на Інстітутський вулиці 20 лютого 2014року
-
prodigy
-
-
- Повідомлень: 14072
- З нами з: 03.12.13
- Подякував: 3419 раз.
- Подякували: 3371 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
2
Додано: Сер 24 чер, 2026 17:51
shapo А почему забыли упомянуть бджоляра на которого в 2004 было столько надежд,а он все просрал?
Ющенко був з дитинства без фаберже, президентство не його "конек", родина теж якщо немає поваги від дітей і дружини... кращій варіант був в 2004р Порошенко
-
prodigy
-
-
- Повідомлень: 14072
- З нами з: 03.12.13
- Подякував: 3419 раз.
- Подякували: 3371 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
2
Додано: Сер 24 чер, 2026 17:54
ЛАД написав: prodigy написав:........ що ця правда після 35 років має для грузин, вони вибрали як свині російське корито
Они не свиньи и выбрали не "російське корито", а мирное существование. И даже без каких-то особых ограничений во внешней и внутренней политике.
ага...як білоруси вибрали луку лука засцал Зе(чи ЗСУ) і звернувся до путіна... песков каже, сама-сама
-
prodigy
-
-
- Повідомлень: 14072
- З нами з: 03.12.13
- Подякував: 3419 раз.
- Подякували: 3371 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
4
2
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:00
prodigy написав:shapo А почему забыли упомянуть бджоляра на которого в 2004 было столько надежд,а он все просрал?
Ющенко був з дитинства без фаберже, президентство не його "конек", родина теж якщо немає поваги від дітей і дружини... кращій варіант був в 2004р Порошенко
2014
-
pesikot
-
-
- Повідомлень: 14355
- З нами з: 31.08.09
- Подякував: 551 раз.
- Подякували: 1262 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
Додано: Сер 24 чер, 2026 18:11
ЛАД написав:Я до 41 года жил в одинарке без кухни (кухня в прихожей без мойки, мойку уже на моей памяти установили в туалете, спільному з ванною) и не считал, что жил "як свині". Может, вы и жили як свиня и это оставило свой отпечаток.
подскажите сколько вам было лет в 1941м?
-
Прохожий
-
-
- Повідомлень: 14499
- З нами з: 05.06.13
- Подякував: 945 раз.
- Подякували: 1469 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
1
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Схожі теми
|
|
|
2 |
37518 |
Чет 14 тра, 2026 05:16 shapo
|
|
|
0 |
37542 |
|
|
|
36 |
341180 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|