|
Гарячі новини про дорогоцінні метали |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Все про банківські метали: золото, срібло, платина, паладій. Курс і ціна золота, срібла та платини, скупка золота, купівля та продаж срібла в злитках і брухт. Ціна золота - Купівля / Продаж
Додано: Чет 11 чер, 2026 13:36
jabba написав: ihorsic написав:Тобто Ви вважаєте 4000 залізобетонним дном від якого почнемо знову закуплятися. Чи в Жаби є альтернативна думка?
Вы его не покупали по 2500 и уж тем более не продавали по 5+ поэтому термин "снова" как бы не уместен. Вы его "снова" разве что как обычно опять не купите. Так что вам все равно какая будет цена.
І скрізь Ви були і все Ви знаєте (як у старому анекдоті про афроамериканця)
-
ihorsic
-
-
- Повідомлень: 1526
- З нами з: 07.04.10
- Подякував: 36 раз.
- Подякували: 82 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 чер, 2026 14:32
jabba написав: ihorsic написав:Тобто Ви вважаєте 4000 залізобетонним дном від якого почнемо знову закуплятися. Чи в Жаби є альтернативна думка?
Вы его не покупали по 2500 и уж тем более не продавали по 5+ поэтому термин "снова" как бы не уместен. Вы его "снова" разве что как обычно опять не купите. Так что вам все равно какая будет цена.
но все же теорию почему падаем послушать интересно )))
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 195
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 11 чер, 2026 15:00
ihorsic написав: jabba написав: ihorsic написав:Тобто Ви вважаєте 4000 залізобетонним дном від якого почнемо знову закуплятися. Чи в Жаби є альтернативна думка?
Вы его не покупали по 2500 и уж тем более не продавали по 5+ поэтому термин "снова" как бы не уместен. Вы его "снова" разве что как обычно опять не купите. Так что вам все равно какая будет цена.
І скрізь Ви були і все Ви знаєте (як у старому анекдоті про афроамериканця)
Ну вы же сами всю дорогу пишите что "не буду покупать,по 2700 очень дорого" или пойду завтра куплю, но наступает завтра и не купил снова". А потом за флудом забываете и у вас "снова закуп". 
-
jabba
-
-
- Повідомлень: 5198
- З нами з: 18.12.08
- Подякував: 385 раз.
- Подякували: 442 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
2
Додано: Чет 11 чер, 2026 19:46
что там уже трамп заявил, что 3 бакса на грамм за минуту добавили?)
-
smdtranz
-
-
- Повідомлень: 912
- З нами з: 05.08.13
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 178 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Чет 11 чер, 2026 19:55
smdtranz Опять передумал бомбить на последних секундах. Блокбастеров про спасение мира на последней секунде обсмотрелся.
-
1patron
-
-
- Повідомлень: 70
- З нами з: 09.07.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 5 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 15:23
це бакс так в ціні розігнався? євро падає, золото падає, біток падає.
-
tester3373
-
-
- Повідомлень: 195
- З нами з: 09.02.25
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 15:41
Кольнули під 4000, можна лонгувати на свої гроші (без плечей), непогана зона.
-
won
-
-
- Повідомлень: 369
- З нами з: 15.05.24
- Подякував: 397 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 19:34
tester3373 написав:це бакс так в ціні розігнався? євро падає, золото падає, біток падає.
Фізичне в степах України поки що не дуже падає.
-
ihorsic
-
-
- Повідомлень: 1526
- З нами з: 07.04.10
- Подякував: 36 раз.
- Подякували: 82 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 24 чер, 2026 20:08
ihorsic
ага, это вы попробуйте продать)
-
smdtranz
-
-
- Повідомлень: 912
- З нами з: 05.08.13
- Подякував: 15 раз.
- Подякували: 178 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
Додано: Чет 25 чер, 2026 13:09
Были прогнозы, что ниже 4000 не пойдем, но что-то пошло не так... Gold 3983,65 USD/t.oz
-
Victor8
-
-
- Повідомлень: 1145
- З нами з: 27.11.14
- Подякував: 59 раз.
- Подякували: 215 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
2
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
279 |
175111 |
|
|
|
1 |
17510 |
|
|
|
20 |
32636 |
П'ят 24 січ, 2014 17:38 yarg
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|