Колеги, підкажіть, будь ласка, по кредитній карті Ладна. Які нюанси, коли треба гасити, чи є привязка до дати відкриття? Чи дієвий тут КЛ?
Несподівано налили КЛ. Треба заюзати його )
|
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||