Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1096109710981099
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 16:06

  Бетон написав:
  BIGor написав:
  Бетон написав:Выставил на продажу двуху в Варшаве вместе с новым арендатором
Попробую продать как бизнес. Но подозреваю, это плохая идея

Яка дохідність виходить для нового інвестора? Бо читав в Варшаві десь 3-5% виходить чистими. Але загальний тренд Польщі на падіння оренди.

Здаю за 3500 + комуналка.
Виходить рівно 5%, якщо продам за 850 тисяч



Чистая долларовая прибыль от роста цены: 87 970 USD
​Прибыль от аренды за 2 года: ~21 600 USD
​Общая чистая прибыль за 4 года: 109 570 USD

Финальная полная доходность инвестиции (Total ROI): 77%

среднегодовая ставка 15.3 годовых в $
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6303
З нами з: 17.12.22
Подякував: 227 раз.
Подякували: 626 раз.
 
Профіль
 
6
3
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 21:04

  Бетон написав:
  BIGor написав:
  Бетон написав:Выставил на продажу двуху в Варшаве вместе с новым арендатором
Попробую продать как бизнес. Но подозреваю, это плохая идея

Яка дохідність виходить для нового інвестора? Бо читав в Варшаві десь 3-5% виходить чистими. Але загальний тренд Польщі на падіння оренди.

Здаю за 3500 + комуналка.
Виходить рівно 5%, якщо продам за 850 тисяч

Але ж хто здає - платить ще 8,5%. Хоча окупність більше 20 років - може і гуд для Польщі.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10713
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1541 раз.
Подякували: 1962 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 21:07

  Бетон написав:
  Бетон написав:
  BIGor написав:Яка дохідність виходить для нового інвестора? Бо читав в Варшаві десь 3-5% виходить чистими. Але загальний тренд Польщі на падіння оренди.

Здаю за 3500 + комуналка.
Виходить рівно 5%, якщо продам за 850 тисяч



Чистая долларовая прибыль от роста цены: 87 970 USD
​Прибыль от аренды за 2 года: ~21 600 USD
​Общая чистая прибыль за 4 года: 109 570 USD

Финальная полная доходность инвестиции (Total ROI): 77%

среднегодовая ставка 15.3 годовых в $

А сенс в доларах США рахувати? Ці показники частиною через те що просто злотий укріпився до долара (а зараз назад падає)
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10713
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1541 раз.
Подякували: 1962 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 21:29

податок на ріст ціни активу

  Бетон написав:Zwrot z podatku PPE za rok 2025 /KL/03
TRZECI URZĄD SKARBOWY WARSZAWA-ŚRÓD
PRZELEW PRZYCHODZĄCY


Прикиньте польская налоговая бабки возвращает после округления в декларации

якщо продати і повторно інвестувати в нерухомість, то повернуть ще й податок на ріст ціни активу, але це, вже в наступному році за цей
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43144
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1650 раз.
Подякували: 2895 раз.
 
Профіль
 
1
4
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 21:32

в Польщі рахувати в злотих

  BIGor написав:А сенс в доларах США рахувати? Ці показники частиною через те що просто злотий укріпився до долара (а зараз назад падає)

Звичка з неньки. Думаю, з часом зрозуміє, що в Польщі рахувати активи в злотих
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 43144
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1650 раз.
Подякували: 2895 раз.
 
Профіль
 
1
4
Повідомлення Додано: Сер 24 чер, 2026 22:55

  flyman написав:
  BIGor написав:А сенс в доларах США рахувати? Ці показники частиною через те що просто злотий укріпився до долара (а зараз назад падає)

Звичка з неньки. Думаю, з часом зрозуміє, що в Польщі рахувати активи в злотих

Хлопці, я ж не в Польщі. Я в Києві. Звичка. У відділах продажу в Польщі не розуміють, коли в доларах щось рахуєш, це правда
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6303
З нами з: 17.12.22
Подякував: 227 раз.
Подякували: 626 раз.
 
Профіль
 
6
3
2
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 06:38

  Бетон написав:
  flyman написав:
  BIGor написав:А сенс в доларах США рахувати? Ці показники частиною через те що просто злотий укріпився до долара (а зараз назад падає)

Звичка з неньки. Думаю, з часом зрозуміє, що в Польщі рахувати активи в злотих

Хлопці, я ж не в Польщі. Я в Києві. Звичка. У відділах продажу в Польщі не розуміють, коли в доларах щось рахуєш, це правда

Ну дивіться, тільки за місяць злотий впав відносно долара на 4%. А хто купить по 850 000 і буде мати 5% річних - як йому тоді? Отримає 1%? Прибутковісь кожного місяця буде перераховувати? За місяць в мінус піде? Бо злотий привязаний до Євро, а Євро ослаблюється до долара.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10713
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1541 раз.
Подякували: 1962 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 08:24

  BIGor написав:
  Бетон написав:
  BIGor написав:А сенс в доларах США рахувати? Ці показники частиною через те що просто злотий укріпився до долара (а зараз назад падає)
Звичка з неньки. Думаю, з часом зрозуміє, що в Польщі рахувати активи в злотих

Хлопці, я ж не в Польщі. Я в Києві. Звичка. У відділах продажу в Польщі не розуміють, коли в доларах щось рахуєш, це правда

Ну дивіться, тільки за місяць злотий впав відносно долара на 4%. А хто купить по 850 000 і буде мати 5% річних - як йому тоді? Отримає 1%? Прибутковісь кожного місяця буде перераховувати? За місяць в мінус піде? Бо злотий привязаний до Євро, а Євро ослаблюється до долара.

Та наче підріс, нє?
Зображення
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6303
З нами з: 17.12.22
Подякував: 227 раз.
Подякували: 626 раз.
 
Профіль
 
6
3
2
Повідомлення Додано: Чет 25 чер, 2026 12:05

  Бетон написав:
  BIGor написав:Ну дивіться, тільки за місяць злотий впав відносно долара на 4%. А хто купить по 850 000 і буде мати 5% річних - як йому тоді? Отримає 1%? Прибутковісь кожного місяця буде перераховувати? За місяць в мінус піде? Бо злотий привязаний до Євро, а Євро ослаблюється до долара.

Та наче підріс, нє?
Зображення

https://www.tradingview.com/symbols/USD ... meframe=1M
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10713
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1541 раз.
Подякували: 1962 раз.
 
Профіль
 
2
2
  #<1 ... 1096109710981099
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
25412 18155365
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 09:18
Ірина_
10678 7066722
Переглянути останнє повідомлення
Нед 22 бер, 2026 11:54
Shaman
6 413540
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 13:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron