Water написав:Міндич, якщо би був чернишевським, його просто пристрелили би, чи як? Є якійсь підозрюваний, він у міжнароднуму розшуку, чи ні? Он fler каже що у сучасному світі вона таких плівок наштампує на кожного, це не доказ. Чи ви пропонуєте зробить перепис по морділиця і кожен день для профілактики іх мутузить?
О чем,собственно говоря,спор? Если человек виновен в каком-либо преступлении в своей стране и съедал в другую делается обоснованный запрос генпрокуратуры с просьбой о его выдачи. Враньё что с Израиля как с Дона выдачи нет. Прекрасно выдают потому,что особенной любви к сбежавшим чиновникам и олигархам СНГ никто не испытывает - здесь свои 10 семей поделили страну. Но поскольку никаких запросов нет,то подельник Ходорковского Невзлин содержит русскоязычный 9 канал ТВ,а Чубайс замечен в организации какой-то конторы по отбеливанию России. И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна
ви впевнені, що видають? бо я чув, що видають, але лише в США, а загалом це правило діє. тому ІВК зараз в СІЗО, а не в Ізраілі. а інші тікають саме туди...
а от фраза про обгрунтований запит - припускаю, що єврейські юристи будь який запит можуть визнати необгрунтованим просто посилаючись на ризик антисемітизму - це напівжарт. по Міндічу до речі гадаю питання саме в цьому - що йому можно обгрунтовано інкрімінувати?..
shapo написав: О чем,собственно говоря,спор? Если человек виновен в каком-либо преступлении в своей стране и съедал в другую делается обоснованный запрос генпрокуратуры с просьбой о его выдачи.
Вроді ще в січні як направили:
НАБУ та САП подали документи до Інтерполу для оголошення в розшук фігурантів справи Мідас — бізнесменів Тимура Міндіча та Олександра Цукермана, яких підозрюють у корупційних злочинах в енергетиці. Про це в інтерв'ю Укрінформу повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко.
Але на сайті інтерполу я не бачу цих осіб у розшуку.
И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна
А для чого взагалі Ізраїль торгує з москалями? Ще раз, торгуючи з москалями, Ізраїль підтримує війну в Україні, а також підтримує Іран.
з Рашею торгує купа країн - й Туреччина, й Китай, й багато ще хто. тому вимагати, щоб не торгували - треба або всіх, або нікого...
а з Міндічем проблема в тому, що йому можна інкрімінувати? корупція - так він не чиновник... незаконне збагачення - але такі речі важко доводити, Україна лише вчиться...
Water написав:НАБУ та САП подали документи до Інтерполу для оголошення в розшук фігурантів справи Мідас — бізнесменів Тимура Міндіча та Олександра Цукермана, яких підозрюють у корупційних злочинах в енергетиці. Про це в інтерв'ю Укрінформу повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко.
Але на сайті інтерполу я не бачу цих осіб у розшуку.
И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна
А для чого взагалі Ізраїль торгує з москалями? Ще раз, торгуючи з москалями, Ізраїль підтримує війну в Україні, а також підтримує Іран.
Это вообще что-то невнятное ,то ли подали,то ли собираются подать - прошло полгода и никто ни о чем не напоминает. С зерном крик стоял на весь мир. Про торговлю с агрессором расскажите Европе которая до сих пор покупает у него минудобрения,сжиженный газ,никель,платину,аллюминий, дерево,ядерное топливо не говоря о упомянутом нефтепроводе Дружба и продает по-тихому комплектующие которые потом находят в российских дронах. Из Израиля и самолёты в Россию летают и свои Эль Аль,и их Аэрофлот и Ред вингс. Единственные санкции на Россию введены на переводы в банковском секторе из-за американцев,но и они обходятся через Казахстан и Узбекистан.
ЛАД написав:Вообще говоря, вполне антисемитский анекдот. Как и весь пост... с душком. Так же, как и следующий за ним ваш пост.
який чутливий нос в ЛАДа... але дуже вибіркова чутливість... коли схожі думки пише ідейно близький інший форумчанин на Б - то ЛАД нічого не відчуває
Некоторые посты Banderlog"а представляются мне, скажем, сомнительными, но не настолько явно. И они выглядят больше антисионистскими, чем антисемитскими.
це вже софістика - з розряду "ненавижу расизм и негров". як на мене Бандерлог, як істиний вірянин РПЦ, не любить саме євреїв. а антисіонізм він згадує, бо в 21 сторіччі виглядати "чорносотенцем" якось не комільфо - коли він заперечує свій антисемітизм - то раптово формулювання зовсім інші вживає. хоча так, йому на всіх байдуже.
бо може тому, що на рівні держав ЛАД вболіває за Іран й переймається долею бідних арабів?
Не вболіваю. Людей жалко. А режим остался на месте. Сегодня ещё рано судить о результатах войны. Подождём, чем закончатся переговоры. Но пока что, как бы Трамп не тужился казаться победителем, результаты выглядят сомнительно. О ракетной программе, которая вроде бы послужила камнем преткновения на предвоенных переговорах, сегодня тишина. Зато добавился вопрос о режиме пролива. Да, экономика Ирана сильно пострадала, но если рекламируемый фонд на 300 млрд. будет реально работать, то Иран достаточно быстро восстановится. Пока что вернулись к тому, что было перед войной и то не полностью. Так ради чего было начинать войну?
людей жалко - й в Газі, й в Ірані. але ось вам чергові приклади, чим небезпечні диктатури й чому їм треба опиратися з самого початку. а як скинути ХАМАС чи КВІР? вони озброєні, їх багато, опозицію вони ЗНИЩУЮТЬ, й владу віддавати не збираються... або зовнішня капітуляція, або кривава громадянська війна, як в Сірії - більш альтернатив немає.
економіка Ірану страждала й до війни, тому фраза швидко відновиться - це про що? те, що в першу чергу будуть відновлювати армію та зброю питань немає. про населення дбати ніхто не буде, ані про ціну на їжу, ані про наявність води, й влада стала більш жорсткою. тому Іран чекають складні часи.
так, Ізраіль вважає, що його зрадили, бо не дотиснули Іран, поки є така можливість. але ядерна програма призупинена, й гадаю Іран таки змусять її припинити - й тоді здобуток для Ізраіля очевидний. самі по собі ракети не так страшні - Україну кожен день обстрілюють.
тому ядерна програма реально призупинена. й нерозповідайте казки - до війни ніхто не міг примусити Іран до обмеження ядерної програми. а зараз зможуть.
а те, що тем ане цікава - так її обговорюють більше, ніж війну України з Рашею...
Надоело людям лаяться на тему ухилянтов, shapo пдюросид новую тему, по поводу которой можно полаяться.
питання не в ухилянтах. не зважаючи на те, що реалії на землі дуже змінилися, Раше все одно не збирається проводити реальні перемовини. й є ризик подальшої ескалації бойових дій восени, якщо вони почнуть мобілізацію. путін перед вибором між поганим та дуже поганим - закінчення війни - ризики для його влади, продовження війни - ризики загалом для Раші й знову ж такі для його влади. де він побачить, що менше ризиків для його особисто - оце основне питання...
Востаннє редагувалось Shaman в Нед 28 чер, 2026 12:12, всього редагувалось 1 раз.
shapo написав: О чем,собственно говоря,спор? Если человек виновен в каком-либо преступлении в своей стране и съедал в другую делается обоснованный запрос генпрокуратуры с просьбой о его выдачи. Враньё что с Израиля как с Дона выдачи нет. Прекрасно выдают потому,что особенной любви к сбежавшим чиновникам и олигархам СНГ никто не испытывает - здесь свои 10 семей поделили страну. Но поскольку никаких запросов нет,то подельник Ходорковского Невзлин содержит русскоязычный 9 канал ТВ,а Чубайс замечен в организации какой-то конторы по отбеливанию России. И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна
ви впевнені, що видають? бо я чув, що видають, але лише в США, а загалом це правило діє. тому ІВК зараз в СІЗО, а не в Ізраілі. а інші тікають саме туди...
а от фраза про обгрунтований запит - припускаю, що єврейські юристи будь який запит можуть визнати необгрунтованим просто посилаючись на ризик антисемітизму - це напівжарт. по Міндічу до речі гадаю питання саме в цьому - що йому можно обгрунтовано інкрімінувати?..
Гугл выдал,что в Украину выдан из Израиля его гражданин Александр Перцов в 2010г за убийство мента совершенное в 1997 в Днепре. В Россию выдано таких 5.
Дюрі-бачі написав: а навіщо Україна досі качає нафту по Дружбі і отримує гроші від москалів?
Тому-що ми не країна-терорист, існують міжнародні договори, яких ми притримуємось. Наскільки я знаю, може щось помінялось, транзит діє до 2027 року, потім ЄС вводить повне ембарго рашанафти.
Так поэтому Украина и войну до сих пор России не объявила?
shapo написав: О чем,собственно говоря,спор? Если человек виновен в каком-либо преступлении в своей стране и съедал в другую делается обоснованный запрос генпрокуратуры с просьбой о его выдачи. Враньё что с Израиля как с Дона выдачи нет. Прекрасно выдают потому,что особенной любви к сбежавшим чиновникам и олигархам СНГ никто не испытывает - здесь свои 10 семей поделили страну. Но поскольку никаких запросов нет,то подельник Ходорковского Невзлин содержит русскоязычный 9 канал ТВ,а Чубайс замечен в организации какой-то конторы по отбеливанию России. И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна
ви впевнені, що видають? бо я чув, що видають, але лише в США, а загалом це правило діє. тому ІВК зараз в СІЗО, а не в Ізраілі. а інші тікають саме туди...
а от фраза про обгрунтований запит - припускаю, що єврейські юристи будь який запит можуть визнати необгрунтованим просто посилаючись на ризик антисемітизму - це напівжарт. по Міндічу до речі гадаю питання саме в цьому - що йому можно обгрунтовано інкрімінувати?..
Гугл выдал,что в Украину выдан из Израиля его гражданин Александр Перцов в 2010г за убийство мента совершенное в 1997 в Днепре. В Россию выдано таких 5.
такі тяжкі кримінальні злочини - можливо. а економічні злочини - все одно сумніваюсь. й цікавлять деталі - припускаю перед видачею їм анулювали ізраільське громадянство типу щось приховали або помилки... та й ПІБ не дуже єврейський а от чи видали б Самуїла Шварцбарда - питання відкрите...
а Невзліна так й не видали - але запит був. не визнали запит обгрунтованим
Востаннє редагувалось Shaman в Нед 28 чер, 2026 12:35, всього редагувалось 1 раз.
Дюрі-бачі написав: а навіщо Україна досі качає нафту по Дружбі і отримує гроші від москалів?
Тому-що ми не країна-терорист, існують міжнародні договори, яких ми притримуємось. Наскільки я знаю, може щось помінялось, транзит діє до 2027 року, потім ЄС вводить повне ембарго рашанафти.
Так поэтому Украина и войну до сих пор России не объявила?
щоб потім хтось бігав й розповідав, що Україна агресор, перша об'явила війну?..
НАБУ та САП подали документи до Інтерполу для оголошення в розшук фігурантів справи Мідас — бізнесменів Тимура Міндіча та Олександра Цукермана, яких підозрюють у корупційних злочинах в енергетиці. Про це в інтерв'ю Укрінформу повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко.
Але на сайті інтерполу я не бачу цих осіб у розшуку.
И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна
А для чого взагалі Ізраїль торгує з москалями? Ще раз, торгуючи з москалями, Ізраїль підтримує війну в Україні, а також підтримує Іран.
Про торговлю с агрессором расскажите Европе которая до сих пор покупает у него минудобрения,сжиженный газ,никель,платину,аллюминий, дерево,ядерное топливо не говоря о упомянутом нефтепроводе Дружба и продает по-тихому комплектующие которые потом находят в российских дронах.
ЄС поступово вводить санкції, у т.ч. на метали. На нікель, паладій, платину, уран поки-що санкцій не вводили, хоча потихеньку вводять. Стосовно комплектуючих, ніхто їх напряму не продає, звісно це все йде через посередників.
budivelnik написав:Єврейський казах від Катару гроші напевно отримує-розпалюючи антисемітизм... і стільки антисемітів скільки шапо створив за кілька останніх днів-ще треба постаратись... Для всіх інших В Україні в 2001 році було 100 000 євреїв згідно перепису Уявіть , йде натовп в 400 осіб , і як антисеміту з першого погляду виявити ОДНОГО єврея в цьому натовпі щоб почати побутовий антисемітизм? Варіантів мало Або цей єврей з пейсами , в меймурці і пристає до кожного вимагаючи разом з ним танцювати 7-40.... Або направо і наліво викрикає що йому не дають жити прокляті антисеміти..... Інших варіантів нема. Старий анекдот на цю тему Приходить маленький Мойша додому і каже -тато, мама, я вирішив бути українцем... Сара йому-тоді на сніданок буде брати не смажену рибку а черствий хліб Абрам йому - і в школу підеш без кишенькових..
Малий Мойша - я всього 5 хвилин як українець , але як же я вас жидів ненавиджу...
Вообще говоря, вполне антисемитский анекдот. Как и весь пост... с душком.
Тобі як старому парторгу краще видно де душок (який ти і розводив,) а де реалії життя. 1 В 1920 році в совку (на території СЬОГОДНІШНЬОЇ УКРАЇНИ) було 1 400 000 євреїв... 2 На момент розвалу совка на території СЬОГОДНІШНЬОЇ України - кудись ЗНИК 1 млн євреїв. Але парторга це не цікавить .... Спочатку розскажи куди ви комуняки тих хто вас комуняками зробив - поділи....
budivelnik написав:
ЛАД написав:Так же, как и следующий за ним ваш пост.
Євреї витісняють арабів з території яку вважають своєю , але дико нервуються коли місцеві(Європейці) витісняють євреїз з територій яку вважають своїми... Труси-Хрестик Або поверніть арабам палестину Або не дивуйтесь що місцеві вимагають від вас того самого. Тим більше що у Вас вже є СВОЯ ДЕРЖАВА це коли ви були бідні і розпорошені-щеб можна було послухати -а куди ж нам йти а сьогодні відповідь проста маєте сильний ізраїль з лікудом/цахалом/моссадом... -то і йдіть туди звідки родом.
Можеш знайти різницю між заявками шапо і пуйла? Я якось не бачу Пуйло захищає москалів на території чужої держави шляхом ведення війни - на мій погляд ЦЕ ЗЛО, а на твій? Шапо захищає дії євреїв які наводять(з їх слів порядок) на території які їм НЕ НАЛЕЖАТЬ - чим це відрізняється від пуйла?
Тому в мене що до москалів, що до шапо -одне запитання А якого милого ви хочете щоб вас не лупили по тейблу на тих територіях куди ви всунули свій ніс?
Ще один анекдот Внук - дідо а хто такі бандерівці ? Це ті хто били москалів. А де вони їх били в Москві? Ні тут. А що москалі робили ТУТ ? А тепер підстав бандерівці на антисеміти , москалі на євреї.... Різницю бачиш? от і я не дуже бачу.. При чому разом зі мною цього не бачить і ООН....