Поїзд Hyundai знову зламався і запізнився на 2 години

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 11 чер, 2012 12:54

Поїзд Hyundai знову зламався і запізнився на 2 години

Пропонуємо до обговорення:
У неділю новий швидкісний поїзд Hyundai, який курсував сполученням Київ-Львів, через поломку прибув на станцію призначення з двогодинним запізненням...

Дивися повний текст Поїзд Hyundai знову зламався і запізнився на 2 години.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101012
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 чер, 2012 13:00

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
У неділю новий швидкісний поїзд Hyundai, який курсував сполученням Київ-Львів, через поломку прибув на станцію призначення з двогодинним запізненням...

Дивися повний текст Поїзд Hyundai знову зламався і запізнився на 2 години.


Да не корейцы в этом виноваты, а "папередники" :mrgreen:
Obval_Defoltovich
1
 
Повідомлень: 3519
З нами з: 14.06.10
Подякував: 345 раз.
Подякували: 900 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 чер, 2012 15:04

Re: Поїзд Hyundai знову зламався і запізнився на 2 години

  Obval_Defoltovich написав:Да не корейцы в этом виноваты, а "папередники"
корейцы и есть папередники ...)))
Mazhara
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 11 чер, 2012 15:35

Во всем Виновата Юля :-)
Роман Александрович
 
Повідомлень: 479
З нами з: 18.05.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 11 чер, 2012 20:38

Осталось подождать пока этот трамвай сойдет с рельс. Половину функций поезда непонятны-их и отключили. Оставим машинисту только газ и тормоз.

Быковатым клиентам на автосервисах механики брали шприц и вприскивали белок яйца под обшивку салона. Очень скоро в салоне распостранялся незабываемый запах сероводорода. И никак его не вывести.
xpen_vam
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1002
З нами з: 05.05.11
Подякував: 388 раз.
Подякували: 521 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 12 чер, 2012 14:16

Re: Поїзд Hyundai знову зламався і запізнився на 2 години

А я вчера попробовал Hyundai... Ехал из Харькова в Киев - это 3,14:
1. Ридер от вибрации все время пытался выпасть из рук - что-бы читать, пришлось синхронизировать колебания рук и головы... :)
2. Дойти в туалет не задев по дороге бедрами десяток кресел - невозможно. Да что там "дойти" - это мелочь... "чисто" пописать не каждый раз получалось... :)

ПС: "Столичный экспресс" тоже был по-сути, *авном, но стоил в 2,1 раза дешевле... :(
SolmiR
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 12 чер, 2012 14:42

целый сериал прям с этими поездами!))
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 4455
Переглянути останнє повідомлення
Нед 18 січ, 2026 11:35
balta_laska
1 3090
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 гру, 2025 19:13
shlyocuk
1 1749
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 14 лис, 2025 02:41
hilladd
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама