|
Світ очікує глобальний дефіцит вина у найближчому майбутньом |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 02 лис, 2012 14:12
для производства 1л вина надо в среднем 1.5кг винограда. На бутылку0,75л - 1,125кг винограда. Посмотрите даже розничные цены на виноград - очевидно, что МОЖЕТ быть вино из винограда за 30 грн/бутылка. Даже более - можно привезти виноград из Франции/Испании/Италии , там он выйдет по 1-1,2 евро.
Т.н. "порошковое" вино - таким образом можно производить только красное сладкое вино, а-ля "кагор церковный" за 15грн. Не покупайте его и будет Вам польза
-
1234567
-
-
- Повідомлень: 142
- З нами з: 26.06.12
- Подякував: 201 раз.
- Подякували: 23 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 02 лис, 2012 18:30
1234567Виходячи з того,що кліматична картина змінюється не в кращий бік, більшисть в майбутньому може розраховувати лише на порошкову імітацію справжнього 
-
Olenka-S
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 07 лис, 2012 16:38
1234567 написав:для производства 1л вина надо в среднем 1.5кг винограда. На бутылку0,75л - 1,125кг винограда. Посмотрите даже розничные цены на виноград - очевидно, что МОЖЕТ быть вино из винограда за 30 грн/бутылка. Даже более - можно привезти виноград из Франции/Испании/Италии , там он выйдет по 1-1,2 евро.
оно то может, только ж нету))))
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
869 |
|
|
|
3 |
1541 |
|
|
|
1 |
31130 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|