Девальвація змусить українців купувати національний продукт
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Почему получается так, что отечественный производитель проигрывает зарубежному – вопрос риторический.
... Это вопрос не риторический, а основной. Если на него ответить, тогда станет ясно, что и как делать. А так только балачки про "незалежність",... про "Свободу"....
Почему получается так, что отечественный производитель проигрывает зарубежному – вопрос риторический.
... Это вопрос не риторический, а основной. Если на него ответить, тогда станет ясно, что и как делать. А так только балачки про "незалежність",... про "Свободу"....
Так відповідь то на поверхні лежить. Достатньо подивитись online-трансляції виборів, наприклад, по 223 округу
28 жовтня пройшли вибори і підраховані голоси. Зараз вже 2 листопада. 8 покидьків з ОВК-223 ось вже 5 днів не можуть перерахувати 70 бюлетенів з ДВК і визначити переможця. Роблять що завгодно, пьють чай, пишуть заяви в міліцію, що їм заважають рахувати і т.п. Лише б не приймати бюлетені по яким перемагає свободівець свого суперника ("самовисуванця" Пилипишина). Трансляцію дивиться весь світ і просто випадає в осадок. Тут же німці наочно демонструють (спеціально виготовили бюлетені) за скільки можна перерахувати бюлетені і оформити протокол. Виходить не більше години! Німець прямим текстом говорить (на весь світ!), що такого він не бачив навіть в Африці. Всім все зрозуміло, а ніякої реакції зі сторони "гаранта", зі сторони ЦВК немає. Повний безпредел. І це все проходить на очах у всіх. Що вже казати коли такої уваги всього людства немає? Ти тільки наладив виробництво - трах, його і відібрали. І немає куди жалітись, шукати правди. Яка правда, яке виробництво? Купив, тут же продав, обміняв гривні на доляри і сховав під матрас або за кордоном щоб не відібрали - все! Ось що тільки і може розвиватись з гріхом пополам і те під питанням. Дивно, що взагілі щось шевелититься в таких умовах
Востаннє редагувалось Гондурас_мля в П'ят 02 лис, 2012 08:59, всього редагувалось 1 раз.
Я вот тут подумал... а что у нас есть конкурентоспособного то в стране? И понял! Кроме гривны, по ценовому показателю, ничего более конкурентоспособного у нас нет.
shev4uk Украина не может продать НБУ так как НБУ занимается продажами Украины оптом и в розницу.
И все же. В нашей стране просто засилье товаров, произведенных в других странах. Состояние собственной промышленности вы можете видеть выше. А промышленность во многом "загибается" потому, что нет дешевых кредитов. А это уже - к Нацбанку.
Востаннє редагувалось VL в П'ят 02 лис, 2012 09:57, всього редагувалось 2 разів.
Кроме девальвации ещё нужен будет нормальный налоговый кодекс, а не нынешний тигипко азаровский бред. А кроме того власть должна понять, что есть производства которые не подсилу пооддерживать на современном уровне и перестать их дотировать (напр. так называемый укр(...)автопром). И тогда можно будет говорить о каком то нац продукте.