"Укравтодор" готується до виплати величезних відсотків

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 15:59

"Укравтодор" готується до виплати величезних відсотків

Пропонуємо до обговорення:
"Укравтодор" продовжує провалюватися у боргову яму

Дивися повний текст "Укравтодор" готується до виплати величезних відсотків.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 15:59

Скоммуниздили все. Возьмут очередные кредиты перекроют старые и с коммуниздят остаток. Что тут не понятно… пока дорвался до кармушки – нада коммуниздить. Потом когда нибудь кто нибудь расчитается.. на кончку и зазимье дорогу сделают а остальное в карман
GoodLobster
 
Повідомлень: 666
З нами з: 05.02.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 16:17

Re:

  GoodLobster написав:Скоммуниздили все.


Украв, Тодор?
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 17:01

Укравтодор” продовжує провалюватися в боргову яму. У бюджеті на 2013 рік передбачено 13,7 млрд грн на фінансування потреб держслужби, з яких 60% піде на виплати відсотків за взятими раніше кредитами.


это ппц :shock:
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 21:27

раз звезды зажигают - значит кому-то это нужно.
интересно, где происходит строительство новых дорог (не к евро 2012)?
что мешает увеличить транспортный сбор? ведь большинство будет думать, что просто подорожал бензин.
И пожалуй главный вопрос: почему приход дяди с толстым кошельком сделает дороги лучше и при этом дешевле?
Может достаточно усилить контроль за использованием средств, направляемых на строительство дорог!?
siaam
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 21:34

на табак и алкоголь акцизы повышают без зазрения совести.
а тут почему-то стесняются
siaam
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 22:45

повышайте, государство не обеднеет !!!
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 22:53

"Все в Автодор!"
Остап Бендер
Востаннє редагувалось cellfish79 в Пон 14 січ, 2013 22:58, всього редагувалось 1 раз.
cellfish79
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 22:57

когда они уже все поубиваются на этих дорогах ???
tyreinua
 
Заблокований
Повідомлень: 4872
З нами з: 17.02.09
Подякував: 40 раз.
Подякували: 278 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 14 січ, 2013 22:57

Вообще, такая неновая схема...... "банкроты"....

Следующий шаг будет - Занять. У самих себя есс-но. И третий - полный кидок Государства, всё - никто никому не должен, все свободны.... и свободны.

Ни дорог, ни денег, ни ответственных. И - "передай превед Кусто"..... кто считает иначе. :roll:
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 8660
Переглянути останнє повідомлення
Пон 02 лют, 2026 12:43
salvydas
1 2943
Переглянути останнє повідомлення
Нед 07 гру, 2025 19:51
dovbmyaoks
1 1258
Переглянути останнє повідомлення
Сер 12 лис, 2025 14:07
WallNutPen
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама