|
Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палец |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 13 лют, 2013 12:40
Бandera написав: Сarbon написав: alibabator написав:Нічого нового він не сказав. Це і так всі знають.  Не удержался. Что не мовнюк, то де***. Правда, сколько читаю, то понимаю. Я против раздела Украины(да она и не расподется никогда), но таких надо дать свободу в хлебные края. Но не захотят, что интересно. ---p.s.---- Против мовы ничего не имею
Ги, одразу видно як такі, як ти "гусскоязічники" нічого не мають проти української мови:) Звичайний проплачений манкуртський троль, який нічого не має проти української мови - смішно:)
Шановний,складати думку про людину ,визначаючись виключно з мови,якою вона розмовляє - не розумно ї небезпечно. Дуже велика ймовірність помилки. Мовні питання ( як тут на форумі неодноразово більшістю підтверджено) - не мають для народу Уркостана того великого значення,яке їм приписують деякі відвідувачі сайту. Є проблеми значно важливіші й гостріші для держави. Таким чином Ви допомогаєте тим,хто роз"єднує людей задля своїх інтересів.
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лют, 2013 12:40
Бandera Разве "мовнюк" это ругательство? Человек, у которого кроме "рідної мови" за душой больше ничего нет. Мовнюк - это не оскорбление, а определение.
-
НКВД
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 13 лют, 2013 12:47
alex10 написав:Шановний,складати думку про людину ,визначаючись виключно з мови,якою вона розмовляє - не розумно ї небезпечно. Дуже велика ймовірність помилки. Мовні питання ( як тут на форумі неодноразово більшістю підтверджено) - не мають для народу Уркостана того великого значення,яке їм приписують деякі відвідувачі сайту. Є проблеми значно важливіші й гостріші для держави. Таким чином Ви допомогаєте тим,хто роз"єднує людей задля своїх інтересів.
Я як раз абсолютно не складаю думку про людей в залежності від мови якою вони розмовляють - живу в Києві, відповідно знаю дуже багато російськомовних друзів, які є патріотами України, моя репліка була у відповідь на "мовнюка", що є образою всіх українців як на мене, чи вам так не здається?:)
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 13 лют, 2013 12:48
peppermail написав:alex10 написав:Я не жалею. Хоть кто-то пытается менять прогнившие устои нашего укроболота.
Не смешите, и больше никому не говорите такого. Потом жалеть будете, как уже жалеют помаранчи. Меняют устои? Неделями не работают и прожирают наши деньги!!! Ждут роспуска, чтобы прос...рать ещё половину госбюджета на выборы!!! Им это выгодно. Этот бардак им нужен для того, чтобы них... не делая жить паразитами на нашем теле. И чем дольше этот бардак продержится, тем богаче они все станут.
верно подмечено... если спокойно будут работать то легко отследить результативность работы - которой нет. А так постоянные блокады, роспуск, перевыборы это именно то, что нужно..как бы депутатом от этого быть не перестаешь.свой бизнес развиваешь..и опять таки в парламенте не напрягаешся..
-
stokoz
-
-
- Повідомлень: 2216
- З нами з: 21.06.11
- Подякував: 241 раз.
- Подякували: 309 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лют, 2013 12:50
НКВД написав:Бandera Разве "мовнюк" это ругательство? Человек, у которого кроме "рідної мови" за душой больше ничего нет. Мовнюк - это не оскорбление, а определение.
Ги, Carboon це ти?:) Чого це ти відповідаєш з тільки, що зареєстрованого аккаунта з характерною назвою?:))) Щоб можна було писати шовіністично-фашристські антиукраїнські речі і тобі за нічого не було?:))) От ти і видав себе з головою троль ти проплачений:)
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 13 лют, 2013 12:52
Бandera написав:Ги. Воно висновок зробило:))) В мене особисто не підніметься язик і рука навіть мову чукчів назвати, якось погано
Так с помощью какого органа Вы разговариваете? С помощью рук? Зачем тогда им подниматься? Возможны другие варианты, которые весьма затруднительно просчитать, т.к. Ваше "Ги" в начале каждого поста не дает возможности проследить логическую цепочку Ваших умозаключений. 
-
НКВД
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 13 лют, 2013 12:59
НКВД написав: Бandera написав:Ги. Воно висновок зробило:))) В мене особисто не підніметься язик і рука навіть мову чукчів назвати, якось погано
Так с помощью какого органа Вы разговариваете? С помощью рук? Зачем тогда им подниматься? Возможны другие варианты, которые весьма затруднительно просчитать, т.к. Ваше "Ги" в начале каждого поста не дает возможности проследить логическую цепочку Ваших умозаключений. 
Ги, Carboon пиши від свого імені, а то ти продовжуєш нашу дискусію, яку ти розпочав коли ще був Carboon-ом, а тепер ти ж НКВД, яке звісно ж набагато краще підходить щоб відобразити твою шовіністично-криваву суть:))) А що спілкуватися можна лише за допомогою язика? А за допомогою набирання тексту на клавіатурі ви не пробували? Дивно, хто ж тоді строчить за вас цей текст?:) А, ну звісно ж - боти рук не мають:)
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 13 лют, 2013 13:00
Свідомітов развелось... Для них американец ближе русского. А на немцев 40-х годов так вообще мастурбируют... Может уже хватит демонстрировать свой псевдо патриотизм? Продали все, на нищее население положили, но интенсивно промывают мозг национализмом, патриотизмом, капитализмом и т.д.
-
Volfox
-
-
- Повідомлень: 780
- З нами з: 21.05.09
- Подякував: 59 раз.
- Подякували: 63 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лют, 2013 13:00
Alex4040 Интересно, Тягнибок с рожденья такой тупой или тупел по мере завершения образования в ЦПШ?
Олежка просто деньги зарабатывает как может. "Ничего личного - только бизнес."
-
НКВД
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 13 лют, 2013 13:01
Бandera моя репліка була у відповідь на "мовнюка", що є образою всіх українців як на мене, чи вам так не здається?:) Смотря какой смысл вкладывать в понятие: если от слова "мова" - то принадлежность к укроязычным если первую букву заменить на "Г" (как бы в рифму) - то... получается образа. Но если в Вас будут бросаться дерьмом в прямом смысле, Вы же не станете делать то же самое Возьмете палку - и по балде... Я к чему: здесь Отвечать на грубое оскорбление таким же грубым оскорблением - бесплодная забава
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1121 |
|
|
|
1 |
1374 |
|
|
|
2 |
1353 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|