Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай палец

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 8910111213>
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:36

omontana

Есть еще несколько фильмов.

American Show.avi
Stealing_Popcorn.avi
Дух Времени.avi
НКВД
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:37

  Бandera написав:Ги, Carboon пиши від свого імені, а то ти продовжуєш нашу дискусію, яку ти розпочав коли ще був Carboon-ом, а тепер ти ж НКВД,

:lol: Смешно, но я никогда под другим именем небыл!!! Вот наверное я прав был, на счет мовнюков. Человек, который разговаривает с собеседником, всегда переходит в разговоре на язык собеседника, по уважению. Кому-то сложно,но бывает. Русский является конечно доменирущим, в уанете. Тем не менее, я пишу вам, чтобы не вешали ярлыки что я это под другим ником пишу. И да, я про мову ничего плохого не говорил, просто закономерность, если кто пишет на мове, тот злой, пэтриот неньки, русофоб, натофил, евро...попасогласен :mrgreen: Без обид, просто такое мнение сложилось.
Сarbon
 
Заблокований
Повідомлень: 211
З нами з: 01.03.12
Подякував: 7 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:38

  НКВД написав:
  Бandera написав:
Ги. Воно висновок зробило:))) В мене особисто не підніметься язик і рука навіть мову чукчів назвати, якось погано


Так с помощью какого органа Вы разговариваете? С помощью рук? Зачем тогда им подниматься? Возможны другие варианты, которые весьма затруднительно просчитать, т.к. Ваше "Ги" в начале каждого поста не дает возможности проследить логическую цепочку Ваших умозаключений. :D

У них "ГИ", видимо, бывшее "Хайль". :mrgreen: Или что-то вроде знака отличия, типа погона. Интересно, в жизни тоже каждое слово начинает с "ГИ"? :mrgreen: :lol:
Dr_4e
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:48

  НКВД написав:Бandera
Вы все время забываете (а скорее не приучены) в дискуссии с оппонентами говорить волшебное слово. Поэтому Вас и не воспринимают всерьез. Если и далее будете придерживаться такой манеры общения с окружающими - над Вами будут глумиться даже дети. :)
А "мовнюки" в моем понимании использования в обыденной речи - это люди, которые (в силу своего образования, воспитания, возраста и других жизненных обстоятельств) за душой, кроме конька "о мове" ничего не имеют. Если уж совсем упростить, то это люди нищие духом. :)

Ги, ну звичайно-звичайно куди ж нам до титанів духу з НКВД:) Вони ж ого-го, які були, еге-гей - голодом та репресіями міліони вбивали, цілі народи та класи виселяли та винищували, справжні титани духу:)
Ви так мені і не розказали нешановний троль, в чому ж я написав "глупость"?:) У вас доволі цікавий трольський стиль спілкування - розказувати який при*** співрозмовник в загальному, не наводячи жодного аргументу, я думаю, якщо ви будете спілкуватись у такій самій манері, то вам підкоряться всі вершини тролізму і будете заробляти ще більше аніж сьогодні:) Які там у вас в ФСБ розцінки за тролінг, поділитесь інформацією?:)
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:49

Re: Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай п

Лідер ВО “Свобода” зазначив, що Російська Федерація сьогодні ставить перед Україною жорсткі умови щодо вибору зовнішньополітичного вектора.

“Це може закінчитися для України втратою стратегічних підприємств, втратою незалежності”, – вважає він. Тягнибок також підкреслив, що його партія є європейськи-орієнтованою політичною силою.

шось він непереконливий... ;)
Є ж набагато кращий приклад "кінця": можемо стати або "півд.Кореєю" (якщо вдасться якось "завоюватись" :) в Європу) або північною... якщо "ведмеді" нас тути якось "зареферендлять" :(
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2716
З нами з: 24.08.10
Подякував: 131 раз.
Подякували: 191 раз.
 
Профіль
 
1
3
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 13:54

  Сarbon написав:
  Бandera написав:Ги, Carboon пиши від свого імені, а то ти продовжуєш нашу дискусію, яку ти розпочав коли ще був Carboon-ом, а тепер ти ж НКВД,

:lol: Смешно, но я никогда под другим именем небыл!!! Вот наверное я прав был, на счет мовнюков. Человек, который разговаривает с собеседником, всегда переходит в разговоре на язык собеседника, по уважению. Кому-то сложно,но бывает. Русский является конечно доменирущим, в уанете. Тем не менее, я пишу вам, чтобы не вешали ярлыки что я это под другим ником пишу. И да, я про мову ничего плохого не говорил, просто закономерность, если кто пишет на мове, тот злой, пэтриот неньки, русофоб, натофил, евро...попасогласен :mrgreen: Без обид, просто такое мнение сложилось.

О-о, нарешті повернувся і сам Carbon:) А в тебе шизи не буде - і НКВД і Carbon в одному чаті, чи це вже звичка самому з собою розмовляти?:)
Ви знаєте є такий метод псевдодослідження - підгонка під задані параметри:) Наприклад, це коли у певного досить шовіністичного індивіда, є певні набуті (або проплачені) тези, які потрібно підтвердити і він сам для себе ці самі тези нібито підтверджує вихоплюючи та провокуючи протилежну сторону, хоча насправді це т.з. підтвердження курам на сміх:)
Бandera
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 14:06

Неужели это так странно, что руководители каждого государства интересуются больше интересами своего государства, какой театр они бы при этом не устраивали.
ponch08
Аватар користувача
 
Повідомлень: 847
З нами з: 17.10.08
Подякував: 47 раз.
Подякували: 77 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 14:07

  Бandera написав:Ви так мені і не розказали нешановний троль, в чому ж я написав "глупость"?:)


Ну зачем же разъяснять глупость тому, кто ее пишет? Это будет выглядеть как глумление над глупым человеком. Форумчане прекрасно понимают, кто что пишет, о чем думает, как воспитан, какое образование получил и т.д. :)

Вас обидело слово "мовнюк" и Вы получили разъяснение, что, собственно, подразумевается под этим словом. И, согласитесь, это совсем не то слово, которое созвучно ему и, очевидно, подвигло Вас на написание такого количества гневных постов. :D
НКВД
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 14:19

Re: Тягнибок: з Росією так просто гратися не можна, їй дай п

  Сarbon написав:Это клиника! Шизофрения не лечится (и опять мовнюк, закономерность прямо) Мания преследования. За сим отклоняюсь и больше не пишу в этой теме. Свои тараканы в башке, чешите их сами
Именно! Модераторы, почему пациенты свободно гуляют по форуму? Срочно в спецветку с усиленным режимом и психотерапией! :mrgreen:
Dr_4e
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 13 лют, 2013 14:20

  НКВД написав:
  Бandera написав:Ви так мені і не розказали нешановний троль, в чому ж я написав "глупость"?:)


Ну зачем же разъяснять глупость тому, кто ее пишет? Это будет выглядеть как глумление над глупым человеком. Форумчане прекрасно понимают, кто что пишет, о чем думает, как воспитан, какое образование получил и т.д. :)

Вас обидело слово "мовнюк" и Вы получили разъяснение, что, собственно подразумевается под этим. И, согласитесь, это совсем не то слово, которое созвучно ему и, очевидно, подвигло на написание такого количества гневных постов. :D

Ги, а це вже виглядає як виверти - якщо я вас прошу сказати мені може я хочу знати - 5 хвилин сорому і я буду вчений:)))) А може причина в тому, що не було "глупості", а є просте бажання вивести співрозмовника з себе та показати його недолугим на пустому місці?:) Та можете скільки завгодно вживати слово "мовнюк", я думаю розумним людям зрозуміло для чого це кажеться і яка закамуфльована ненависть і зневага за ними криється, тому кажіть, кажіть це далі, а потім не дивуйтесь, що більшість українців і все більше і більше з кожним роком хочуть бути далі в політичному сенсі від Маскальщини.
Бandera
 
 
 
  #<1 ... 8910111213>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1125
Переглянути останнє повідомлення
Нед 14 чер, 2026 22:30
maxim4009
1 1384
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 чер, 2026 13:24
Nickoss1
2 1356
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 чер, 2026 19:16
kuinamor58
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама