Обама дав старт новітньому інноваційному дослідженню головно

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 13:20

Обама дав старт новітньому інноваційному дослідженню головно

Пропонуємо до обговорення:
Президент США Барак Обама оголосив про старт нового дослідження про будову головного мозку під назвою BRAIN Initiative

Дивися повний текст Обама дав старт новітньому інноваційному дослідженню головного мозку людини.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 13:20

Вот оно желание какое - америка собирается нести демократию прямо в подкорку мозга, чтоб уже и солдаты были не нужны :)
PepeladZ
 
Повідомлень: 569
З нами з: 29.09.10
Подякував: 312 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 14:59

PepeladZ У кого вместо мозга кизяк бояться нечего ! Зачем им демократия ? Пожрал помои,тут же по.с.р.ал в стойле и - порядок !
вадик
 
Заблокований
Повідомлень: 3556
З нами з: 05.04.09
Подякував: 110 раз.
Подякували: 421 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 16:18

что-то в этом есть, люди совсем обаранились, надо им помочь
fxbat
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 17:04

PepeladZ,США щорічно виділяють на боротьбу з раком 3 млрд. доларів. Що скажете з приводу цієї інформації ???
11oleksa11
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 17:04

PepeladZ,США щорічно виділяють на боротьбу з раком 3 млрд. доларів. Що скажете з приводу цієї інформації ???
11oleksa11
 
 
 
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 17:33

“У нас есть шанс улучшить жизнь не миллионов, а миллиардов людей на нашей планете. Вот почему мы этим занимаемся. Это – будущее, и это важно”, – сказал американский лидер, выступая в Белом доме. Цель исследований-конроль над мозгом и получение зомби.
DarkHacker
Аватар користувача
 
Повідомлень: 80
З нами з: 12.02.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 20:15

Из преступников будут делать профессоров?
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 20:33

  DarkHacker написав:“У нас есть шанс улучшить жизнь не миллионов, а миллиардов людей на нашей планете. Вот почему мы этим занимаемся. Это – будущее, и это важно”, – сказал американский лидер, выступая в Белом доме. Цель исследований-конроль над мозгом и получение зомби.

$100 лямов - это мизер для таких исследований. Скорее всего, эти исследования уже проведены в рамках военных программ. Теперь осталось только легализовать их, "правильно" интерпретировать результаты, подвести законодательную базу и тогда, вполне можно будет "обосновано": кого "лечить", кому чип вживить, кого в лагеря для "неизлечимых идиотов", кому поведение "подкорректировать", чтобы всякие акции типа "останови Уолл стрит" не устраивали...
GDU
 
Заблокований
Повідомлень: 334
З нами з: 27.07.11
Подякував: 26 раз.
Подякували: 170 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 07 кві, 2013 20:47

  GDU написав:
  DarkHacker написав:“У нас есть шанс улучшить жизнь не миллионов, а миллиардов людей на нашей планете. Вот почему мы этим занимаемся. Это – будущее, и это важно”, – сказал американский лидер, выступая в Белом доме. Цель исследований-конроль над мозгом и получение зомби.

$100 лямов - это мизер для таких исследований. Скорее всего, эти исследования уже проведены в рамках военных программ. Теперь осталось только легализовать их, "правильно" интерпретировать результаты, подвести законодательную базу и тогда, вполне можно будет "обосновано": кого "лечить", кому чип вживить, кого в лагеря для "неизлечимых идиотов", кому поведение "подкорректировать", чтобы всякие акции типа "останови Уолл стрит" не устраивали...


Да, сумма подозрительно маленькая для американских размахов. У нас и то столько мало не воруют. А там ну он просто Мать Тереза. Все на него смотрят с умилением, что мало украл.
verand
 
Повідомлень: 642
З нами з: 24.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 60 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 864
Переглянути останнє повідомлення
Вів 28 жов, 2025 14:10
imikoabc
1 1711
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 12:49
CounterUrbanizer
2 1866
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 бер, 2024 23:09
Andrey2512
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама