|
Обама дав старт новітньому інноваційному дослідженню головно |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 07 кві, 2013 13:20
Пропонуємо до обговорення: Президент США Барак Обама оголосив про старт нового дослідження про будову головного мозку під назвою BRAIN Initiative
Дивися повний текст Обама дав старт новітньому інноваційному дослідженню головного мозку людини.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 07 кві, 2013 13:20
Вот оно желание какое - америка собирается нести демократию прямо в подкорку мозга, чтоб уже и солдаты были не нужны :)
-
PepeladZ
-
-
- Повідомлень: 569
- З нами з: 29.09.10
- Подякував: 312 раз.
- Подякували: 70 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 07 кві, 2013 14:59
PepeladZ У кого вместо мозга кизяк бояться нечего ! Зачем им демократия ? Пожрал помои,тут же по.с.р.ал в стойле и - порядок !
-
вадик
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3556
- З нами з: 05.04.09
- Подякував: 110 раз.
- Подякували: 421 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 07 кві, 2013 16:18
что-то в этом есть, люди совсем обаранились, надо им помочь
-
fxbat
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 07 кві, 2013 17:04
PepeladZ,США щорічно виділяють на боротьбу з раком 3 млрд. доларів. Що скажете з приводу цієї інформації ???
-
11oleksa11
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 07 кві, 2013 17:04
PepeladZ,США щорічно виділяють на боротьбу з раком 3 млрд. доларів. Що скажете з приводу цієї інформації ???
-
11oleksa11
-
-
-
-
-
-
Додано: Нед 07 кві, 2013 17:33
“У нас есть шанс улучшить жизнь не миллионов, а миллиардов людей на нашей планете. Вот почему мы этим занимаемся. Это – будущее, и это важно”, – сказал американский лидер, выступая в Белом доме. Цель исследований-конроль над мозгом и получение зомби.
-
DarkHacker
-
-
- Повідомлень: 80
- З нами з: 12.02.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 6 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 07 кві, 2013 20:15
Из преступников будут делать профессоров?
-
verand
-
-
- Повідомлень: 642
- З нами з: 24.11.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 60 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 07 кві, 2013 20:33
DarkHacker написав:“У нас есть шанс улучшить жизнь не миллионов, а миллиардов людей на нашей планете. Вот почему мы этим занимаемся. Это – будущее, и это важно”, – сказал американский лидер, выступая в Белом доме. Цель исследований-конроль над мозгом и получение зомби.
$100 лямов - это мизер для таких исследований. Скорее всего, эти исследования уже проведены в рамках военных программ. Теперь осталось только легализовать их, "правильно" интерпретировать результаты, подвести законодательную базу и тогда, вполне можно будет "обосновано": кого "лечить", кому чип вживить, кого в лагеря для "неизлечимых идиотов", кому поведение "подкорректировать", чтобы всякие акции типа "останови Уолл стрит" не устраивали...
-
GDU
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 334
- З нами з: 27.07.11
- Подякував: 26 раз.
- Подякували: 170 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 07 кві, 2013 20:47
GDU написав: DarkHacker написав:“У нас есть шанс улучшить жизнь не миллионов, а миллиардов людей на нашей планете. Вот почему мы этим занимаемся. Это – будущее, и это важно”, – сказал американский лидер, выступая в Белом доме. Цель исследований-конроль над мозгом и получение зомби.
$100 лямов - это мизер для таких исследований. Скорее всего, эти исследования уже проведены в рамках военных программ. Теперь осталось только легализовать их, "правильно" интерпретировать результаты, подвести законодательную базу и тогда, вполне можно будет "обосновано": кого "лечить", кому чип вживить, кого в лагеря для "неизлечимых идиотов", кому поведение "подкорректировать", чтобы всякие акции типа "останови Уолл стрит" не устраивали...
Да, сумма подозрительно маленькая для американских размахов. У нас и то столько мало не воруют. А там ну он просто Мать Тереза. Все на него смотрят с умилением, что мало украл.
-
verand
-
-
- Повідомлень: 642
- З нами з: 24.11.10
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 60 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
864 |
|
|
|
1 |
1711 |
|
|
|
2 |
1866 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|