Автосалони можуть залишитися без іномарок: імпортери відмовл

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12345>
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 11:56

Автосалони можуть залишитися без іномарок: імпортери відмовл

Пропонуємо до обговорення:
Автосалони можуть залишитися без іномарок

Дивися повний текст Автосалони можуть залишитися без іномарок: імпортери відмовляються ввозити авто за новими цінами.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 11:56

торговля б.у. будет еще больше развиваться
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 11:59

Re: Автосалони можуть залишитися без іномарок: імпортери від

Но гланое что на доморощенный дрэк- "нациянальный вырыбнык" тоже поднимет цену..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 12:17

Вчера поржал с теста Ланоса с АКП - на 1-м Автомобильном. Пытались втереть что это мегакруто и дешево - за 96000 грн! Продано 250000 шт. Лансов - ОГО-ГО же! Но ни слова о расходе как у Волги с АКПП этой при 1.4 двигателе китайском! О разгоне до 100 км/ч тоже тактично умолчали.
Вобщем история о том что типа "бери, дура - завтра не будет!".
Omega
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1502
З нами з: 18.07.07
Подякував: 5 раз.
Подякували: 231 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 12:42

Omega 1,4 это мотор GM, 1,5 да Китай
ASF
 
Повідомлень: 134
З нами з: 13.12.11
Подякував: 14 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 12:56

Было бы вообще очень хорошо чтобы пересичные совсем забили на покупку новых авто на годик - два, вот бы бюджет подосрали.... глядишь и пошлины понизили и цены чтобы этот непотреб продавался...
пысы принципиально покупаю бу трехлетки, они как минимум подо мной еще 5 лет живут, а по цене на 30 - 40 процентов дешевле чем новые...
guns44
 
Повідомлень: 339
З нами з: 02.09.09
Подякував: 29 раз.
Подякували: 118 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 13:08

guns44
Для того, щоб так побити потрібно розумітися на авто. Вміти правильно оцінити її стан та комплектацію, а також вміти доглядати за машиною. Багато людей на цьому не розуміються, тому машина з салону є для них єдиною альтернативою.
В свій час батько купив БУ авто, яке продавалось як нове і дешевше ніж в салоні. Був деже радий і хвалився що зберіг купу грошів. По факту машина виявилась перебраною і в неї довелося вкласти більше грошей ніж він заощадив.

P.S. Не знаєш броду - не лізь у воду.
iceef
 
Повідомлень: 134
З нами з: 25.11.10
Подякував: 56 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 13:10

Re: Автосалони можуть залишитися без іномарок: імпортери від

  guns44 написав:пысы принципиально покупаю бу трехлетки, они как минимум подо мной еще 5 лет живут, а по цене на 30 - 40 процентов дешевле чем новые
Очень мудро.. Плюс- прежний владелец "неполадки" уже мог все и устранить по гарантии..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 13:14

Re: Автосалони можуть залишитися без іномарок: імпортери від

  iceef написав:Багато людей на цьому не розуміються, тому машина з салону є для них єдиною альтернативою
Дело в том что покупая новьё в "укросалоне" можешь таки оказаться покупателем "битка".. А денег заплатишь как за новьё.. Никогда не доводилось наблюдать картину стоящие на автовозах новые тачки- с выбитыми стёклами или вмятинами кузовщины? Скидки на этот "товар" никто не даст.. Подмарафетят и впарят аки новьё..
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2013 13:20

Сам видел подкраску нового авто Сеат Ибица на Чипс Эвэй когда свою зарапину "замазывал" там.
И его же кто-то купил как новое! :)
Я только ЗА развал национального автовредителя-китаезы!
Omega
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1502
З нами з: 18.07.07
Подякував: 5 раз.
Подякували: 231 раз.
 
Профіль
 
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 867
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 12:33
mc_im409
1 586
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
4 1761
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама