Підприємства самостійно вирішуватимуть, користуватися векселями чи ні - В.Омельченко
Дивися повний текст Підприємства самостійно вирішуватимуть, користуватися векселями чи ні - депутат.
|
|
Підприємства самостійно вирішуватимуть, користуватися векселПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Підприємства самостійно вирішуватимуть, користуватися векселями чи ні - депутат. Ага, сами будут решать, насмешили. Заставят использовать. Вместо денег, получите квази-деньги.
какой толк от этой бумажки? ну получил экспортер возмещение НДС в виде векселя, неужели он сможет этот вексель впарить налоговой в виде платежа по налогам? никогда!
Re: Підприємства самостійно вирішуватимуть, користуватися веВпринципі все логічно. Коли підприємство поставлять перед вибором: чекати повернення боргу невідомо коли, чи взяти зараз вексель і не відходячи далеко продати його з 10%-30% дисконтом фірмочці (що виростуть як грибки попід податковими), а підприємству будуть потрібні кошти - то він вибере вексель.
Але це не те що називається легким веденням бізнесу, а виглядає як податок на рівному місці невідомо кому.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||