59% українців вибирають двосімні телефони - дослідження
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Телефон на 2 симки - удобно, только мой через год начал глючить и недавно сломался окончательно. Перешла на "односимочный" и недостатка во 2-й не ощущаю.
а я наконец-то отказался от кнопочной звонилки и полностью перешел на голосовые вызовы через смарт. хотя смартам пользуюсь уже года 3-4, с первых андроидов. тоже две симки, конечно. оказалось удобнее, чем я думал