|
На підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гривень: |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Суб 31 сер, 2013 15:33
Пропонуємо до обговорення: Інститут демографії: на підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гривень
Дивися повний текст На підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гривень: інститут демографії.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101011
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 31 сер, 2013 15:33
Такая оценка, будто у первоклашки до похода в школы не было ни обуви, ни спортивного костюма, ни рубашек/блузок. Бред.
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37832
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8323 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Суб 31 сер, 2013 17:21
-
aleksalt
-
-
- Повідомлень: 8103
- З нами з: 16.11.09
- Подякував: 667 раз.
- Подякували: 1502 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 31 сер, 2013 17:45
Faceless написав:до похода в школы не было ни обуви, ни спортивного костюма, ни рубашек/блузок. Бред.
вообще то в этом возрасте дети довольно активно растут, к тому же туфли костюмы-школьные платья в садик как правило не носят. будут у вас дети - прочувствуете и сборы ребенка и школьные поборы. или может это в селе в школу можно что угодно одеть или у вас дети садик в костюме посещали? У середньому мінімальна ціна збору дитини 1500 гривень. Якщо з хлопчиком можна вкластися в 1200 гривень, то для дівчинки необхідно 1700-1800 гривень. Це будуть найдешевше дитяче приладдя, форма найнижчого цінового діапазону. Це буде нешкіряне взуття. Якщо ж купувати речі трохи кращі, то цю суму потрібно помножити на два”, – зазначила вона.
вполне справедливо написано...
-
Slon_Nosov
-
-
- Повідомлень: 2660
- З нами з: 13.07.09
- Подякував: 1093 раз.
- Подякували: 740 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 31 сер, 2013 21:38
Faceless написав:Такая оценка, будто у первоклашки до похода в школы не было ни обуви, ни спортивного костюма, ни рубашек/блузок. Бред.
да-да, особенно когда за лето ребенок вымахал) Купить необходимые канцелярские принадлежности для школьника обойдется в среднем в 200 гривен. - в 200 грн уложится почти невозможно стало. Краски, карандаши и фломастеры вон тока в 100 обошлись
-
Kieva
-
-
- Повідомлень: 2644
- З нами з: 18.03.11
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 112 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 31 сер, 2013 21:52
У меня отец работал раньше в одном проектном институте. Карандашами "Москва-80" второй ребенок пользуется... А так все верно. Слава Богу, сын самообеспеченный на 5-м курсе, а дочку одевал весной, так сейчас все по-новой пришлось покупать!!!...
-
rotator
-
-
- Повідомлень: 1281
- З нами з: 22.10.11
- Подякував: 178 раз.
- Подякували: 179 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Суб 31 сер, 2013 22:25
Kieva написав:да-да, особенно когда за лето ребенок вымахал)
Суть в том, что многое из всего этого пришлось бы и так и так покупать, шел бы в школу или нет. Я об этом.
-
Faceless
-
- Модератор
-
- Повідомлень: 37832
- З нами з: 24.01.12
- Подякував: 1510 раз.
- Подякували: 8323 раз.
-
-
Профіль
-
-
4
9
3
Додано: Суб 31 сер, 2013 23:00
Статья про то как тяжко жить нищеброду обыкновенному и как дорого собрать в школу своего стаканоподавальщика будущего. 3000грн - это нормальный смартфон стоит для школяра!  А ещё планшет... ноутбук... консоль... велик... скейт... сноуборд... лыжи...
-
big539
-
-
- Повідомлень: 7923
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 1622 раз.
- Подякували: 1405 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 01 вер, 2013 08:44
big539 написав:нищеброду обыкновенному и как дорого собрать в школу своего стаканоподавальщика будущего
слова не мальчика, но мужа... 18-тие уже отпраздновали? ЗЫ по поводу "нищеброда" не стоит зарекаться, для многих родителей собрать ребенка в школу действительно проблема, особенно если он не один.
-
Slon_Nosov
-
-
- Повідомлень: 2660
- З нами з: 13.07.09
- Подякував: 1093 раз.
- Подякували: 740 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Нед 01 вер, 2013 08:52
Slon_Nosov написав: big539 написав:нищеброду обыкновенному и как дорого собрать в школу своего стаканоподавальщика будущего
слова не мальчика, но мужа... 18-тие уже отпраздновали?
Да ну какое 18-тие - им ещё и пяти лет пока нету! Ну правда старший уже учится 
-
big539
-
-
- Повідомлень: 7923
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 1622 раз.
- Подякували: 1405 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
392 |
|
|
|
3 |
758 |
|
|
|
2 |
801 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|