На підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гривень:

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2013 15:33

На підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гривень:

Пропонуємо до обговорення:
Інститут демографії: на підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гривень

Дивися повний текст На підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гривень: інститут демографії.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2013 15:33

Такая оценка, будто у первоклашки до похода в школы не было ни обуви, ни спортивного костюма, ни рубашек/блузок. Бред.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37864
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2013 17:21

aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2013 17:45

Re: На підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гриве

  Faceless написав:до похода в школы не было ни обуви, ни спортивного костюма, ни рубашек/блузок. Бред.


вообще то в этом возрасте дети довольно активно растут, к тому же туфли костюмы-школьные платья в садик как правило не носят. будут у вас дети - прочувствуете и сборы ребенка и школьные поборы.
или может это в селе в школу можно что угодно одеть или у вас дети садик в костюме посещали?

У середньому мінімальна ціна збору дитини 1500 гривень. Якщо з хлопчиком можна вкластися в 1200 гривень, то для дівчинки необхідно 1700-1800 гривень. Це будуть найдешевше дитяче приладдя, форма найнижчого цінового діапазону. Це буде нешкіряне взуття. Якщо ж купувати речі трохи кращі, то цю суму потрібно помножити на два”, – зазначила вона.


вполне справедливо написано...
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2660
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1096 раз.
Подякували: 740 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2013 21:38

  Faceless написав:Такая оценка, будто у первоклашки до похода в школы не было ни обуви, ни спортивного костюма, ни рубашек/блузок. Бред.

да-да, особенно когда за лето ребенок вымахал)

Купить необходимые канцелярские принадлежности для школьника обойдется в среднем в 200 гривен. - в 200 грн уложится почти невозможно стало. Краски, карандаши и фломастеры вон тока в 100 обошлись
Kieva
 
Повідомлень: 2644
З нами з: 18.03.11
Подякував: 11 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2013 21:52

У меня отец работал раньше в одном проектном институте. Карандашами "Москва-80" второй ребенок пользуется... А так все верно. Слава Богу, сын самообеспеченный на 5-м курсе, а дочку одевал весной, так сейчас все по-новой пришлось покупать!!!...
rotator
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1281
З нами з: 22.10.11
Подякував: 178 раз.
Подякували: 179 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2013 22:25

Re: На підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гриве

  Kieva написав:да-да, особенно когда за лето ребенок вымахал)

Суть в том, что многое из всего этого пришлось бы и так и так покупать, шел бы в школу или нет. Я об этом.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37864
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Суб 31 сер, 2013 23:00

Статья про то как тяжко жить нищеброду обыкновенному и как дорого собрать в школу своего стаканоподавальщика будущего.

3000грн - это нормальный смартфон стоит для школяра! :mrgreen: А ещё планшет... ноутбук... консоль... велик... скейт... сноуборд... лыжи...
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7923
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 01 вер, 2013 08:44

Re: На підготовку першокласника до школи потрібно 3000 гриве

  big539 написав:нищеброду обыкновенному и как дорого собрать в школу своего стаканоподавальщика будущего


слова не мальчика, но мужа...
18-тие уже отпраздновали?

ЗЫ
по поводу "нищеброда" не стоит зарекаться, для многих родителей собрать ребенка в школу действительно проблема, особенно если он не один.
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2660
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1096 раз.
Подякували: 740 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Нед 01 вер, 2013 08:52

  Slon_Nosov написав:
  big539 написав:нищеброду обыкновенному и как дорого собрать в школу своего стаканоподавальщика будущего


слова не мальчика, но мужа...
18-тие уже отпраздновали?

Да ну какое 18-тие - им ещё и пяти лет пока нету! Ну правда старший уже учится :D
big539
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7923
З нами з: 05.12.08
Подякував: 1622 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 602
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 15:58
zim111333
3 1379
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 18:05
valera_po_a
2 1312
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 09:23
hxbbgaf
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама