|
Міжбанківський долар підкорює багатомісячний максимум щодо г |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 05 вер, 2013 17:05
Пропонуємо до обговорення: У четвер на українському міжбанківському ринку ціни на американську валюту продовжували зростати
Дивися повний текст Міжбанківський долар підкорює багатомісячний максимум щодо гривні.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101007
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 вер, 2013 17:05
Охри сказал что будет 7.40 этой осенью. Так что все будет гут!
-
yuriyb
-
-
- Повідомлень: 513
- З нами з: 01.03.08
- Подякував: 67 раз.
- Подякували: 108 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 вер, 2013 17:42
не, он обещал 7,9 летом... лето прошло... 7,9 я в нем не видел... Охри - обманщик!
-
Artist
-
-
- Повідомлень: 1391
- З нами з: 05.12.08
- Подякував: 8 раз.
- Подякували: 360 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 вер, 2013 18:40
Банк ВТБ 8.15 сколько унесешь бэжить купляйтэ..
-
Die Happy
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 496
- З нами з: 08.02.13
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 101 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 вер, 2013 20:54
Die Happy написав:Банк ВТБ 8.15 сколько унесешь бэжить купляйтэ..
Ахеренная новость на 19.40 вечера Завтра с утреца будет 8,18 самое малое.Но я бы и по этому курсу брал и радовался. Но ща придёт Саня Охрименко,и скажет : "потерпите чуваки до ноября,зелёнка должа до 7-ми упасть". И я считаю надо ждать! Потому как если догуя умных будет,то на ком же зарабатывать?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 вер, 2013 21:03
Охрименко прогнозировал 7.90 как курс покупки доллара у туристов в разгар сезона. Я знал, где искать - на вокзале в Симферополе. Однако, меньше, чем 8.03 мне там увидеть не довелось. Кто-то видел меньше летом?
-
David Ricardo
-
-
- Повідомлень: 152
- З нами з: 23.05.12
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 15 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 вер, 2013 21:11
David Ricardo написав:Охрименко прогнозировал 7.90 как курс покупки доллара у туристов в разгар сезона. Я знал, где искать - на вокзале в Симферополе. Однако, меньше, чем 8.03 мне там увидеть не довелось. Кто-то видел меньше летом?
Да,щас,Вам народ расскажет где они скупали у русских зелёнку по 8.Ещё укажут паспортные данные и код Вы не из органов случайно?
-
alex-odessa
-
-
- Повідомлень: 1541
- З нами з: 04.04.11
- Подякував: 942 раз.
- Подякували: 730 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 05 вер, 2013 23:01
завтра чекаєм ощад на 8,18
-
yurkafx
-
-
- Повідомлень: 144
- З нами з: 05.09.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 7 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
643 |
|
|
|
2 |
2672 |
|
|
|
1 |
4576 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|