Міжбанківський долар підкорює багатомісячний максимум щодо г

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 05 вер, 2013 17:05

Міжбанківський долар підкорює багатомісячний максимум щодо г

Пропонуємо до обговорення:
У четвер на українському міжбанківському ринку ціни на американську валюту продовжували зростати

Дивися повний текст Міжбанківський долар підкорює багатомісячний максимум щодо гривні.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101007
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 вер, 2013 17:05

Охри сказал что будет 7.40 этой осенью. Так что все будет гут!
yuriyb
 
Повідомлень: 513
З нами з: 01.03.08
Подякував: 67 раз.
Подякували: 108 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 вер, 2013 17:42

не, он обещал 7,9 летом... лето прошло... 7,9 я в нем не видел... Охри - обманщик!
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 вер, 2013 18:40

Банк ВТБ 8.15 сколько унесешь бэжить купляйтэ..
Die Happy
 
Заблокований
Повідомлень: 496
З нами з: 08.02.13
Подякував: 13 раз.
Подякували: 101 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 вер, 2013 20:54

  Die Happy написав:Банк ВТБ 8.15 сколько унесешь бэжить купляйтэ..

Ахеренная новость на 19.40 вечера :D
Завтра с утреца будет 8,18 самое малое.Но я бы и по этому курсу брал и радовался.
Но ща придёт Саня Охрименко,и скажет : "потерпите чуваки до ноября,зелёнка должа до 7-ми упасть".
И я считаю надо ждать!
Потому как если догуя умных будет,то на ком же зарабатывать?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 вер, 2013 21:03

Охрименко прогнозировал 7.90 как курс покупки доллара у туристов в разгар сезона. Я знал, где искать - на вокзале в Симферополе. Однако, меньше, чем 8.03 мне там увидеть не довелось. Кто-то видел меньше летом?
David Ricardo
 
Повідомлень: 152
З нами з: 23.05.12
Подякував: 0 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 вер, 2013 21:11

  David Ricardo написав:Охрименко прогнозировал 7.90 как курс покупки доллара у туристов в разгар сезона. Я знал, где искать - на вокзале в Симферополе. Однако, меньше, чем 8.03 мне там увидеть не довелось. Кто-то видел меньше летом?

Да,щас,Вам народ расскажет где они скупали у русских зелёнку по 8.Ещё укажут паспортные данные и код :D
Вы не из органов случайно?
alex-odessa
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1541
З нами з: 04.04.11
Подякував: 942 раз.
Подякували: 730 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 05 вер, 2013 23:01

завтра чекаєм ощад на 8,18
yurkafx
 
Повідомлень: 144
З нами з: 05.09.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 7 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 643
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 08:27
romanpavlenko370
2 2672
Переглянути останнє повідомлення
Сер 11 лют, 2026 19:34
1408hulk
1 4576
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 січ, 2026 15:12
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама